Skocz do zawartości

Kiedy kobieta staje się łatwą?


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

Fragment z pewnego bloga :)

Zatem kiedy kobieta staje się łatwą?

Najczęściej z chwilą, w której popada w desperację, a tym samym traci szacunek dla samej siebie.
Pewnego dnia uświadamia sobie, że miała w swoim życiu naprawdę niewielu kochanków, lub też wcale ich nie miała. Albo żyje pod wielkim ciężarem społecznej presji, że zbliża się już do 30-stki (bo chyba taki wiek większość naszego zacofanego społeczeństwa uważa za początek staropanieństwa – ja osobiście się z tym nie zgadzam), a na jej serdecznym paluszku nie połyskuje jeszcze złota obrączka. A latka wciąż lecą…
Wtedy to właśnie podejmuje decyzję, by zaliczyć kolejnego faceta, jakiegokolwiek, byle tylko zaliczyć. Zdeterminowana godzi się na seks „dla zasady”, z kimś, kto nie budzi w niej ani odrobiny fascynacji, nie pociąga jej fizycznie, psychicznie, czy intelektualnie nawet przez chwilę.
 
Łatwa kobieta to również taka, która daje się uwieść ze względu na korzyści materialne płynące z seksu z danym mężczyzną. Jest w pełni przekonana, że nie potrafi osiągnąć zamierzenia uczciwie, dlatego ucieka się do bezwzględnych metod. A niektórzy (przepraszam za wyrażenie, ale uważam, że w tej konkretnej sytuacji jest naprawdę trafne) GŁUPI faceci, którzy potrafią myśleć jedynie tą częścią ciała, do której w danym momencie dopływa więcej krwi, dają się omotać i są w stanie zrobić wszystko, by uszczęśliwić kochankę. Nieważne, czy go kocha. Nieważne, czy go chociaż lubi. Nieważne, czy darzy go szacunkiem. Nieważne, czy choć trochę jej się podoba… Bo przecież po co to wiedzieć. Zaufać złudzeniu jest znacznie łatwiej i wygodniej.No pikaczu jedziesz dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy człon to bzury.

 

Fragment z pewnego bloga :)

Zatem kiedy kobieta staje się łatwą?

Najczęściej z chwilą, w której popada w desperację, a tym samym traci szacunek dla samej siebie.
Pewnego dnia uświadamia sobie, że miała w swoim życiu naprawdę niewielu kochanków, lub też wcale ich nie miała. Albo żyje pod wielkim ciężarem społecznej presji, że zbliża się już do 30-stki (bo chyba taki wiek większość naszego zacofanego społeczeństwa uważa za początek staropanieństwa – ja osobiście się z tym nie zgadzam), a na jej serdecznym paluszku nie połyskuje jeszcze złota obrączka. A latka wciąż lecą…
 

bzdury totalne
 

 

 



Wtedy to właśnie podejmuje decyzję, by zaliczyć kolejnego faceta, jakiegokolwiek, byle tylko zaliczyć. Zdeterminowana godzi się na seks „dla zasady”, z kimś, kto nie budzi w niej ani odrobiny fascynacji, nie pociąga jej fizycznie, psychicznie, czy intelektualnie nawet przez chwilę.
 


kolejne bzdury

 

 

 



 
Łatwa kobieta to również taka, która daje się uwieść ze względu na korzyści materialne płynące z seksu z danym mężczyzną. Jest w pełni przekonana, że nie potrafi osiągnąć zamierzenia uczciwie, dlatego ucieka się do bezwzględnych metod. A niektórzy (przepraszam za wyrażenie, ale uważam, że w tej konkretnej sytuacji jest naprawdę trafne) GŁUPI faceci, którzy potrafią myśleć jedynie tą częścią ciała, do której w danym momencie dopływa więcej krwi, dają się omotać i są w stanie zrobić wszystko, by uszczęśliwić kochankę. Nieważne, czy go kocha. Nieważne, czy go chociaż lubi. Nieważne, czy darzy go szacunkiem. Nieważne, czy choć trochę jej się podoba… Bo przecież po co to wiedzieć. Zaufać złudzeniu jest znacznie łatwiej i wygodniej.No pikaczu jedziesz dalej


cos w tym jest jak facet jest tamponem emocjonalnym i daje sie wykorzystywać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko napisane tak jakby ten seks to jakas katorga byla i jakby kobiety go nie lubily (no zgadzam sie - troche takich kobiet jest, ale wiekszosc jest inna).

