Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
silja

Trójkącik

34 postów w tym temacie

Spokojnie, ta sytuacja miała miejsce, kiedy nie byłam w związku, a kolega który przyprowadził drugiego był po prostu FF ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie temat odpada - jestem zbyt egoistyczna i nie wyobrażam sobie aby jakaś inna kobieta dotykała "mojego" faceta  :angry:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W fantazjach - czemu nie. Miałam parę takich sytuacji, gdzie sobie myślałam, czy ktoś się zgodzi na 2K+M lub 2M+K jak byłam sama. 

W realu zupełnie odpada. Jestem zbyt konserwatywna - baby do garów itd. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W realu 2K + M, dawno temu.

Bylo ciekawie i bardzo dobrze:))

Nie żaluje, ale nie zrobiłabym tego znowu. Sprobowalam i na tym koniec:)))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Eleanor z ciekawości zapytam - na trzeźwo? :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Selqet trzeźwa byłam, wypiliśmy we trójke 1 butelke wina :lol: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zajebisty sposób na sklócenie dwóch " przyjaciółek " 

Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem ,

W sensie spotykalem się z jedną panią, która jak zobaczyła, że nie traktuje ją " poważnie " zaczęła trochę swirować ,

Doszedłem do wniosku, że chce mnie złapać na dziecko więc zacząłem wycofywac się z relacji ,

Raz skołowała koleżankę i wspolnie zaprosiły mnie do hotelu gdzie " nieswiadomy " pojechałem 

Zastałem tam dwie trochę podpite panie w bieliźnie i wiedziałem co sie święci.

Stanąłem na wysokosci zadania natomiast koleżanką zajmowałem sie trochę bardziej gdyż ona raczej nie stanowiła zagrożenia.

Ich " przyjaźń" tego nie przetrwała natomiast poźniej byłem obwiniany o to, że jestem nie w porządku itd. aha i że mam małego :)) 

Podobną akcję miał moj znajomy, któremu też sie udało buc z dwoma paniami .

Nie wiem czemu panie odpierdalają takie numery ale uważam, że chcą coś na tym ugrać. 

Było takie przysłowie, możliwe że cos popierdolę " Obawiaj się Greków, nawet jak niosą dary" - czy jakoś tak .

Więc myślę, że panie godzą sie na tego typu numery, zeby zaimponowac samcowi , natomiast konczy sie yo zazwyczaj zazdrością, płaczem itd. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem ortodoksyjnie hetero, więc NIE, NIE i jeszcze raz NIE. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Trójkąt 2M + K absolutnie nie wchodzi w grę. Nie wyobrażam sobie tego. W żadnych okolicznościach.

Natomiast 2K + M jeżeli nadarzyłaby się okazja to tak. Rozplanowałbym to sobie dobrze strategicznie co sprowadziłoby się do tego, że Panie wykonywałby moje polecenia a fantazję mam sporą...... bo na "zaspakajanie" stada Pań to ja już za stary jestem.... no chyba, że mówimy o intelektualnym zaspakajaniu czy emocjonalnym..... to by jeszcze uszło ;)

Edytowane przez SennaRot

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta