Skocz do zawartości

Opinie o Polakach poza ojczyzną


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem jaką generalnie opinię mają nasze rodaczki w innych krajach, szczególnie mile widziane komentarze Braci przebywających gdzieś dłużej poza granicami kraju. Zaciekawiła mnie ta kwestia, bo zazwyczaj słyszę, że bardzą złą opinię... o ile dobra dziwka to zła opinia  :unsure:

 

EDIT: automatycznie można podpiąć też tutaj Polaków. Jan nas widzą poza naszymi czterema ścianami? Prosiłbym admina o odpowiednie zmodyfikowanie tytułu tematu.

Rex: Mówisz i masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki kawał ; Spotyka sie dwóch Anglikow, jeden do drugiego ...To co John idziemy na kurwy czy na Polki? Drugi mu odpowiada; Idziemy na polki, tansze sa...:) Ogólnie nie za bardzo, podziwiane sa za urode, ale prawda jest taka ze większość polek jest z malych miast badz wsi, po przyjedzie do Uk poszczają hamulce. Byla taka akcja, kobieta z mezem 8 miesięcy po slubie , a pani chciało sie żyć wiec poszła w przysłowiowe ''tango''...Moim zdaniem to wina kompleksów bycia gorsza, dlatego spotkanie z murzynem badz innym marsjaninem jest chęcia pokazania jaka ja jestem światowa, oczywiście byłbym strasznie niesprawiedliwy twierdząc że wszystkie są takie bo nie są . Ogolnie nie obrażając nikogo, większość Polek które poznałem to słaba partia na dziewczynę bądź żone... Zdarzają sie fajne dziewuchy no ale mało takich...Co do facetów; większość ok 70% to luje, bez zębów, w dresach i z piwem w ręku...Reszta czyli 30% to spoko goscie, którzy dbaja o siebie a także o strój i higienę...Niestety większość z nas ma opinie zlodzieji i cwaniaków...Polakom brakuje uśmiechu, sa wiecznie zli, wkurwieni i bardzo często pijani...Ubierają sie niechlujnie i bez jakiegoś konkretnego stylu. Jest takie powiedzenie odnosnie nas; Jak Polak za granica Ci nie pomógł to juz Ci pomógł, skądś to musi sie brać :) Przykro mi ale to zauważyłem po juz długim okresie jak tu jestem. Mam paru spoko kumpli ale to 2-3% z tego co tu poznałem. Jestesmy bardzo dobrymi pracownikami, ogolnie sie nas strasznie obawiają, zeby do tego dorzucić jeszcze dbałosc o higiene i kulture osobista a także wiecej uśmiechu byłoby super :) Sporo Polaków przyjechało tu z patologicznych rodzin, alkoholowych badz porozbijanych przez wszelkiej masci konfidentów, w dodatku starsi polacy którzy tu sa maja jeszcze mentalnośc komunistyczna co widać SŁYCHAĆ i czuć...Reasumując polki to jednak łatwy towar, pisałem tu o sytuacji panny która ma chłopaka 7 lat a kokietuje ze mna na amen, to znaczy że szuka wrażeń, takich akcji jest mnóstwo...:) Ale to moja opinia na ten temat, może w innych częsciach UK jest inaczej...Niech Pikacz i baca sie wypowiadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą urodą to bym nie przesadzał. 95% Polek jakie spotkałem w Holandii zaliczała się do typu, jak to nazywam, "kobiet roboczych". Czyli niekształtne, głupie, chamskie, niewykształcone itd. Takie byle co.

Jedno co potrafiły to zapieprzać i dawać dupy. To w sumie dwie rzeczy :P

Te ładniejsze jeśli już, przyjeżdzały z facetem i robili we dwójkę.

Były też takie, których nikt nie chciał obracać.

 

Co do facetów się zgodzę. Lump na lumpie lumpem popędzany. W sumie spotkałem dwóch normalnych kolesi.

Widzą nas niestety jako idiotów, którzy cieszą się kiedy mogą zapieprzać za 5 osób.

 

O urodzie Polek gadałem kiedyś z jednym ciapatym. Nie wierzył kiedy mu tłumaczyłem, że TOTO to nie jest bjuti polisz gerl. Cieszył się kiedy usłyszał, że wziąć sobie może wszystkie. Idiota... :P

