Skocz do zawartości

Pomoc Sióstr i Braci Samców;)


Passion

Rekomendowane odpowiedzi

Swiat jest zbyt duzy zebym był mały%-)organizm trzeba szokować zeby rózł a po 5 tyg treningu pojawia sie przetrenowanie i trzeba przerwy oraz zmiany treningu

 

Ale ja teraz na redukcji jestem....... a jakaś duża masa mnie nie interesuje. Bardziej pociąga mnie postura i siła typu "drążek" niż Arni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aja zawsze byłem na siło maso rzeźbie%-)mozna?mozna%-)


Jestem troche schorowanym pokemonkiem.mam katarek%-)

"bo wiesz to że mógłbyś kogoś albo samego siebie przygotować do debiutów to i tak jest nic nawet przy pompkach jeśli tego nie wdrażasz w życie"

Saint ma kaca.ja pije poranna kawe i nie zakumałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przewlekły stan zapalny w zaułku zebowo zatokowym.przy kazdym przewlekłym stanie zapalnym czy to grypka czy chrypka siłka nie jest wskazana :D

Siłka i treningi to moja pasja.a to ze efekty mojej metodologi treningowej sa lepsze niż efekty u pseudo trenerów którzy sami niczego nie osiagneli dodaje mi tylko do zajebistosci%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłka i treningi to moja pasja.a to ze efekty mojej metodologi treningowej sa lepsze niż efekty u pseudo trenerów którzy sami niczego nie osiagneli dodaje mi tylko do zajebistosci%-)

 

Pika, zrób jakieś notatki, bo jakby Ciebie nagle brakło, to światowa kulturystyka przestanie istnieć i pogrąży się w mroku dziejów....... :D A tak przynajmniej jest szansa, że przetrwa po odkryciu Twojego testamentu..... :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.