Skocz do zawartości

Kiedy kobieta staje się łatwą?


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

@up pewnie chodzi o te które nią kupczą... albo o żydów :lol:

Oczywiscie - panie same sie uprzedmiatawiaja - tak jak to wyjasniala Diana w jednym ze swoich videoblogow. Robia z siebie przedmiot i kazdy kto obniza wartosc tego przedmiotu - bezposrednio, czy tez posrednio - czyli czy to zagadujacy 'ekskluzywna' pania 'zwykly' mezczyzna, czy tez 'latwa dziwka' jest wrogiem takiej kobiety. Bo ona w zrobienie z siebie atrakcyjnego i 'ekskluzywnego' przedmiotu wlozyla mnostwo pracy i wysilku i nie bedzie jej tu jakas 'latwa dziwka' odbierala uwagi mezczyzn! A cipka potrafi mocno odwrocic uwage - pomyslcie - gdybyscie bez wysilku na przystanku mogli poznac dziewczyne HB 7 i ja bzyknac w domu po krotkiej pogawedce w autobusie i tak z co druga napotkana HB 7  - to czy chcialoby sie wam stawac na rzesach by randkowac i marnowac czas na 'zdobywanie' HB 9 lub HB 10? Raczej nie... Zreszta tak samo - gdybyscie mieli do wyboru dwie HB 10 z ktorych jedna by do was podeszla i zaproponowala seks (bo ma ochote) to czy jakakolwiek uwage poswiecilibyscie drugiej HB10 ktora rozmawia tylko z goscmi z Jaguarem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Łatwa..., trudna..., miła..., suka..., to są pierdolety i kwestia gustu. Kiedyś moja koleżanka mi powiedziała tak: "Jestem ciężka w zawieraniu znajomości i ostro selekcjonuję facetów, ale lubię się pieprzyć." Czy ona jest łatwa, czy nie? To tak jak garbaty mówi: "Ale ostro słońce świeci" ,a ślepiec odpowiada: "Ja tam nic nie widzę" :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/4/2017 o 17:01, Blair napisał:

1. Gdy boi się, że jak powie "nie" to zostanie odrzucona.

2. Gdy nie akceptuje siebie i ma niskie poczucie wartości. 

 

Nie wiedziałem, że to wątek z podkategorii "psychologia kobiet":D

Tonic'a @Blair , proste pytanko: dlaczego wszystko skreśliłem ?:P

 

Dnia 4/4/2017 o 18:35, Eleanor napisał:

Hmm ale chyba lepsza łatwa, niż trudna do zniesienia :lol: :lol:

 

I tu mamy najlepszy dowód, jakie kobiety potrafią być okrutne względem siebie:D

 

Dnia 4/6/2017 o 12:40, Selqet napisał:

Przykleja się łatkę łatwym tym, które nie chowają się ze swoim upodobaniem do facetów. 

Szczególnie robią to kobiety, które same by tak chciały :D

 

Trafione w samą dychę:):).

Ja bym do upodobania dodał jeszcze: oraz te które po prostu lubią seks i się z tym nie kryją.

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SledgeHammer napisał:

Nie wiedziałem, że to wątek z podkategorii "psychologia kobiet":D

Tonic'a @Blair , proste pytanko: dlaczego wszystko skreśliłem ?:P

Wiesz co, miałam sobie odpuścić, ale skoro Ty się tak poświęcałeś dla mnie w poprzednim temacie, to w sumie też mogę to raz zrobić . :)

 

Zacznę może od tego, że nie mam nawet zamiaru zastanawiać się po co zrobiłeś sobie wykreślankę. Nie będę grać w Twoją grę . :) Raz, straciłam cierpliwość do Twojej osoby, dwa mogłabym się nawet rozpisać, i próbować wytłumaczyć o co mi chodziło, ale szkoda mi mojego czasu, trzy zapewne rozwinie się offtop.

