Skocz do zawartości

Cieknie sąsiadowi z dołu, Matko Boska co robić?


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wymieniał mi Pan kran w kuchni, bo miałem na gałki, a teraz mam z jedną wajchą - dziś w nocy po prysznicu i wypraniu łachów (w misce), stuka i puka o pierwszej w nocy sąsiad z dołu że mu leje się z sufitu. Czytałem na necie że to uszczelnienie brodzika mogło walnąć, ale tam nie ma śladu żadnych szczelin, dziur - nic. Może być tak że od instalacji tego kranu w kuchni się coś zepsuło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty masz jakąś wodę na podłodze? Jeśli nie to mogła pieprznąć instalacja wewnętrz ścian lub w pionie. Jeśli to pion a ty nie masz wody u siebie mogło pieprznąć nawet kilka pięter wyżej. Sprawdź przez to okienko czy nie zbiera się wilgoć. Nie widzę żadnego związku pomiędzy wymianą kranu w kuchni a twoją łazienkową aktywnością. Słuchaj, gdzie temu facetowi się leje? W kuchni czy w łazience?

 

Tak patrząc na pierwsze zdanie nie wiem czy to cytat czy rzecz dot. ciebie osobiście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kafelkami wyłożyć podłogę, robisz spływ pod prysznicem i do tego zasłonki. Gdy myjesz podłogę to odrazu na syzbkości machniesz pod prysznicem i jest luksus, chyba że masz kobietę to brodzik elegancko wypucuje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.