Skocz do zawartości

Moje propozycje odnośnie forum


Gość Dr Caligari

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Moim zdaniem warto rozważyć zmianę testu bezpieczeństwa przy rejestracji. Albo mój system coś szwankuje (na dwóch przeglądarkach miałem problem) albo problem leży w czym innym. Ogólnie droga przez mękę. 

 

Ciekaw jestem ile osób rezygnuje, przy problemach z rejestracją. Chyba że to celowy test determinacji.

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 23.07.2017 o 19:54, Piter_1982 napisał:

Moim zdaniem warto rozważyć zmianę testu bezpieczeństwa przy rejestracji. Albo mój system coś szwankuje (na dwóch przeglądarkach miałem problem) albo problem leży w czym innym. Ogólnie droga przez mękę. 

 

Ciekaw jestem ile osób rezygnuje, przy problemach z rejestracją. Chyba że to celowy test determinacji.

 

Nikt nigdy się na to nie skarżył. 

 

Godzinę temu, Insightful napisał:

Zastanawiam sie nad sensem dzialow Dramy Youtube. Nie wiem czy.to.sie ponawilo na dniach czy bylo wczesniej a ja nie zauwazylem ale uwazam.ze ten dzial jest zbedny, a jesli już istnieje mógłby być to.jeden dzial I jeden temat podzielony na watki. 

 

Pojawiło się wczoraj, ponieważ jest to dobre dla przyszłości forum. 

 

Godzinę temu, koksownik napisał:

Też to zauważyłem. Wygląda to tak, jakby forum było m.in. poświęcone odpałom youtuberów. Nie podoba mi się to.

 

Najnowsze posty z działu o dramach są niżej niż ogólne posty - dział z dramami jest praktycznie na dole. Jakim więc cudem odnosisz wrażenie, że całe forum to dramy yt? I niby dlaczego na forum ma nie być o youtube? Z jakich względów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały być może dlatego, że dział z odnośnikami do youtuberów zajmuje całą stronę w porównaniu do "Relacji damsko-męskich i nie tylko...", który jest według mnie siłą napędową forum.

Ogólnie to zobaczymy, jak się sprawy potoczą. Uważam, że poświęcenie części forum na internetowe dramy to rzucenie się na głęboką wodę. Różnie może wyjść. Lepiej jest rozwijać, to co na forum jest najcenniejsze - demaskowanie matriksa.

 

24 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Nikt nigdy się na to nie skarżył. 

Wiesz jak to z ludźmi, są zbyt wygodni. Pierwszy raz spróbują, może drugi, pomyślą że jakiś błąd jest i oleją. Nie chce im się pisać nawet do administracji.

Edytowane przez koksownik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, Stulejman Wspaniały said:

Pojawiło się wczoraj, ponieważ jest to dobre dla przyszłości forum. 

 

To Twoje zdanie, mnie to odrzucilo I jak widze nie tylko mnie. Nie chcialbym zeby sie tu zrobil drugi wypok gdzie masa idiotow jara sie patologia. Co.zreszta potwierdza ilość popularnych tagow na tamtym portalu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Insightful odrzuciło Ciebie i dwie osoby, a jedną zastanawia czy to wesprze forum czy nie. Przypominam że na forum jest prawie trzy tysiące ludzi. Gdyby odrzucało ten pomysł 200, 300 ludzi, to bym się zaczął zastanawiać - ale to co teraz jest, to promilowa statystyka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania że dział z odnośnikami do każdego z YouTuberów zajmuję zbyt dużo miejsca przecież będą ciągle pojawiali się jacyś nowi jutuberzy a to będzie strasznie zaśmiecało forum. Uważam że powinno się je jakoś złączyć w jeden tak aby po kliknięciu w dział Dramy-Youtube mogły rozwinąć się odnośniki do każdego z Youtuberów a każdy kogo będą interesować te dramy wejdzie sobie i wybierze co chcę oglądać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem przeciwko temu by był taki dział. Powinniśmy jako forum coś takiego potępiać, a nie promować. Te patusy właśnie na tym zarabiają, że się ich ogląda. Marku tak jak Ty czy Moszekortuxy jesteście spoko, tak większość widzów tzw rak-contentu nie jest. Mam nadzieję, że nie staną się częścią naszej społeczności. 

Jednak to Ty jesteś właścicielem forum i to Ty za nie jesteś odpowiedzialny, możesz robić co Ci się podoba :) Ja jako użytkownik mam prawo do nie wchodzenia w ten dział i będę z niego bardzo chętnie korzystał :D Miejmy nadzieje że nie spowoduje to lawiny trolli których zwalczanie będzie zajmowało Twój i innych czas. Wszystkiego dobrego. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział jest w porządku, ale faktycznie lepiej byłoby gdyby na stronie głównej forum pokazywał się  tylko dział Youtube-Dramy, a po kliknięciu w niego odnośniki do działów z konkretnymi postaciami z tej sceny.