 

Fakty są takie, że obrzuciłeś mnie błotem w poprzednim temacie, wymyślając sobie jakąś swoją historię na mój temat i teraz jak gdyby nigdy nic prowokujesz do rozmowy. :) Czy to nie jedna z cech, którą zarzucacie kobietom ? (hipokryta 2) Idąc tym (kobiecym) tokiem „myślenia” następnym etapem będzie seks „na zgodę”. :lol:

Przeczytaj sobie swoje posty w temacie Poszukiwanie księcia (…) i Taka z niej hiena (…) i je porównaj. Sam sobie przeczysz. :) (hipokryta 3)
 

W sumie, jakbym chciała być miła, napisałabym, że Ci współczuję i jest mi Cię żal... ale nie jest. XD

Nie ma za co. :) Możesz dodać mnie do ignorowanych, dziękuję. :)

 

P.S Teksty o tym jaka jestem zagubiona, i jaka niepokorna, możesz sobie wsadzić w seksowny tyłeczek divy, na pewno się tam wszystko zmieści. :)

 

Dnia 4.04.2017 o 20:35, Eleanor napisał:

Hmm ale chyba lepsza łatwa, niż trudna do zniesienia :lol: :lol:

Oj tam, mam przynajmniej zagwarantowaną darmową, dożywotnią, skuteczną formę antykoncepcji. :lol: Mogę spać spokojnie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blair napisał:

Raz, straciłam cierpliwość do Twojej osoby, dwa mogłabym się nawet rozpisać, i próbować wytłumaczyć o co mi chodziło, ale szkoda mi mojego czasu

 

Jak na osobę (samica, to też osoba:)), która straciła cierpliwość, wysmarowałaś całkiem długiego posta:)

SH. - Hipokryta no 1 to 3:D

 

11 minut temu, Blair napisał:

możesz sobie wsadzić w seksowny tyłeczek divy

 

Nie lubię analu:P.

Jak już mi coś życzysz, to tak na przyszłość: Wolę trójkąt z 2 laskami:lol:.

 

16 minut temu, Blair napisał:

teraz jak gdyby nigdy nic prowokujesz do rozmowy.

 

Wystarczyło nie pisać !!!;)

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Bezkonfliktowość, panowanie nad offtopem i w miarę merytoryczne, jak na kobiece standardy wypowiedzi. :P

 

vs

 

Cytuj

My przynajmniej mamy szansę 1:1000, Wy nie macie jej w ogóle, dlatego jest to forum. :P

 

Cytuj

Skoro ja nie lecę z centymetrem do jego rozporka, i nie pytam na ile sposobów może mi zrobić dobrze, to miło by było, żeby on też był w miarę wyrozumiały. Ale to chyba trochę za dużo. A może właśnie tak należy robić, tylko 14 cm?! Drzwi są tam! - rozumiem, że to ten poziom, o który tak walczycie. :)

 

Cytuj

Poza tym czy to właśnie nie przez szybki seks część z Was zmarnowała sobie życie? :) Sprawdźmy się !!! ... bajera wciśnięta, nogi rozłożone, rano wypoczęty, za miesiąc szok. Ciąża , ślub, koszmar, rozwód.

 

Cytuj

Poza tym Wy nie doceniacie kobiet, które dostajecie łatwo. :) Ale oczywiście, tutaj wszyscy, wszyscy święci... mają bal.

 

Cytuj

Mądra babka, widzisz, ona przekalkulowała :D zniszczył mi moje ulubione portki! To jego wina ! Zapłaci za to.... małżeństwem ! :D

Zanim zaplujesz sobie monitor policz do 10. To tylko taki niewinny żarcik na rozładowanie napięcia. XD

 

Cytuj

Tak i chciało by się rzec : „widziały gały co brały” ale w Twoim przypadku gały były zarośnięte cipką, więc nawet tego nie można użyć.

 

Ktoś coś mówił o hipokryzji i pokojowych zamiarach? Nie... raczej nie :D To tylko standardowe pierdololo było :P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zatonęłam w lekturze "Sprawa honoru" jest  tam ciekawy fragment, który zacytuję:

 