 

Tak The_Man, najlepiej żeby jeszcze dodały na odchodne: Bo ja to tylko dla Ciebie robiłam, a Ty..... :D Logika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z kazda sie idzie do lozka, bo to praktycznie nie mozliwe. Czy jest latwa? Co sie rozumie pod pojeciem "latwa"? To ze zaspokaja swoje potrzeby seksualne z roznymi partnerami? Nie jestem Don Kichotem broniacym Dulcyneji, ale co to za okreslenie. Jezeli umie sie pobajerowac, a przede wszystkim nie boi sie pogadac i opakowanie wzglednie sie podoba to obie strony czerpia z tego fizyczna przyjemnosc:-P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o sam seks- tak, pasowaloby bo na jest teoretycznie swiadoma tego co lubi i jak lubi, byc moze jest otwarta na nowe a nie lezy jak kloda.

Jezsli chodzi o zwiazek- jestem zbyt gupi na niego i nie ciagnie mnie, wiec ten aspekt moge z czystym sumieniem pominac :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że kobieta nie powinna byc łatwa, zostało narzucone przez kogoś tam. Ot taki następny element matriksa.

Dla mnie, to obostrzenie nie ma sensu. Może przed erą antykoncepcji to miało jakieś znaczenie. 

Kobieta ma swoje życie i co z niego uda się jej wyciągnąć to jej sprawa i jej sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, wg gustu. A skad u Ciebie zalozenie takiego tematu? Skad taki pomysl?

 

Ano Marzena próbuje się dowiedzieć z kim i ile można się ruchać żeby nie wyjść na dziwkę :D

To tak w pigułce :D

 

PS. Aras odpowiedział w pierwszym poście. Wszystko jest pojęciem względnym :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ie muszę nic dowiadywać ,nie poszłam nigdy z żadnym facetem od tak o bo mi tyłek swędzi więc sobie daruj te uszczypliwości Saint , mówimy tu ogólnie o kobietach a nie o tym , czy ja chcę się dowiedzieć jak nie wyjść na łatwą ,

Kto zna ten wie i tyle o mnie znalazłam tu coś odpowiedniego

 

 

 

  Faceci lubią właśnie takie dziewczyny

 650_t3puniaas.jpeg

fotochannels.com

Nie zaszkodzi też, jeśli dziewczyna lubi wypić i wygląda na bezbronną...

Do ciekawych wniosków doszli ostatnio badacze z University of Texas, pod wodzą Cari Goetz. Otóż dowiedli oni istnienia tzw. hipotezy seksualnej wykorzystywalności, która głosi, że dla faceta najbardziej atrakcyjną kobietą jest ta, z którą najprościej jest się przespać - przy minimalnym nakładzie wysiłku i starań. W myśl tej teorii, kiedy facet zawita do baru, gdzie jego oczom ukażą się trzy niewiasty: apetyczna brunetka w okularach i w eleganckim, korporacyjnym stroju, "normalna" dziewczyna i mocno już pijana imprezowiczka z niezbyt lotnym spojrzeniem, jako najseksowniejsza uznana zostanie ta ostatnia. Czemu? Ponieważ, żeby ją usidlić wystarczy tylko jeden drink i jakiś prosty tekst na podryw, podczas gdy z pozostałą dwójką mogłoby już nie pójść tak łatwo...

"Lalki" w cenie

W testach udział wzięło 76 studentów, którym przedstawiono do oceny dziewczyny na fotografiach. - Zidentyfikowaliśmy 22 wyznaczniki świadczące o tym, że dziewczynę można w prosty sposób wykorzystać seksualnie - co ciekawe, 19 spośród nich uznawanych jest powszechnie jako oznaki atrakcyjności seksualnej - mówi na łamach "Daily Mail" Cari Goetz. "Mężczyźni oceniali kobiety ze zdjęć, które wykazywały różne stopnie podatności". Okazało się, że te, które wyglądały na głupie, pijane i senne zostawały oceniane najwyżej. Podobnie zresztą jak panie ubierające się wyzywająco, szukające uwagi i przybierające odważne pozy. Z kolei tak zachwalane: inteligencja, asertywność i urok osobisty okazały się całkowicie bezwartościowe - bo faceci szukają łatwej zwierzyny...

