Skocz do zawartości

Moje propozycje odnośnie forum


Gość Dr Caligari

Rekomendowane odpowiedzi

To może pogódźmy skrajności, bo Red chce 1 dzień, Drizzt 2 dni, Pozytywniak 7 dni, to może nie wiem, dwie doby?

 

Edit: Rnext uważa 2 dni za krótko - no to trzy dni i chyba wszyscy powinni być zadowoleni? 

 

Czy dwa dni? Decydujcie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq praktyka pokazuje, że niektórzy nawet po 3 batach nadal potrafili spamować albo walić zbędne cytaty więc z tą nauką to średnio bywa.

 

A co do kwestii aktualizacji to dorzucę swoją skromną propozycję 5 szkolnych dni.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja optuję za tym, żeby zostawić "Co Cię wkurwia". Dajmy spokój i nie róbmy z siebie takich świętoszków. Przecież mamy prawo być wkurwieni na coś jak każdy. To jest nasze forum a nie reklamówka jakaś wypacykowana i wypindrzona. O ile zmiany z "locha" na pani są oczywiste i potrzebne, to z przeklinaniem nie popadałbym w skrajność. Optuję za tym, żeby za nieuzasadnione i nadużywane przeklinanie dawać ostrzeżenia, ale jeśli ktoś opowiada coś i jest skrajnie wku...ny to dajmy się wygadać :D 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Czytając wątki, brakuje mi czegoś takiego, jak nieprzeczytany post. Przykładowo wątek o randkach online kilkanaście stron, co kilka dni ktoś coś dopisuje, czasami czytam kolejny raz te same posty, bo nie pamiętam na którym skończyłem. Na forum hobbystycznym mam taką opcję nieprzeczytany post i wtedy przenosi mnie na np. 8 stronę do 5 postu na stronie, którego jeszcze nie czytałem. Dałoby radę tak ustawić forum ?

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja.

Wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłoby założenie na forum odrębnego działu (tak jak YouTube), dotyczącego wykonywanych zawodów: budownictwo, prawo, medycyna, kadra zarządzająca itp.

 

Doświadczeni mieliby okazję wyrazić swoją opinię, a młodzi skorzystać z ich wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Ten klub nie został jeszcze zatwierdzony.

Do momentu akceptacji klubu przez moderatora tylko ty widzisz jego zawartość

 

@Stulejman Wspaniały taki komunikat widzę, kiedy wchodzę na założony przez siebie klub. Coś chyba jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem ze, może fajnie stworzyc dział na temat kultury osobistej...zasady dobrego wychowania, różnice kulturowe. Itd. Fajnie by to też wyglądało na zewnątrz ....Francja elegancja na forum :)

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.