Skocz do zawartości

Dario

Rekomendowane odpowiedzi

Zbyt idealne, co mnie akurat w żaden sposób nie pobudza. Wolę naturalne, nawet jak trochę zwisają, albo rozchodzą się na boki. Nawet gdzie nie gdzie celulit u kobiety działa na mnie podniecająco. Oczywiście bez przesady. Poza tym kwestia gustu, a o tym się nie dyskutuje. Każda kobieta, albo większość ma coś w sobie, czym przyciągnie uwagę. Jedna ma fajne cycuszki, innej pupcia ładnie podskakuje, u innej miednica potrafi mnie zainteresować, a jeszcze inna umie się ruszać jak zdzira ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miętosił ktoś z was cycki z sylikonu?3e046ba3d2e4.gif

Lepsze od naturalnych?

 

Sa rozne - w tym takie - bardzo drogie - ktore wygladaja tak jak te powyzej ale sa w dotyku naturalne - nie da sie zorientowac ze w srodku cos jest - mnie akurat takie, sterczace i jedrne najbardziej kreca. Niektore najtansze sa tak beznadziejne ze wyraznie czuc taka mocno twarda wkladke w srodku, otoczona zwyklym cocowym tluszczem... Ale te drogie panie, to palce lizac...

 

PS. Jeszcze tylko jedna sprawa bo chyba widok tych cycow nam wszystkim w mozgu zamacil - dlaczego to jest w dziale Sport i Zdrowie ---> Sporty Walki??? -0

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Mnie osobiście podoba się tylko naturalne piękno:) Nie miałem wprawdzie styczności ze sztucznym biustem jednak już na samych zdjęciach nie jest on dla mnie zachęcający. Miałem " styczność " z kilkoma naturalnymi piersiami, które wyglądały tak dobrze, że nawet nie wyobrażam sobie co można by w nich jeszcze ulepszyć ;p Cycek cyckiem, najgorszy w moim  odczuciu jest wielki i odstający sutek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy wiesz Redd, że babka jest podniecona, te sutki to mogą zęby powybijać :) Jak ma takie rozlane, to nawet nie wiadomo, czy jej stękanie to tylko jakaś ściema. Dla mnie im większe tym lepiej. Miałeś kiedyś radość z murzynką? Ja nigdy, ale bym spróbował. Tylko ponoć one trochę walą, inny pigment ciała, inny zapach.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.