Wtedy optycznie zdecydownie mniej miejsca by to zajmowało. Jak jest przy innych działach, np. Bad Boy, a pod spodem nazwy działów (bat na stalkerów, co cię wkurwia itd.) obok siebie, małą czcionką.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pogromca_wdów_i_sierot Pisząc mój poprzedni post jeszcze tego nie wiedziałem, dopiero przed chwilą to zobaczyłem że jest taka opcja na forum przy każdym z działów jak: „Zwiń/rozwiń kategorię” jak zwiniesz kategorie Dramy- Youtube to nawet jak odświeżysz stronę ten dział będzie cały czas schowany. :D

Edytowane przez SzachMat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzachMat zgadza się, ale wtedy cały dział jest niewidoczny a nie o to chodzi.

 

Też mam nadzieję że nowy dział zostanie scalony i podzielony na podkategorie. Tak jak pisali przedmówcy.

 

Teraz wygląda to nieestetycznie przy scrollowaniu.

 

Póki co dział na minus, bo trzeba wcisnąć minus żeby to wyglądało :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

@Insightful odrzuciło Ciebie i dwie osoby, a jedną zastanawia czy to wesprze forum czy nie. Przypominam że na forum jest prawie trzy tysiące ludzi. Gdyby odrzucało ten pomysł 200, 300 ludzi, to bym się zaczął zastanawiać - ale to co teraz jest, to promilowa statystyka.

 

3 tysiące zarejestrowanych użytkowników = większość kont nie aktywnych, ludzie zaglądający tak o od czasu do czasu, świeżo zarejestrowani biali rycerze szukający wsparcia. Grupa użytkowników którzy naprawdę intensywnie korzystają z forum i są "ogarnięci" w temacie jest naprawdę niewielki procent, do tego dochodzą osoby które nie chcą się "narazić" administracji bo w przyszłości liczbą na jakiś profit w stylu moderator lub inna ranga. Także stwierdzenie że grupa ludzi która sprzeciwia się się temu pomysłowi jest promilową statystyką jest zwykłym wymysłem. Ludzie nie chcą tej zmiany.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

dział z dramami jest praktycznie na dole

Nie jest na dole. Jest tuż pod działem "Męskie i Niegrzeczne sprawy" i nad działem "Sport i Zdrowie". Wizualnie zajmuje więcej miejsca niż działy Sport i Zdrowie, Polska i Świat, Motoryzacja i Technologie, Hobby i Duchowość razem wzięte. Bardzo cenię Twoje forum Marek. Ale logując się dzisiaj odniosłem wrażenie że na siłę promowany jest dział który tak naprawdę obniża jego wartość merytoryczną. Przez to ile miejsca zajmuje ten dział na forum i to że tak naprawdę jest niemal na szczycie, ktoś nowy może pomyśleć że forum przeznaczone jest dla gimbusów. 

 

Zwijam ten dział i dla mnie on nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy Proponuję stworzenie coś w stylu poczekalni gdzie każdy będzie mógł wrzucać linki różnych jutuberów do jednego wora a z najbardziej komentowanych utworzysz wtedy oddzielny temat. Myślę że było by to dobre gdyż zostaną tylko te tematy które cieszą się zainteresowaniem innych użytkowników forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzachMat wiesz uważam, że linki do filmów shotów czy streamów będą przydzielane do danego youtubera osobno. To znaczy: Temat -> DanielMagical -> shoty, filmy, dramy i streamy związane z Magicalem. 

I tak osobno z każdym youtuberem. W ten sposób ten dział będzie miał porządek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq Miałem namyśli wszystkich nowych jutuberów którzy nie mają jeszcze założonych oddzielnych tematów, tam każdy użytkownik forum wrzucał by link do jakiegoś nowego kanału i robił by krótki opis kim jest dany jutuber, reszta użytkowników forum by lajkowała dany wątek i gdyby ten wątek cieszył się dużą popularnością to @MoszeKortuxy mógłby założyć wtedy nowy temat o tym jutuberze. Ja nie twierdzę że to zły pomysł aby każdy z jutuberów miał założony oddzielny temat tylko uważam że przydało by się jeszcze coś takiego jak poczekalnia gdzie trafiali by nowi jeszcze nie sprawdzeni lub mało znani jutuberzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Brak możliwości cytowania posta, w którym jest cytat. Zauważyłem przed chwilą, chciałem odnieść się do twojej (Stulejmana Wspaniałego)odpowiedzi na moją sugestię.

 

2. Nie wykluczam, że to ja mam coś źle ustawione. Raczej nie ma najnowszej Javy czy Flasha. Ale możliwe, żę ludzie się nie skarżą, bo to tylko jednorazowa niedogodność? Chętnie wyślę jaką mam przeglądarkę, system itp. - napisz czy skrzynka tu na forum czy na jakiegoś maila, nie będę wrzucał na ogólny, gdybyś chciał sprawdzić. Po prostu nie wyświetla się test, sama strona się przeładowuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.