Któregoś wieczoru w Orchard Jan Zumbach spotkał atrakcyjną młodą kobietę imieniem Ann, która na pierwszy rzut oka nie wyglądała na „messer-schmitta". Kilka dni później zaprosiła go do domu na kolację, żeby poznał jej rodziców. Po posiłku rodzice udali się na spoczynek, ona zaś zaproponowała, żeby zrobił to samo - z nią. W sypialni nastawiła płytę i zatańczyli. Po serii pocałunków do utraty tchu Ann przeprosiła Zumbacha i zniknęła w łazience.
Nie całkiem pewien, co teraz nastąpi, postanowił zaryzykować: rozebrał się i wślizgnął do łóżka. Czekając, wziął gruby notatnik leżący na nocnym stoliku i zaczął go kartkować. Był to pamiętnik Ann. Znalazł w nim szczegółowe oceny łóżkowych walorów całego legionu mężczyzn, w tym kilku kolegów z dywizjonu. Ucieszył się, że wystawiła im noty wyższe niż swoim rodakom. Wkrótce potem dołączył do jej podbojów, lecz nigdy się nie dowiedział, jaki dostał stopień. Choć kobiety takie jak Ann zapadały w pamięć, nie były typowymi Angielkami. Większość Brytyjek szukała w związkach z mężczyznami czegoś więcej niż seksu, a Polacy byli cenieni nie tylko za sprawność w łóżku. Czarujący i bardzo zalotni, słynęli z wytwornego traktowania kobiet. Zasypywali je komplementami w łamanej angielszczyźnie i na inne sposoby dawali im odczuć swą adorację. „Płeć przeciwna nie może się oprzeć całowaniu w rękę!" - skonstatował zdumiony Ronald Kellett. Po pierwszej randce kobieta mogła dostać róże, których wartość równała się miesięcznej pensji. Jeden z polskich pilotów oczarował brytyjską dziennikarkę „niebieskimi oczami, eleganckimi manierami i zniewalającym urokiem". Gdy przeprowadzała z nim wywiad, spytał, czy może pożyczyć jej duszę na następny lot i „zabrać ją ze sobą w chmury na szczęście". „Oczywiście oddałam mu ją" - wyznała z przejęciem w artykule.

 

Tą kobietę raczej uznałabym w pewnym rodzaju za kolekcjonerkę. Ale patrząc się na losy kobiet, które w taki sposób postępują jest coś trochę niepokojącego. Myślę, że robią to w dużej mierze po to, aby podnieść swoją samoocenę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podczas poznawania różnych kobiet zauważyłem pewną zależność. Kobiety mniej urodziwe by stosunkowo łatwe i zdarzały się takie, które delikatnie sugerowały spotkanie. Była też jedna, która otwarcie stwierdziła, że brzydkie nie są ruchane i ona tak chce by jej ktoś bobra wyczochrał. Im kobieta była ładniejsza to tendencja wyraźnie się zmieniała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Doggie napisał:

Im kobieta była ładniejsza to tendencja wyraźnie się zmieniała.

 

Trzeba by zapytać jakiegoś bogatego i sławnego modela, jak to u niego wygląda :D

Pewnie wyjdzie, że łatwiej zaliczać te ładniejsze, bo te brzydsze będą się bały - gdyż są niegodne ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mówi się, że faceci to dziwkarze (wszyscy to wiemy) i zdradzają bo mają okazję.

(kliknij tu) https://www.thesun.co.uk/living/3743139/wife-trick-her-abusive-husband-into-cheating/

 

a kobiety ... też robią to z przygodnymi kolesiami, czasem wystarczy tylko chwilkę posłodzić. Nie widzę w tym żadnej większej filozofii, ot tak, dla podreperowania ego. Trzeba to tylko sobie uświadomić, a czy zaakceptować, to już decyzja indywidualna.

 

 

Oczywiście, że nie wszyscy jesteśmy tacy sami, ale jednak kolejne opowiedziane historie, filmiki itp, układają się w określony schemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam wychwycić choćby moment zwątpienia u dziewczyny z filmiku. Nie znalazłam. Widać, że to nie fejk. Koleś cierpi a ona uśmiechnięta i chętna na zrujnowanie wszystkiego z jakimś Osculati. Nie miałabym żadnego ale jeśli mają związek otwarty i każda ze stron się na to zgadza. Jestem w stanie zrozumieć, że nie każdy jest monogamistą. 

 

Co za biatch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to niestety wygląda. Choćbyś mężczyzno chciał, to i tak kobiety nie upilnujesz i jak będzie chciała, to dowali Ci rogi. Istotne jest wtedy jak Ty na to zareagujesz. Preferowana akcja: wywalenie jej z życia.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.