Skocz do zawartości

Wybór pracy


Dziabnięty

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia. Mam 21 lat, od pół roku pracuję w swojej pierwszej pracy, podjąłem ją by odciążyć finansowo rodziców, być niezależnym i rozpocząć swoje dorosłe życie. W czasie wolnym uczę się programowania (frontend) i z nim wiążę swoje nadzieje. Daje sobie czas do końca tego roku by wejść do IT jako Junior. 

Problem w tym że praca jest ciężka, zmianowa, pracuję raz w dzień raz w nocy, a co za tym idzie mam poważne problemy z biorytmem, samopoczuciem i koncentracją.

Plusem jest to że pieniądze nie są złe, albo tak mi się wydaje.

Zwracam się z pytaniem do was bo wiem że jest tu wiele ogarniętych osób, które z pewnością coś mi doradzą. Jaka praca w Warszawie, bez większego doświadczenia i wykształcenia pozwoli mi zarobić 2,5k+ i nie wpłynie aż tak negatywnie na moje zdrowie? Dziękuje Wam z góry za każdy pomysł i radę. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dziabnięty napisał:

W czasie wolnym uczę się programowania (frontend) i z nim wiążę swoje nadzieje. Daje sobie czas do końca tego roku by wejść do IT jako Junior. 

Skoro nie jesteś w dramatycznej sytuacji finansowej to mimo wszystko rób coś niedalekiego od IT.

Kurier czy barman to nie lekkie prace, po których nie będziesz miał sił, czy wolnego czasu na naukę.

Idź chociaż na call center(itp.) w którym (z Twoimi zainteresowaniami) łatwo wskoczyć do IT na jakiś helpdesk czy Juniora do przyuczenia.

 

Generalnie nie uciekaj w przeciwne bieguny. Ciężko później wrócić z jednej strony na drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.