Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Gość Dr Caligari

Moje propozycje odnośnie forum

152 postów w tym temacie

Moją sugestią jest zablokowanie możliwości komentowania na Forum przez kobiety - całkiem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem warto rozważyć zmianę testu bezpieczeństwa przy rejestracji. Albo mój system coś szwankuje (na dwóch przeglądarkach miałem problem) albo problem leży w czym innym. Ogólnie droga przez mękę. 

Ciekaw jestem ile osób rezygnuje, przy problemach z rejestracją. Chyba że to celowy test determinacji.

Edytowane przez Piter_1982

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez jiraya486
      Dawno, dawno temu, gdy sie nieco interesowalem snami i "zabawami" z podswiadomoscia, przeprowadzilem eksperyment.
      Co wieczor przed snem mowilem sobie "mozgu, dzis mi sie przysni kim bylem i jak umarlem w poprzednim wcieleniu". Rezultaty ponizej.

1. Umarlem na stole operacyjnym w niemiecko-jezycznym kraju / szpitalu. 
      2. Skakalem ze storpedowanego, plonacego statku, nie umialem plywac.
      3. Zostalem powieszony na dzikim zachodzie.

W kazdej chwili smierci myslalem o kobiecie, i zawsze czulem ze nasz zwiazek byl "skomplikowany" / "nie do konca razem". W przypadku punktu 3 - ta dziewczyna stala w tlumie gapiow, byla zamyslona i smutna, ale nie plakala.

A Wy? Probowaliscie kiedys "wymusic grzecznie" na kopulce jakies sny?
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.