Skocz do zawartości

Pokemońskie przemyślenia 3


Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę cytatem z Pudziana czyli koksa po polsku z ogólnej teorii kurestwa

"Czy zastanawialiście sie w jakim pojebanym swiecie my zyjemy?"

1)  Poznaje sobie facet kobitke.stara sie o nią itd. A lala ma w głowie"eee kolejny facet sie omnie stara.jest taki jak inni.a bede z nim z braku laku" albo od razu mysli "ee niech spierdala"

Poznaje facet kobitke i ma w nia wyjebane, w głowie lali rodzi sie myśl "oo ten zamna nie lata,cos zemna nie tak,skoro kazdy lata za mną a on nie, to ja sie postaram o niego"

Znacie takie sytuacje?  (nie bede wskazywał palcem nominowanego do odpowiedzi :lol: )

2)  Halucynacje kobiet

Poznaje sobie facet lale no i lali robią sie różne zgrzyty pod kopułką, sytuacja z życia

Gadam z lalą ta wyjmuje sobie gume z ryjka, trzyma ją w paluchach i z hasłem "wyrzucisz?"
Tak wyrzuce i podałem jej szklanke po drinie. Usłyszałem "podoba mi sie twoja pomysłowość"

Jak usłysze kiedykolwiek od kobiety idź wyrzuć smieci to niech sama sobie je wyrzuci jak bedzie wychodzić   (taki zart sytuacyjny)

Oczywiście mistrzowie uwodzenia powiedzą.to był test sprawdzający twoja silna rame alfa samca,zdałes wzorowo.

Nie kurwa lala okazała mi brak szacunku.a ja zacisnąłem zęby

Ale jedziemy dalej

lala sie mnie pyta czym pachne? no to sie chwale żółta lakostą.

i słysze,a zmieniłbyś dla mnie ten perfum?

-Tak zmieniłbym

na prawde? i zaczyna sie meczenie kota ze zmieniłbym dla niej ten perfum

odpowiedziałem ze tak zmieniłbym lakoste na burberego i oco kaman?

Nastała cisza.


Mistrz pua by powiedział to był test na twoja silna rame samca alfa czy jesteś uległy i da sie z ciebie zrobic pantofla.


Nie kurwa.mi sie nie podobaja nie które babskie zapachy to mówie o tym.perfum to perfum jest ich w chuj wazne zeby nie smierdzieć ten czy tamten nie robi róznicy i nie przywiazuje do tego ogromnej uwagi(szczególnie ze sam nie czuje zapachu po chwili beret), Ale w świecie halucynacji kobiet to wiercenie(nie szukanie)dziury w całym.


Gdybym lali powiedział.nie lubie koszul w krate(no bo nie lubie koszul w krate albo w paski, wygladaja dlamnie obwiesiowo)ale jak lala by mi kupiła gruba flanelowa koszule w krate to byłbym zadowolony, W świecie halucynacji kobiet weszła by mi na głowe.nie zdałem testu na rame silnego samca alfa :D

chuj ze bym nie zdał w jej głowie,miałbym gruba flanelowa koszule :D


3) Wmawianie swoich halucynacji innym :D

Budzi mnie sms (sobie myśle co juz od rana lala o mnie mysli?)

Przybliżona treść "widziałes moje konto na fejsie?" -(tak widziałem, obczaić twoje koleżanki,Ale ciiiihooo wy nic o tym nie wiecie aja tego nie pisałem :lol:B) )

Dalsza zabawa przyczynowo skutkowa= wyhalucynowała sobie ze powinienem sie wstydzic ze widziałem jej konto,ze nie spodziewała sie tego po mnie(bo sam nie mam fejsa)

Zabawa trwała pół dnia B)


Poznaje lale i sobie wyhalucynowała że jestem jak główny bohater filmu wojna polsko ruska

Ona wiedziała w swojej główce jak mam sie zachowywać, co mi wypada mówic, jak mówić i tralalalalalala


No to chyba na tyle co mi sie chciało napisać,jak mi cos wpadnie do głowy to dopisze :D


Jeżeli zauważycie jakikolwiek nie logiczny odchył od normy u kobiety to nie idźcie tą drogą



 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na koncercie i kumpel wchodzi z lala. Towarzystwo duze i ze 20 osob. Szmera bajera i jest fajnie. A ze towarzystwo sie zna, dobra muzyka to na parkiet i nikt nie robi halo ze zabieram po kolej kazda na kawalek, bo jak sie bawic to sie bawic. W koncu zabieram lale tego kumpla i dobrze sie tanczy. Slysze do ucha ze jestem fajny, przystojny facet i ze jestem taki meski (buhahahaha....) zlewam ja bo ona nie Me gusta i kumplowi nie bede chaly odwalal.

