Skocz do zawartości

Moje propozycje odnośnie forum


Gość Dr Caligari

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.06.2018 o 22:28, Marek Kotoński napisał:

możesz jednym kliknięciem sprawić, by Ci się to nie ukazywało i po problemie, prawda?

Prosiłbym o informację gdzie mogę zaznaczyć aby dany temat nie śledzić / nie pokazywał mi się w "popularne aktywności". Zauważyłem jedynie opcję Obserwuj w prawym rogu.

 

Dodatkowo proponowałbym poprawić system przyznawania reputacji:

Coraz częściej nowi użytkownicy zakładając dość kiepsko jakościowe tematy są nagradzani reakcją "haha", co w założeniu osób przyznających tę reakcję ma bardziej charakter wyśmiania przedstawionej przez użytkowania treści (czyli w sposób negatywny).

W obecnej sytuacji, założyciel kiepskiego tematu uzyskuje dzięki temu status reputacji na +.

Ciężko następnie wyłapać, który ze świeższych użytkowników zasłużył ostatecznie swoją treścią na pozytywną reputację, aniżeli na miano śmieszka.

(Wiem. Można zawsze przeglądnąć historię aktywności danego użytkownika, ale nie każdy jednak lubi analizować dane.)

 

W dniu 22.07.2018 o 12:54, wrotycz napisał:

Proponuję dodać łapkę w dół.

Powód jest prosty - czasem jest chęć, potrzeba wyrażenia swojego negatywnego zdania wobec wypowiedzi i skoro są łapki w górę (i to cała masa) to dlaczego nie ma w dół? Na forach to często wskaźnik rzeczywistej aprobaty dla wypowiedzi, z która się nie zgadza publiczność.

Sam fakt, że są tylko łapki w górę przywodzi mi na myśl fb gdzie można tylko lajkować. Jak myślicie dlaczego? Bo gdyby były łapy w dół to by od razu było widać czy rzeczywiście dana wypowiedź jest taka popularna ja na to wskazują komentarze.

Moim zdaniem ciężko jest wprowadzić coś takiego w życie ze względu na możliwość nadużycia ze strony trolli/multikont.

Jestem jednak w pełni za tym, aby wprowadzić pewne usprawnienie odsiewu ziarna od plewy w postaci "złych ocen".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.