Skocz do zawartości

Kto dobry gracz ten wie kto lamus to nie


Pikaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że lubie wam zadawać pytania z cyklu te zbyt cieżkie i zostają one najczęsciej bez odpowiedzi to postanowiłem na chama założyć temat.Wysilcie muski i jedziemy%-)


Co jakiś czas bede wam zadawał super pytania%-)i nie bede wam nic podpowiadał dopóki ktos nie wpadnie na złota myśl :D

644878aa2b7d0769a131e5c16088b9b8508e46b8


O co kaman ze sweet dziubkiem?%-)malowaniem ust na różowo badz na czerwono.albo błyszczykiem B)

(kobity milczeć i nie zakładac tematu od tematu w rezerwacie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucilbym na sile tez taka interpretacje, rozrzeszajac wypowiedz Vincenta gdyz iz jest modelowane przez mass media, ze atrakcyjnieksze sa "pelne"usta i mozna w sposob bezposredni zakomunikowac swoje potrzeby nie tracac opini "trudnej do zdobycia" :-P

Buhahahaha... jaki ja jestem zly i pokretny... na sile... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to klasyczna mowa ciała. Czysty sygnał erotyczny. Chęć bycia bardziej "seksi".

 

Chociaż z drugiej strony może być to również oznaka lekceważenia, znudzenia/zniechęcenia a nawet pogardy, sam to przerabiałem wiele razy.

 

Poza tym robienie z ust dzióbka może być efektem ubocznym długotrwałej i uporczywej gry na flecie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, dlaczego makijaż oczu, zwłaszcza podkreślanie konturów i optyczne powiększanie oczu jest tak dla mężczyzn atrakcyjne? Osobiście bardzo lubię dobry makijaż oczu u kobiet. Ta sama twarz bez makijażu oczu nie jest już tak pociągająca. Dlaczego?

 

Hmmm, może podkreśla to kontrast pomiędzy skórą a twardówką (białko oka)? A co za tym idzie, widać że kobieta jest zdrowa, ma dobre geny. Inna sprawa to powiększanie optyczne oczu - duże oczy też są oznaką zdrowia, braku wad wzroku. Natura po prostu przez nas przemawia.

 

A może łatwiej nam odczytać emocje z "większych" oczu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.