Nastepnego dnia poczta pantoflowa dowiaduje sie, ze moje akcje wzrosly bo olalem i mialem na nia wyjebke.

Wg Pua bylem typem prawdziwego macho i pozdawalem egzaminy na level master. Wg mnie poprostu dziewczyna nie w moim typie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikacz wspominał o tym ze nie bedzie nominował nikogo do odpowiedzi w swoim pierwszym poscie, takze pomyślałem ze o mnie chodzi i o moja niunie z pracy :) Przez kilka dni schodziłem do ich miejca pracy mijałem ją, zero odezwu tylko cześć, laska widac po dwóch dniach była oszołomiona co sie dzieje więc przystapiła po paru dniach do ataku; Sprośne słowka, klepanie solidne w tyłek i tak dalej..Postanawiam ja dalej olewać bo kończę niebawem karierę w Uk-ej także i tak to huj strzeli :)) Zobaczymy co sie wtedy będzie działo :P a właśnie kwintesencją będzie fakt że ja poprostu solidnie prze rucham + oczywiście dalej cyrk niedostępności z mojej strony, sama jeszcze przyjdzie po więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś spotkałem się na piwo z laską z pracy. Od początku dużo gadała, chwaliła się swoją nową pracą, zobaczyła moją bliznę na nadgarstku, ooo mam taką samą i dotknęła moją bliznę swoją blizną, odrazu inaczej zaczęła się inaczej zachowywać, halucynacja że blizny równa się druga połówka, gadała i gadała, zanudziła mnie na śmierć, już z nią nie gadam :D

Inna sytuacja, nie odzywałem sie do byłej, nie czytałem smsów - kasowałem, nie odbierałem telefonów. Zadzwoniła odebrałem byłem w pobliżu, akurat miałem czarną skórę, padał deszcz, ona tylko w koszulce. Zaczęła krzyczeć na mnie, że chodzi mi tylko o seks, a tak się nie odzywam, wokół ludzie sie patrzą, ona moknie, płacze, ale się czułem męski, ale ze mnie chuj, ludzie sie patrzą z wyrzutem. Prawda była taka, że to była intrygantka, tylko dlatego zadzwoniła, bo sie bała że z spotykam się z inną, a ja byłem głupi, bo idealnie wpasowała mnie w swoją ramę, to ja byłem poszkodowany i byłem bezbronny. Tak dla nauki Wam to piszę, pokazując swoje błędy, głupie błędy, a ja wtedy czułem sie taki twardy, wtedy to była porażka, teraz śmieję z tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś spotkałem się na piwo z laską z pracy. Od początku dużo gadała, chwaliła się swoją nową pracą, zobaczyła moją bliznę na nadgarstku, ooo mam taką samą i dotknęła moją bliznę swoją blizną, odrazu inaczej zaczęła się inaczej zachowywać, halucynacja że blizny równa się druga połówka, gadała i gadała, zanudziła mnie na śmierć, już z nią nie gadam :D

 

Co Ci ludzie mają w tych głowach? Nawet na podwójnym LSD bym czegoś takiego nie wymyślił.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś spotkałem się na piwo z laską z pracy. Od początku dużo gadała, chwaliła się swoją nową pracą, zobaczyła moją bliznę na nadgarstku, ooo mam taką samą i dotknęła moją bliznę swoją blizną, odrazu inaczej zaczęła się inaczej zachowywać, halucynacja że blizny równa się druga połówka, gadała i gadała, zanudziła mnie na śmierć, już z nią nie gadam :D

 

Bajerowała cie a ty nic%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze mężczyznom jest dużo trudniej sie stac atrakcyjnym dla kobiet niż na odwrót, z tego względu iż na atrakcyjność partnera składa się w większości model wewnętrznych cech, siła i pewnosc siebie; To wszystko wymaga ogromnego nakładu pracy ale należy to robić dla siebie a nie żeby załapać sarne na pal co oczywiscie jedno nie wyklucza drugiego. A  z zewnątrz wystarczy że dbasz o siebie i jesteś schludny i czysty...Natomiast kobieta w bardzo wielu przypadkach  wystarczy że jest ładna i zgrabna :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz opowiem o oczekiwania vs rzeczywistość, Pytam lasek jaki jest twój ideał faceta jezeli chodzi o wyglad?to słysze cuda niewida(tak tak wiem rodzi sie w główce obraz bo ona takich wymienia to z takimi była) a na pytanie dobra czy z takim byłaś odpowiedz zawsze była jedna.nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie? W bibliotece? Bo rynsztok mam do okola w Junajtet Kingdom... :) Choćbym chciał się z niego uwolnić to nie nada...Vincent , faceci sa sami sobie winni, zamiast czytac nas i Marka to wolą obejrzeć mecz w TV z browarkiem z biedronki :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.