Krowy widziałem ładniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno sie z Toba nie zgodzić, ale to świadczy o tym że duża część eloktoratu to ludzie z niszy jak ja to mówie :) Napić sie, naćpać i pare funtów przygruchać, bez żadnych konkretnych celów...Co do kobiet roboczych, cięzko sie z Toba także nie zgodzić w tej kwestii...Chamskie, wyrafinowane księżniczki z głową podniesioną do góry...Ogólnie poznałem tu ok 150-200 Polaków, jakies 10% z nich to ludzie z którymi można o czymś więcej pogadać(ensownym) reszta to przechwałki, kozactwo, cwaniaki. Pracowałem z taka starsza Polka która natomiast pracowała wcześniej w takim zakładzie w którym pracowali prawie sami Polacy, opowiadała mi że było strach powiedzieć ile zebrała godzin w tym miesiącu z obway o pomowienia i rzekome lizusostwo...Polacy sami sie proszą o to aby miec Pana nad sobą bo inaczej kicha...Jeszcze wróce do Polek; nie ważne czy ma faceta, jak sie jej spodobasz to kokieteria na amen...Ostatnio pisze do mnie niunia z Polski z która de facto spotykałem sie kiedyś kiedyś, niestety spotykała się ze mna tylko dla tego bo nie miala nikogo lepszego w tym czasie. Teraz piękne minki, uśmieszki, i dwuznaczne teksty. Chodzi o to abym jej nagrał robote w UK...Jak to kobiety szybko zapominają o tym co narobiły i co spierdoliły...Dla zysku zrobią praktycznie wszystko, wyrafinowane i kompletenie nie liczy sie z moimi uczuciami...To że mnie olała to nic, teraz odzywa sie sprawdzić czy nadal wisze. Ten typ kobiet materialistek, jestem wiecej niz pewny ze jakbym jej cos ogarnął, dostałbym dupy raz bądź dwa, koleżanka zaaklimatyzowała by sie i good bye kolegą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki w UK widzą popyt (kto widział angielskiego wieloryba, ten wie). Więc zgodnie z kobiecą naturą chorującą na chorobę nigdy dość skaczą z kwiatka na kwiatek aż "upolują" pana, który je materialnie zadowala ;-) Ale to też na chwile, bo kobiety są proste jak jebanie niezależnie gdzie są ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jak wróciłem z angli do kraju to średniej urody kobita była  dla mnie ładna,czyli tam była by bóstwem :D

No ale co by nie było przez 2 i pół roku spodobało mi sie tylko 5 kobit w tym 3 polki.alibabka i jedna niewiadomego pochodzenia(z ryjka super lala ale obwisły polar szary dres i szmaciane kapcie sie nawet nie nadaja do malowania płotu,parchata anglica pewnie)

Do tego zakatka europejskiego beneluksu który nie lezy w europie tylko w grate mekogn union zjezdzaja sie

- wiejskie Mariolki
- Mariany z wąsem

to czego tu oczekiwać? B)

Baca Baca ja widziałem 120kg moze i wiecej kg w mini,obcisłej bluzeczce i chyba pancernych szpilkach

Widziałem też żyjącą mumie no z 6 dych spokojnie miała.skwarka solarka.odjebana na małolate w wiadomym angielskim stylu czyli błyskotki primark i odziana w firane%-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNóstwo tu dziwaków...Niestety dużo Polek też jest po ostrej solarze. Ale tak jak baca pisze, z kwiatka na kwiatek...Co mnie obraża jak widzę Polke z murzynem, no nie jestem rasista (chyba) ale wielu fajnych naprawdę równych chłopaków sie marnuje bo Mariolka poszła w tango z murzynem który prócz zasiłku i wypożyczonego auta nie ma nic do zaoferowania...Trudno sie z Pikaczem nie zgodzić; Z dnia na dzień coraz bardziej przekonuje sie aby wyjechać z tej wyspy bo czuję się dziwnie...Wkurza mnie u Polaków ogólnie wstawiania angielkich łowek typu; 

 

Kiedy masz holidaya?

Byłes na breaku? i wiele innych

 

W dodatku '' Postaw sie a zastaw się ma się dobrze'' Nakupić szmat z Bangladeszu, wynjać auto i pochwalić się kim ja nie jestem , takie sytuacje sa na porzadku dziennym...Tyle jeśli chodzi o UK...Jak to powiedział pewien dziadek  już nie pamietam w jakim ulicznym wywiadzie; Codziennie milion Niemców dupczy polki...Czyli nie tylko w Uk takie sytuacje maja miejsce . Aaa bym zapomniał, tatuaż po roku pobytu to podstawa :)) W naszym spoleczeństwie funkcjonuje komplelks ze my to jesteśmy do dupy a Zachód jest zajebisty, tam to ludzie i faceci są lepsi...Jak wierzysz tak masz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Baca Baca ja widziałem 120kg moze i wiecej kg w mini,obcisłej bluzeczce i chyba pancernych szpilkach

Widziałem też żyjącą mumie no z 6 dych spokojnie miała.skwarka solarka.odjebana na małolate w wiadomym angielskim stylu czyli błyskotki primark i odziana w firane%-)

 

 

Przy tych 120kg to podejrzewam pierwsze pytanie do siebie było w stylu "czy można to odwidzieć?" ;-)

 

Co do starszych angielek, to odnoszę wrażenie, że sprawa wygląda lepiej niż u "małolat". Taka ma już świadomość jak płaski pysk w porównaniu z innymi nacjami ma oraz jest już na tyle stara,  że wie iż by ktoś w miarę normalny ją nabił na pałę to musi mieć w miarę "normalne" kształty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W burtonie kupiłem dobre cwelki made in india.wytrzymały prawie 2 lata :D aż mnie zaskoczyła trwałosć i wygoda.

Czego tu oczekiwać od dziewczyn z pipidówki wielkiej którym wpojono ze anglia to cywilizacja i kasa, a realia sa takie ze zapiździałe dzielnice z kamienicami unas sie lepiej prezentują

nie wspominam tu juz o wąsatych marianach

 

baca, dnia 19 Sty 2015 - 18:18, napisał: snapback.png

Przy tych 120kg to podejrzewam pierwsze pytanie do siebie było w stylu "czy można to odwidzieć?" ;-)

 

 

trauma pozostała

dlaczego edycja nie działa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogolnie ten mit o pieknych Polkach to taki troche blady jest...W firmie w której ja pracuje jest ok 20-25 polek...Z tego 3 może 4 są takie fajniejsze, reszta to jak baca napisał kobiety robocze...:) Za to w Polsce było duuuużo ślicznych kobiet, paluszki lizac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.