Skocz do zawartości

Dokładnie to o czym pisze Marek :D


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pisałem z taka dziewczyna, wiek ok 25-26 lat, fajna rozmowa, gadka szmatka , no i w pewnym momencie doszliśmy do tematu związków i dzieci. Widać było że laska ma identyczne priorytety jak ta z tego linku który tu aras podrzuciłeś.. Kiedy na początku wykazywałem delikatna nadzieje na to że chcę mieć rodzine i dziecko Pani zaczeła pisac cos o pokrewieństwach dusz badz że mamy w wielu kwestiach podobne zdanie co sugeruje wspaniałe dogadywanie się i zastawienie pajeczyny. Niestety kiedy przedstawiłem swoje poglądy na temat dzieci i rodziny  Pani zerwała ze mna kontakt :) Desperacja kobiet w wieku 25-30 lat jest czasami nieprawdopodobna, pokazuje jak chytre i bezlitosne jest środowisko mamy, babć i cioć w którym dana delikwentka się wychowała;) W wypowiedzi tej Pani z tego linku można wysnuć kolejny fakt, mianowicie; Kobieta której nikt nie okazuje zbytniego zainteresowania wręcz głupieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że takie które w jakiś sposób znajda frajera na dziecko i ślub sa nierzadko bezlitosne wobec tego faceta. On miał tylko zrobić, cel osiągniety więc można skoncentrowac sie na dziecko, z biologicznego punktu widzenia to normalne, no ale przecież mamy rozum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wypowiedzi tej Pani z tego linku można wysnuć kolejny fakt, mianowicie; Kobieta której nikt nie okazuje zbytniego zainteresowania wręcz głupieje  :)

 

Przecież to ich główna pożywka, paliwo, motor napędowy, siła sprawcza, który je popycha do przodu. Jak tego nie dostają - obumierają duchową śmiercią, samoistnie, jak jętka jednodniówka. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ich główna pożywka, paliwo, motor napędowy, siła sprawcza, który je popycha do przodu. Jak tego nie dostają - obumierają duchową śmiercią, samoistnie, jak jętka jednodniówka. 

 

"W samotności mężczyzna ma szansę odnaleźć siebie, kobieta więdnie".

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://malvina-pe.pl/post/264-po-co-kobietom-mezczyzni

 

Zapoznajcie sie z tym tekstem, a komentarz tego Pana mnie rozwalil pozytwnie:

 

''Jagoda, wiesz, że działasz na fecetów i że mogłabyś być z takim, który poza jajami ma też trochę serca. I mózgu. Więc dlaczego wciąż wybierasz tych myślących fiutem?

Daria… Jesteś piękna, seksowna, niesamowicie inteligentna… A wiążesz się z tymi, którzy notorycznie robią Cię w chu...''

I ja i Ty i wszyscy tu zgromadzeni faceci wiedzą, że wolicie nieusłuchanego skurwiela, niż gościa ''o dobrym sercu''. Przeżyłem to już wiele razy, a widziałem setki. Chcecie kogoś silnego, niezależnego, męskiego i myślącego fiutem właśnie. Prawdziwego samca.

Bo jak wytłumaczysz to, że każda atrakcyjna laska ma przyjaciela adoratora, który jest dla niej miły, czuły i kochaniutki, podczas gdy ona ma go głęboko w w dupie?.

Odważni faceci z jajami zgarniają najwięcej, w tym także kobiety. Dlatego bardziej opłaca się być skurwielem, niż chłopaczkiem o dobrym sercu.

Z wami trzeba ostro i konkretnie. Po prostu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.