Skocz do zawartości

Niedojrzali emocjonalnie mężczyźni?


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa nazwa działu.

Chcąc nie chcąc 'niedojrzały emocjonalnie mężczyzna' kojarzy mi się, jak nic, z gościem który nie chce wypełnić założeń 'związkowych' kobiety.

Ergo - nie chce być taki i zachowywać się w taki sposób jaki chciałaby widzieć kobieta.

Pytanie zasadnicze - czy to źle ? Z punktu widzenia kobiety pewnie tak - alokuje siebie, alokuje swój czas a spodziewanego wyniku nie ma.

Z punktu widzenia mężczyzny - zdecydowanie nie. Musi? Nie musi.

 

Wiecie Panie, nasze wzajemne oczekiwania wobec siebie to dwa koła, nie do końca się zazębiające.

 

Nazwę działu zmieniłbym na bliższą realności tj. 'mężczyźni nie wypełniający wymagań kobiet co do możności tworzenia związku wg. kobiecych oczekiwań' ;)

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dualizmy dualizmy dualizmy,kobiety to zwierzeta psychiczne.

Chcą pewnych siebie facetów.podejdz i powiedz co i jak to zobaczysz w jej głowie nie nie on jest zbyt pewny siebie,nie wejde mu na łeb,
Udowodnij że wiesz co i jak z kobitami to usłyszysz"z toba to ciezko być"

Gra sie toczy%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedojrzały mężczyzna kojarzy mi się z facetem który w wieku 40 lat mieszka z mamą i mówi do niej "maaamoo! nie mam skarpetek! Mammo! zrób mi kanapkę!"

 

Dzień dobry Marysiu,

Wiosna co prawda nie chce przyjść do nas na stałe za to na Twój energiczny udział w kształtowaniu forum, jak widać, można liczyć niezawodnie.

Ja tam kocham swoją Matkę, co prawda nie mógłbym już na dłużej z nią mieszkać ale kto jak kto - Matka zaopiekuje się idealnie. Wspominam bardzo

dobrze czas w domu spędzony z rodzicami :) A tak, długo robiła mi kanapki. Skarpetek chyba nie kupowała, ale szczerze - nie pamiętam. Dzięki Mamo !

 

A teraz zrób czary-mary, hokus-pokus, trzpenij rzęsami i sprowadź Wiosnę. Bo znowu kurtkę zimową 3/4 z szafy wyciągnąć musiałem...

 

S.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedojrzały mężczyzna kojarzy mi się z facetem który w wieku 40 lat mieszka z mamą i mówi do niej "maaamoo! nie mam skarpetek! Mammo! zrób mi kanapkę!"

Pokolenie facetow whchowanych przez kobiety.

Czy kolejna baba to dobre rozwiazanie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I daj jej Boże siłę - niech atakuje. Płomień w niej płonący nich gorzeje a emocje upust w zamieszczanych tutaj postach znajdują.

Ku naszym:

 

a) sharpeningowi, jak to zaakcentował Brzytwa.

b )dogłębniejszemu poznaniu drugiej strony wedle założeń Sun Zi, choć wolałbym bardziej doświadczoną życiowo interlokutorkę.

c) radości vel rozbawieniu

d) ja się osobiście momentami nawet wzruszam, tak całkiem dogłębnie, jak widzę taki szczery, młody inkwizytorsko-rewolucyjny gniew i zapał. Wiem, brzmi śmiesznie ;)

 

S.

 

u_Lydia_Guevara.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryś ale wiesz, że teraz jak będziesz robić borutę i chlew, to nie skończy się bananem na 5 dni? Tylko zdecydowanie gorzej  B)

 

ED: O przepraszam. Jednak ban na 5 dni  :lol:  Śmieszkujemy do końca świata i o jeden dzień dłuzej!

A ty oczywiście nie na temat. Nie ważne co napisałam, ważne że napisałam. I że jestem kobietą. To ci wystarczy, by mnie grubą krechą oddzielić. Śmiechłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się kłócić, to cho na solo na gołe klaty. Ale najpierw prześlij swoją fotkę. Pasztetów i waleni nie tykam.

Buziaki.

A szkoda, pasztet zwłaszcza taki domowy jest bardzo pyszny!

Nie wiem jak ty ale mi do kłótni z drugą osobą potrzebne są jednak ubrania, bo czasem osoba nie patrzy się tam gdzie powinna. Jeśli według ciebie wygląd warubkuje to, czy z daną osobą możesz się kłócić czy nie, to ja ci współczuje. A pantofelkiem powinieneś nazywać siebie.

Chcesz moje zdjęcie? A mój avek ci nie wystarczy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda, pasztet zwłaszcza taki domowy jest bardzo pyszny!

Nie wiem jak ty ale mi do kłótni z drugą osobą potrzebne są jednak ubrania, bo czasem osoba nie patrzy się tam gdzie powinna. Jeśli według ciebie wygląd warubkuje to, czy z daną osobą możesz się kłócić czy nie, to ja ci współczuje. A pantofelkiem powinieneś nazywać siebie.

Chcesz moje zdjęcie? A mój avek ci nie wystarczy? :D

Czyli jak się okazuje jesteś brzydka i żresz pasztety.

 

Już cię nie kocham. Duże fuj :wacko:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszni jesteście. Myślicie, że wygląd to wszystko? Obrzucacie kobiety błotem, bo te lecą na przystojniaków, ale sami lecicie na wygląd i oczywiście uważacie to za dobre.
Nie uważam siebie za brzydką, no ale ktoś, kto mnie zna tylko z moich wypowiedzi na forum wie lepiej ode mnie, że jestem brzydka, czyż nie? :)
Mogę być nawet najbrzydsza na świecie. Wisi mi to. Moja wartość to to, co mam w głowie, to jakim jestem człowiekiem, jaką wiedzę posiadam, a nie to jak wyglądam. A wiem że wiedzę mam dużą, jestem mądra, wykształcona, dobra, i nie oceniam ludzi po wyglądzie.
Nie chcesz się Brzytwa ze mną kłócić, bo nie wiesz jak wygladam. Spoko. Pamiętaj jednak że właśnie sie ośmieszyłeś. Mnie to na rękę, przynajmniej nie będzie niepotrzebnego spamu nie na temat :)
BTW jeśli to zdjęcie w avku przedstawia ciebie, Brzytwa, to jesteś brzydki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.