Skocz do zawartości

Łagodna czy zadziorna kobieta? (wydzielony z "Męski wygląd")


Rekomendowane odpowiedzi

Sucze babki sa na intensywny krótki związek a ciepłe kluchy to jak ciepłe kluchy ozenic sie mozna.baby tak samo na nas patrzą i dobieraja,gra idzie w 2 strony tylko ze to my najczesciej budzimy sie z reka w nocniku%-)

Vinc daj pospamować%-)

 

 

Vincent: Nie ma takiej opcji. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznalem pare zadziornych babek, zastanawiam sie jakie są w łóżku, szczerze mowiąc rzadko trafia mi sie kobieta z temperamentem na imprezie kręci piruety a w wyrku kłoda;p

Vinc, dzięki za poprawę błędów, pisze z telefonu Pokój z Tobą.

 

Vincent: Zawsze do usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za 'małymi Mi' - pyskatymi zadziorami, zołzami dla zasady. Co kto lubi, ja akurat nie.

Znam kilka - dziękuję, postoję. Może to i wiek średni przeze mnie już przemawia... Zaraz kalkuluję

ile energii życiowej musiałbym włożyć w stosunku do oczekiwanego logicznie efektu.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja zasobów musi być%-)

To raczej maskowanie braków i dodawanie nieistniejącej wartości, patrz staniki typu push-up oraz szpilki wysmuklające zbyt mocne łydki. Podobnie zresztą jest z większością "materiałów eksploatacyjnych" :)

Rano jak byłem po chlebek widziałem niunię śliczną jak marzenie. Zero makijażu, skromnie ubrana, wspaniała figura. Bajka.

I tak się uśmiechnąłem, bo kurde niektórym to "eksploatacyjne materiały" są zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.