Skocz do zawartości

Moje propozycje odnośnie forum


Gość Dr Caligari

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam czy przydałaby się funkcja tematu dostępnego tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Nie był by widoczny dla ludzi z "ulicy"- znaleziony temat w wyszukiwarce google.  Tylko dopiero po zarejestrowaniu.   Ktoś może mieć jakiś temat, po którym mógłby być rozpoznany np. przez swoją dziewczynę, albo osoby z mieście, w okolicy.  Nie każdy temat by był w takim trybie, ale np na wyraźną prośbę autora w pierwszym poście admin mógłby oznaczyć temat tylko dla zarejestrowanych. 

Nie wiem czy taki pomysł nie został gdzieś wcześniej podrzucony - ale piszę moje spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa odpiął/ęła ten temat
6 minut temu, verde napisał:

Czy na tym forum istnieje opcja "Edytuj posta"? Niestety nie widzę nic takiego. Jeśli coś takiego istnieje, to prosiłbym o wskazanie gdzie to jest.

 

Istnieje. Na dolnej "belce" obok opcji "cytuj". Na dowód edytowałem niniejszy post.

Edytowane przez lupele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz mi ślepotę i ignorację, ale u mnie na tej najniższej belce obok opcji "Cytuj" jest tylko plus po jej lewej stronie, czyli opcja "Multicytowanie". Nic innego tam nie ma.

vOPRbva.png


EDIT: O fuck, a teraz ta opcja się pojawiła. Nie wiem co się dzieje.

Edytowane przez verde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut to wystarczający czas.

Funkcjonujemy tak od prawie początków forum i jakoś nie ma większych problemów.

Wniosek o wydłużenie czasu edycji zostaje oddalony.

 

Jeżeli chcesz dodać coś do swojego posta, a przekroczyłeś czas edycji, to piszesz po sobie drugiego posta i zgłaszasz ten fakt moderacji przez opcję 'zgłoś'.

Lub zgłaszasz jaką część poprzedniego posta chcesz edytować i piszesz dokładnie co - w identyczny sposób ---> opcja 'zgłoś'.

Proste, jasne i zrozumiałe - co zresztą jest wyłożone w Regulaminie w w/w przeze mnie punkcie.

I w dodatku działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luźny projekt nowych nazw bez hierarchii ( do ustalenia)  , znalezione na forum + audycje ,można by jeszcze zrobić mini medale "order złotych jajec" , " złoty troll"   ;) 

CHŁOPY:

Generał Płaczliwej Pizdeczki / Cipeusz

Brat stulejarz / Mizogin

Rurkowiec / Menelaos

Biały-rycerz / Pługo-rycerz

Janusz / Poczciwy chłop / Misiek

Orbiter / alfa-sralfa / Sekciarz

Tryglodyta / ZEN-onanista / Fapeusz

Rogacz / Prawilniak / Reksio

Hanklomen / Pogromca sromów / Bydlak

Cebulion / Szołmen z koziej wulki

Kosmiczny wypizdów / CD-Rom

 

Kobiety:

Laska / Gwiazdeczka
Kaszalot / Loszka
Karyna / Szynka
Femina / Cipeczka
Solaris / Głupia cipa
Kobita / GenetiX / Archeo
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję umieszczenie gdzieś w dziale dot. regulaminu i zasad swego rodzaju słownika pojęć. W mojej ocenie byłby on bardzo przydatny w szczególności nowym użytkownikom, którzy jeszcze nie są "obcykani" na forum.

 

O co chodzi konkretnie? W wątkach często pojawiają się nieznane niektórym użytkownikom skróty, wyrażenia itp., które są dla forum charakterystyczne i warto, a wręcz trzeba je znać, aby ze zrozumieniem czytać (niektóre) posty. Ja np. nie wiedziałem co to jest SMV, a to pojęcie często tu występuje. Chodzi o zgromadzenie takiej bazy, z którą świeżak mógłby się zapoznać. Myślę, że starsi forumowicze mogliby wskazać sporo takich pojęć.

 

Mi w tej chwili przychodzi do głowy: SMV, PUA, MGTOW, OOBE (czy coś takiego), alfa, beta itp., karyna, diva, szwagier, wewnętrzne dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gruby Grubas napisał:

Mi w tej chwili przychodzi do głowy: SMV, PUA, MGTOW, OOBE (czy coś takiego), alfa, beta itp., karyna, diva, szwagier, wewnętrzne dziecko.

 

Jest takie miejsce gdzie odnajdziesz odpowiedzi na te trudne pytania google.com :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro moderacja nadaje punkty za brak treści zgłoszeń, to proponuję zmianę komunikatu, który pojawia się po użyciu przycisku Zgłoś post z "Nie wymagane: możesz wpisać treść zgłloszenia" na coś w rodzaju "Wymagane. Brak treści zgłoszenia skutkuje nadaniem punktów ostrzeżeń". Moderacja nie dość, że szybciej będzie mogła podejmować decyzję odnośnie kar, to jeszcze nie będzie musiała wklepywać punktów dla zgłaszających post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mobilne przeglądanie na iOS (10) jest uciążliwe ze względu na to, że ShoutBox  zajmuje ponad cały ekran. Zamiast przesuwać stronę przesuwam SB co jest denerwujące. Wcześniej był mniejszy i bardzo fajnie się przeglądało. Nie pisałbym o tym, ale forum przeglądam jedynie na telefonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

@Qaikwow Z jakiego stylu wizualnego korzystasz?

Nie wiem jak sprawdzić w wersji mobilnej jaki ma się styl, ale sprawdzę pózniej na komputerze. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że to jest ten podstawowy biało-czarno-czerwony. 

 

Edit:

Jest to subway 4.x - ipsfocus v1 (domyślny)

Edytowane przez Qaikwow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

@Qaikwow Z jakiego stylu wizualnego korzystasz?

 

18 minut temu, Qaikwow napisał:

Nie wiem jak sprawdzić w wersji mobilnej jaki ma się styl, ale sprawdzę pózniej na komputerze. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że to jest ten podstawowy biało-czarno-czerwony. 

 

Edit:

Jest to subway 4.x - ipsfocus v1 (domyślny)

 

Przepraszam za podwójnego posta, ale nie mogę już edytować. Tutaj daje podglad:

http://www101.zippyshare.com/v/McuOVZ1I/file.html

 

http://www101.zippyshare.com/v/nKIPDma9/file.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.