Skocz do zawartości

Pokemońskie przemyślenia 4


Rekomendowane odpowiedzi

Też znam z co najmniej dwie kurwy. Żyją z tego, bo są zwyczajnie mało zaradne i niczego innego nie potrafią.

 

Małolaty to zły przykład, szczególnie w dzisiejszych czasach. Wiem co wyczyniają, ale rozmawiamy tutaj o nieco starszych, wiec siłą rzeczy bardziej (wydawałoby się) dojrzałych kobietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sami napisaliście.nadaja sie tylko do jebania.wzbogacony materiał%-)

 

Pika, masz jakiś uraz do dziwek ? Bo ja używając określenia "wzbogacony materiał" miałem na myśli ogólnie doświadczenie życiowe, i nie koniecznie dziwkarstwo.... Cytując mnie w ten sposób, nie wychodzisz ponad wąski tok dziwkarskiego myślenia..... Ty w ogóle czytasz i analizujesz co ja piszę ? Bo nie wydaje mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe ciagniecie tematu wzbogaconego materiału jest z dupy.baba odjebała coś.zakumała że zjebała.czy jest wzbogacona doświadczeniem?tak.czy jest wybrakowanym elementem?tak.dlaczego?bo gdyby miała coś pod kopuła to by nie odpierdoliła numeru na którym sie przejechała.a gdyby sie nie przejechała to dalej by w tym siedziała.

czy cos jeszcze dodać z mojego prostego toku rozumowania?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe ciagniecie tematu wzbogaconego materiału jest z dupy.baba odjebała coś.zakumała że zjebała.czy jest wzbogacona doświadczeniem?tak.czy jest wybrakowanym elementem?tak.dlaczego?bo gdyby miała coś pod kopuła to by nie odpierdoliła numeru na którym sie przejechała.a gdyby sie nie przejechała to dalej by w tym siedziała.

czy cos jeszcze dodać z mojego prostego toku rozumowania?

 

Nie no super. Idealny świat klonów Pikaczu którzy nie popełniają błędów. W sumie, w swoim życiu też popełniałem błędy i mogę je jeszcze popełniać. Czy jestem "wybrakowany"? Ja tego tak nie odbieram. Czuje się bardziej wartościowy bo stanąłem na nogi z swoich błędów i słabości. Kreujecie tak nierzeczywisty dla mnie świat, opierając się na ekstremalnych przypadkach, że ja wypisuję się z dalszej dyskusji, bo moje doświadczenie mówi co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przenoś męskiego punktu widzenia na świat kobiecy bo to 2 inne bajki a wręcz to jest usprawiedliwianie ich popierdolenia pod kopułą

 A ja Tobie piszę, że moje doświadczenie życiowe mówi coś innego. Łap to. Myślę, że o ludziach po fuckup'ach (vide +30 +40 +50 lat) i mam nadzieję, że do Ciebie dotrze iż istnieją też takie światy wraz z upływem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie bo zrozumiałem jedną wazną rzecz a w zasadzie pare%-)

Ale dobra wracając do maritum

"no wiesz miałam okres szaleństwa itd ale juz taka nie jestem" po czym nastepuje wiadomy błysk w oku

 

 

Sprowokowałeś mnie, więc zapytam, a Ty to tak gadasz dla gadania, czy żeby sobie poruchać ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co determinuje Ciebie do "bawienia się procesem" w przypadku spędzania czasu z kobietami? Żąglowanie swoim potencjałem intelektualnym, czy chęć wyrwania lachona na kwadrat? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.