Skocz do zawartości

RE Stały i odwieczny temat - częstotliwość stosunków przed i po ślubie (zamieszkaniu razem).


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sytuacja :P bo jeśli o mnie chodzi to było tak że mieszkałam ze swoim facetem jakiś okres czasu i miałam nie zanikłą ochotkę na igraszki , no a mój mężczyzna i tak marudził ;p no więc czemu faceci piszą że u nich zanika jak nie wszędzie tak jest? :( Laski a jak u was?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo - Nie odpowiedziałaś na pytanie.

Secundo - coś mi się wydaje, że jednak Go nie złapałaś, więc już masz odpowiedź na swoje dylematy z pierwszego posta.

 

Nie, nie złapała mnie na obrączkę. Ochota raz jest raz jej nie ma, zwłaszcza jak jest spora różnica wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaliliśmy, że papiorka nie będzie :)

 

 

 

Kto wyszedł z inicjatywą takiego pomysłu?

Jestem ciekaw, jak długo wytrzymasz :P Życzę Ci jak najdłużej i jak najwspanialszego związku (szczerze, bez podtekstów)

 

 

 

...ale jestem gotów zacząć przyjmować zakłady, ba, samemu założyć drobną sumkę, że nie uda się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorka i kasiorka :P

Ale chętnie przyjmę taki zakład w okresie 5-letnim :)

 

 

edzia:

Z inicjatywą wyszedłem osobiście. Jak stawka zakładu bedzie wysoka to co do niepłodzenia dzieci też to moja inicjatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzena, pitu pitu...... Zobaczysz jak zegar biologiczny zacznie Ci "The Final Countdown", to........ :D Twoje deklaracje są warte.... Są nic nie warte, bo tego parcia emocjonalnego nie będziesz w stanie pohamować. Przerabiane z praktyki. Kobiety określają się tylko na chwilę obecną, a jutro? To już dawno nieaktualne, od wczoraj :D

 

Przewrażliwiona jesteś, więc dopisuję: To nic osobistego, ot biologia.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał bańkę to bym sobie takie weselicho wystawił wymiarów dużego festynu, wyobraźcie sobie jak kilka tysięcy osób śpiewa ci sto lat! :D Wstęp tylko dla par i obowiązkowo wszyscy w koszulach cejrowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.