Skocz do zawartości

Praca sezonowa


bumblebee

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jako że najpewniej będę miał dużo czasu na wakacjach (może i wcześniej) to chciałbym znaleźć jakąś dorywczą pracę (raczej zbiory póki co). Nie mam niestety doświadczenia w tych kwestiach jeszcze więc pytam was: gdzie jechać żeby nie był to taki wyzysk? Macie coś sprawdzonego? Byłbym bardzo wdzięczny za cokolwiek na ten temat, a jeśli coś bardziej szczegółowego to również chętnie pogadam na priv. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakiś dobrych fajnych znajomych za granica to poproś żeby Ci coś ogarnęli na wakacje :) Co do zbiórek to dziewczyny z mojej miejscowości jeździły do Niemiec na truskawki i szparagi :) dwa, trzy miesiące i na szkołę i ciuszki miały :) Jeśli zamierzasz szukac coś na własna rękę to sprawdzaj ile sie da info na temat tego miejsca i firmy do która coś oferuje(W internecie jest pełno ogłoszeń przed wakacjami) Pamiętam kiedyś też chciałem jechać na zbiory do Niemiec i prawie było wszystko nagrane dopóki nie przeczytałem komentarzy na temat tego miejsca i ludzi którzy to organizowali...Dziękuje do dziś Bogu że tam nie pojechałem bo po powrocie ważyłbym 40 kg i nie miał nawet na jakies buty czy telefon...Taki piękny wyzysk, oczywiście organizatorami byli POlacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rada ode mnie. Jesli kogos nie znasz nie pracuj u niego na czarno. Moze warto, zebys sprobowal popracowac jako pomocnik jakiegoś fachowca, przynajmniej zdobędziesz jakies doswiadczenie w jego dziedzinie(warto sprobowac wielu rzeczy), a zbierac to kazdy gupi potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.