 

Jak wytłumaczyć ten fenomen? Specjaliści podejrzewają, co zresztą opisali w magazynie "Evolution and Human Behavior", że wszystko sprowadza się do podstawowych zwierzęcych instynktów i zachowań wykształconych w toku ewolucji. Otóż mężczyźni, jako roznosiciele nasienia, nie robią sobie nic z konsekwencji swoich działań - skupiają się za to na gonieniu za samicami chętnymi do spółkowania. Dla nas ważna jest ilość i prostota. Panie z kolei, gdzieś w tyle głowy, mają zakodowane, że każda taka przygoda może zakończyć się ciążą, która mocno skomplikowałaby im życie. Stąd tylko nieliczne decydują się na podobną lekkomyślność. Stąd, te rodzynki mają największe wzięcie u facetów.

Nie na długą metę

Warto jednak zauważyć, że sytuacja odwraca się o 180 stopni, kiedy zmienić pytanie postawione badanym z "Którą z tych dziewczyn najchętniej byś poderwał w ramach przygody?" na "Wskaż tę kobietę, która wydaje ci się najlepszą kandydatką na życiową partnerkę". Przy takim obrocie spraw, wszystkie te podchmielone, głupiutkie dziewczyny momentalnie stają się dla mężczyzn niewidzialne, zaś na pierwszy plan wysuwają się urocze, inteligentne kobiety, takie, z którymi jest o czym porozmawiać i które bez zażenowania można przedstawić rodzinie. Wreszcie kobiety, które będą stanowiły idealne kandydatki na matki. Wszystko zatem sprowadza się do perspektywy czasowej - wykorzystywać lubimy lolitki, ale życie dzielimy z paniami z treścią...

Na koniec, warto również zwrócić uwagę na fakt, że nie wszyscy mężczyźni są tacy, jak opisano powyżej. Jak podaje "Slate", Goetz i jej koledzy wykonali kolejne badanie, w którym udowodnili, że wykorzystywaniem specyficznego rodzaju kobiet para się jedynie specyficzny rodzaj mężczyzn - i, najwyraźniej, te dwie grupy są siebie warte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo Pikaczu sobie wymyśla to ja też mogą , a ja nie lubię zbytnio takich łatwych osob ;p taką łatwą może mieć każdy ale dobra tam każdy ma jak mu pasuje ;p o facetach też coś się wymyśli ;p

A nie lubisz bo? :-) znowu troll i mistrz inkwizytor zua na sile wlaczyl mi. A czy to nie jest tak, ze nie lubisz tych osob a zwlaszcza (specjalnie to napisze) "latwych" kobiet gdyz wzbudzaja one wiecej zainteresowania (!) wsrod facetow majacych nadzieje na szybkie pojscie do lozka? Tutaj sprawa jest niemalze wygrana, dwa piwka, drineczek i przy odrobinie przedstawiania cos soba, to facet sciaga z niej majty?

Nie pisze tego by Ci dowalic, tylko dlatego ze zaczely mnie Twoje wpisy zmuszac do myslenia. Przeciez tu jest podstawowe prawo biologii by cel zdobywac jak najmniejsza strata energii. Po co "tracic" czas na poznawanie drugiek osoby, uwazac na jej zagrywki, foszki, aszki i inne duperele gdy chodzi o sam "akt" zaliczenia kolejnej lali, pozbycie sie nadmiaru nasienia i chwila oderwania od problemow?

Mysle ze osoby na tym formu sa (moze nie zdecydowana) mniejszoscia, ktora raczej przeklada to, czy po samym seksie bedzie jeszcze o czym pogadac i czy w ogole warto inwestowac czas i energie w znajomosc z taka osoba. Tutaj zebrani w mojej opini potrafimy zapanowac nad podstawowymi potrzebami i zadajemy niewygodne pytania oraz wyciagamy odpowiednie wnioski , ktorych efektem czasem nwet jest rezygnacja z seksu z kobieta.

