Skocz do zawartości

"Salma Hayek. Salma Hayek! Co, nie rozumiecie? Tak się Araby witają!"


deleteduser36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jestem w pewnych sprawach samozwańczym Mesjaszem (undergroundowa muzyka, której nikt nie gra i nie słucha, za to znajomi śpiewają na imprezach), a w pewnych jeszcze laikiem, ale nie lajkonikiem, więc dąże do jak największego oświecenia. Np. we wszystkich zagadnieniach związanych z obcowaniem z płcią przeciwną (żeńską się znaczy).

Trochę się znam na rzeczach, których nie lubię. Jak mechanika kwantowa. Albo inne pierdoły, obce zjadaczom chleba naszego powszedniego.

Gdybym został biskupem, moją dewizą byłoby:
"Kobieta pracuje dla narodu w kuchni. A dla mężczyzny w alkowie."

Pozdrawiam wszystkich czytelników i oświeconych przez jaśnie nam panującego (a Paniom paniującego) Marka I Oświeconego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem w pewnych sprawach samozwańczym Mesjaszem (undergroundowa muzyka, której nikt nie gra i nie słucha, za to znajomi śpiewają na imprezach), a w pewnych jeszcze laikiem, ale nie lajkonikiem, więc dąże do jak największego oświecenia. Np. we wszystkich zagadnieniach związanych z obcowaniem z płcią przeciwną (żeńską się znaczy).

Trochę się znam na rzeczach, których nie lubię. Jak mechanika kwantowa. Albo inne pierdoły, obce zjadaczom chleba naszego powszedniego.

Gdybym został biskupem, moją dewizą byłoby:

"Kobieta pracuje dla narodu w kuchni. A dla mężczyzny w alkowie."

Pozdrawiam wszystkich czytelników i oświeconych przez jaśnie nam panującego (a Paniom paniującego) Marka I Oświeconego.

hahaha witaj..dobre wejście, takie lubie :lol:  :lol:  :lol:  wita Cię czarownica z samczegoruna :lol:  :lol::lol:  :lol:  :P  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.