Skocz do zawartości

Siema!


sezamus

Rekomendowane odpowiedzi

The_Man, choć piszesz 'oczywistąoczywistość' to stawiam symboliczne 5zł, że kolega Sezamus tego 'nie kupi'. Różnicza w potencjale życiwego doświadczenia ;) I radośnie potrwoni najlepszy czas uganianiem się za Krysiami i Natalkami :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The_Man, choć piszesz 'oczywistąoczywistość' to stawiam symboliczne 5zł, że kolega Sezamus tego 'nie kupi'. Różnicza w potencjale życiwego doświadczenia ;) I radośnie potrwoni najlepszy czas uganianiem się za Krysiami i Natalkami :D

 

Ja wiem? Mam dwoch takich 'adeptow' w jego wieku z ktorymi troche rozmawiam i nadal uganiaja sie co prawda za Krysiami ale juz wiedza co i jak i robia to z glowa, przez co i ich 'wspolczynnik sukcesu' z Krysiami wzrosl i nie marnuja czasu jesli chodzi o inwestowanie w siebie (jeden wlasnie dostal prace na Zachodzie - w zawodzie - jest inzynierem - 4k Euro na reke na start ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj bracie żaku z grodu Kraka,

 

23 lata? Wszystko przed Tobą :)

 

S.

 

Ja jestem uważny, gdy ktoś starszy mówi, że jeszcze życie przede mną. Z tego twierdzenia można wyciągnąć złe wnioski - a dobra, to mogę i tak jeszcze marnować czas, mam jeszcze 3 lata do 23, będę przez trzy lata chodził na studia i na imprezy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem uważny, gdy ktoś starszy mówi, że jeszcze życie przede mną. Z tego twierdzenia można wyciągnąć złe wnioski - a dobra, to mogę i tak jeszcze marnować czas, mam jeszcze 3 lata do 23, będę przez trzy lata chodził na studia i na imprezy.

 

Ba! DamiPriv, bo nie ma reguły tak naprawdę, czy ma to być lat 3 czy 5 a może jednak cała dekada imprezowania :D Czy, idąc dalej, wejście np. w dragi będzie rzutować na resztę życia czy stanie się tylko nic nie znaczącym epizodem. A przykładowa wizyta w kasynie skończy się jednorazowym spłukaniem na 200zł czy doprowadzi do hazardowej ruiny i ciężkich długów 'na mieście'. Czy ta biuściasta Mariolka o kocim spojrzeniu złamie mi życie za lat dziesięć czy też mimo wszystko stanie się partnerką i podporą w życiu ;D

 

Ba! Nieco naciąganie mogę napisać, że nawet usłyszawszy odpowiedź na pytanie 'która godzina?' można wyciągnąć złe wnioski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.