Zamiast drazyc kolejny temat, w ktorym my faceci i tak bedziemy miec racje zaatakuj z kobietami z innej strony i zacznijcie zadawac niewygodne pytania o to jak facet moze byc latwy, czy idzie za tym spelnienie lozkowe, co soba zazwyczaj przedstawia taki typ, na co zwracacie uwage w doborze kochanka (hipotetyczna sytuacja, bo mozecie aktualnie byc zwiazku) itd...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ie muszę nic dowiadywać ,nie poszłam nigdy z żadnym facetem od tak o bo mi tyłek swędzi więc sobie daruj te uszczypliwości Saint , mówimy tu ogólnie o kobietach a nie o tym , czy ja chcę się dowiedzieć jak nie wyjść na łatwą ,

 

Polecam zaglądnięcie w głąb siebie,i poszukanie 2 rzeczy. Dystansu do siebie i poczucia humoru. Pamiętaj, szyderstwo jest cechą ludzi inteligentnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak coś się zdobędzie łatwo i na kiwnięcie palca to budzi to w tobie szacunek i ine lepsze uczucia? taka laska jest na raz i tyle mi nie trzeba dowalać bo nie zazdroszczę , mi  wystarczy jeden facet a nie tabuny fanów łatwego towaru który nie ma do siebie szacunku robi te dziubki i swieci tyłkiem i biustem , a przeszkadza Ci to że pisze to kobieta a nie facet i już od razu s

le i trzeba po mnie pojechać , nie budzi to we mnie żadnych uczuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym mial tak podchodzic do tematu to podejrzewam, ze nigdy wiecej juz bym nie poruchal bo w dzisiejszych czasach seks to niemalze wyjscie do sklepu na zakupy. Dlaczego swiecaca dziubkiem, cycuszkiem i dupcia nie ma do siebie szacunku? bp swieci? Dlaczego, skoro jest swiadoma swojego wygladu (mysle ze mowimy tu aktrakcyjnych kobietach) ma go ukrywac? Uwielbiam, gdy spotykam kobiete, ktora jest swiadoma swojego wygladu, umie to podkreslic i podejsc z dystansem do tego. Nie wszystkie sa swiete, zimne, monogamiczne oraz oburzone na kobiety, ktore potencjalnie moga odebrac jej faceta, ktory jest przetrzymywany "migrenami" bo cos...

a moze ona czerpie z tego na swoj sposob przyjemnosc? Moze sprawi jej to radosc i zabawe? A moze jest latwa, bo wpadlem jej w oko i za jakis czas zalozymy normalna, zdrowa rodzine?

Tak wiele mozliwosci i ewentualnosci. Co czlowiek to inny przypadek i historia. Tak latwo szufladkowac ludzi i ich zachowania zamiast zastanowoc sie co jest powodem.

Jakie to proste... jakoe to ludzkie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałam na portalach takie laseczki które niemal gołe piszą do facetów na co mają ochotę fakt niedługo zawód dziwki nie bedzie opłacalny bo dzisiejsze dziewczyny są tak łatwe że dają za darmo i nie trzeba się starać,są takie przypadki że jak laska się puszczała przed ślubem to i po ślubie będzie taka sama , z resztą prawda jest taka że jak by to napisała któraś z innych dziewczyn z tego forum to już byście chłonęli wszystko z wywieszonymi jęzorami i jeszcze się zachwycali jaka to ona mądra , jaka otwarta a mnie oczywiście trzeba zjechać i uznać że jestem nieszczera  to jest dopiero szufladkowanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaz to strata dla legalnych, swietych partnerek... masakra. Ostatni bastion rzadow nad facettem wlasnie padl. Z przemyslen mistrza inkwizytora zua: "Moja dupy mi nie daje bo foszek bo nie chce slubu czy przepisac domu Lub konta na nia? Szkoda, chlip chlip, ze zwiazek sie posypal, ale nie takie zycie nie za taka cene! A teraz drogi smartfoniku znajdz mi w 10 min najlepsza partie w miescie. A jutro moze jakas flaszeczka z kumplami i blondyna na otarcie lez..." :-P

Moja wyobraznia juz usmiecha sie do edenu dla zbolalych, szantazowanych samcow :-P

O dziwo, jestem pewien, ze ilosc zdrad w zwiazkach nie wzrosnie, wrecz przeciwnie, bo kobiety majac swiadomosc, ze dzisiaj jest a jutro juz nie i jak nie w domu to "zje" na miescie, moze w koncu zacznal tworzyc porzadne zwiazki, ktorych dzisiaj jest za malo! :-)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.