Skocz do zawartości

Zmiana miejscówki


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Mam oferte pracy w innym mieście i za dużo lepsze pieniądze...Musiałbym sie tam przeprowadzić...Tak sie zastanawiam czy warto bo pewne ryzyko istnieje...Plusy takiej przeprowadzki to lepsza praca, pieniadze, nowe otoczenie ale z drugiej strony w tym miejscu w którym jestem zapoznałem wiele osób i znam to miejsce dobrze, także delikatny żal wyjeżdżać stąd mimo wszystko ...Jest delikatne ryzyko z tym związane ale przyjechałem tiu po to aby troche zarobić a jak jest oferta to czemu nie...Mimo to zastanawiam się bo tu znajomi i tak dalej i tak dalej, a tam wszystko od nowa i bez znajomych...Jak to rozegrać? Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/ Czy czegoś poza pieniędzmi szukasz aktualnie?

2/ Pamiętam (może błędnie), że na forum pisałeś, że w UK to już niedługo pozostajesz - prawda ci to?

3/ Masz jakiś punkt zaczepienia mieszkaniowego w nowym miejscu?

4/ Na jakim poziomie i etapie ta oferta?

5/ Spróbuj "sprzedać mi" tą nową ofertę, tak w kilku zdaniach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Poza kasa nie szukam niczego więcej

2)Nie długo to dla mnie od 4 do 10 miesiecy

3)Nie mam punktu zaczepienia z tego względu iz nie zdecydowałem co i jak..Oferta pracy czeka na moja decyzje, w razie przyjecia przezemnie tej oferty lokum ogarnę od razu

4) O jaki poziom Ci chodzi? Jakie wynagrodzenie? Rozwiń myśl...

5) Praca w Jaguarze na stanowisko osoby odpowiedzialnej za jakość czyli ''Quality Control''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landrover Jaguar? Bylbys glupi gdybys nie wzial - trust me! Dobre szkolenia, fajne warunki i zawsze w automotive industry robote potem juz znajdziesz. Nie mowie z wlasnego doswiadczenia, znam kumpla ktory robil dla L-J.

Ludzmi sie nie przejmuj, jesli ta przyjazn miala byc, to bedzie bez wzgledu na dystans. W ktorej czesci Angli ta praca? pozdro!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest chetna, to mozesz ja zaliczyc kiedy chcesz = czas sie pakowac. Landrover Jag w Birmingham, wlasnie o tym miejscu znajomi i kumpel mowil, ludzie starali sie by dostac tam cokolwiek.

Aaah Birmingham, 7 lat mojego zycia, ostatnie 18 mies na poludniu siedze. W Birmingham mozna pare fajnych Azjatek znalezc, i mam tu na mysli tych proper far east, nie tych z kropka snajperska na czole..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn chłopie przecież Ty wiesz doskonale jaką decyzję podjąć. Jeżeli czegoś nie pomieszałem, to pisałeś kiedyś, że chciałbyś pracować w Jaguarze bo lepsza robota i lepsze wynagrodzenie. Teraz to czego chciałeś jest na wyciągnięcie ręki, nie ma nad czym się zastanawiać.  Tam gdzie jesteś teraz też kiedyś była nowa miejscówka i co? Dałeś radę. Swego czasu żyłeś w innym miejscu i pewnie też smutno było rozstawać się ze znajomymi i co? Dałeś radę. Osobiście szczerze Ci zazdroszczę -  sam tekst "pracuję w Jaguarze" musi rozkładać damskie nogi  :lol: Dasz radę!  ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oferte pracy w innym mieście i za dużo lepsze pieniądze...Musiałbym sie tam przeprowadzić...Tak sie zastanawiam czy warto bo pewne ryzyko istnieje...Plusy takiej przeprowadzki to lepsza praca, pieniadze, nowe otoczenie ale z drugiej strony w tym miejscu w którym jestem zapoznałem wiele osób i znam to miejsce dobrze, także delikatny żal wyjeżdżać stąd mimo wszystko ...Jest delikatne ryzyko z tym związane ale przyjechałem tiu po to aby troche zarobić a jak jest oferta to czemu nie...Mimo to zastanawiam się bo tu znajomi i tak dalej i tak dalej, a tam wszystko od nowa i bez znajomych...Jak to rozegrać? Co o tym sądzicie?

Pierdol to hajs sie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mam podjąć jakąś tego typu decyzję motywuję się wyobrażając sobie jak mnie to zmieni. Jeśli mi się podoba wizjs, wtedy też przystępuję do działania, daję sobie miesiąc na totalny luzik, sama rozpusta, po czym zbieram graty i nara ;) a od tego czasu, nie myślę o głupotach bo nowa sytuacja sama przez sie wymaga koncentracji, żeby się zaadaptować. Kiedyś jak nie wiedziałem jaką decyzję podjąć, to miałem prostą dewizę "w te albo wewte" ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdol to hajs sie liczy

 

Nie tylko chodzi o hajs - prawda jest taka ze 'znajomi', 'ludzie' etc. tak naprawde w wiekszosci przypadkow maja Cie w dupie. I jak wyjedziesz to sie okaze ze nie maja ochoty utrzymywac z Toba kontaktow (oprocz wybitnych jednostek) gdy wymaga to wiekszego wysilku... Tak naprawde idziemy przez zycie mocno osamotnieni, wiec warto kierowac sie tym co dobre dla nas - rozwoj osobisty, korzysci materialne, nowe doswiadczenia. Po pol roku, roku w jednym miejscu dochodzi praktycznie do stagnacji. Dlatego trzeba ciagle szukac nowych szans i mozliwosci poprawy swojej sytuacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kazdy każdego ma w dupie a więzy rodzinne sa mocno naciagane
2. Zadajemy sie z osobami z których czerpiemy jakiekolwiek korzyści i na odwrót
3. Nie ma co liczyc na współczucie czy jakakolwiek pomoc od jakiej kolwiek osoby, a jezeli ktos ci pomaga to ma w tym swój interes
4. Samolubny gen.natury i schematów psychologi sie nie oszuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz robotę, nie masz zobowiązan, pojechałeś po kwit, kurwa nie masz nad czym debatować, a towarzystwo? To Anglia a nie Polska, tam ludzie sa bardziej otwarci, niz te zamkniete w sobie zombie na polskich ulicach. Gdybym był Toba to bym nie zwlekał. Hajs zawsze sie przyda, a towarzystwo samo sie znajdzie. Działaj chłopie, zeby Ci nie spierdoliła ta oferta, bo wiesz czego ty nie weźmiesz to naliczy rewir- jak nawinął Ostry. :D

Z fartem:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.