Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

A co tu rozwijać? 

Jak funkcjonuje big farma, co jest w szczepionkach w jakich steżeniach (z sesonu na sezon galopuja), jaki to ma wpływ nie tylko na organizm, ale i dna, zwłaszcza maleńkich dzieci, każdy wypowiadajacy sie w temacie chyba ma świadomość? Jeśli nie, trudno. Nie mam wpływu na cudzy światopogląd, ba nawet nie zamierzam na niego wpływać.

Dlatego mogę mówić jedenie za siebie, że obecne szczepienia, to nic wiecej jak zakrojone na szeroka skalę, jedne z wielu długfalowych działań na rzecz mentalnego i dosłownego wykastrowania ludzkości. Spiskowe teorie dziejów sisięe kłaniaja ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gwyn napisał:

Mam wykształcenie medyczne. Wiem wystarczajaco, by nie szczepić ani syna, sni siebie.

Znam lekarzy, którzy są homeopatami, wyznawcami Zięby albo antyszczepionkowcami. Niestety to nie świadczy o słuszności takich ruchów. Wręcz napisałbym, że wyjątek potwierdza regułę. Już się wypowiadałem na temat obowiązkowych szczepień na łamach forum prezentując badania epidemiologiczne po wprowadzeniu szczepień i nie zamierzam się powtarzać - kto będzie chcieć to znajdzie. Jeżeli ktoś zaprzecza takim danym to szczerze mu współczuję, bowiem wtedy w każdej dziedzinie nauki winien podkopywać podwaliny wielu teorii.

 

Nie wiem czy widziałem to tutaj czy gdzieś indziej, ale warto obejrzeć, bowiem jest bardzo prosty przekaz

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem wykres dochodów BigPharmy i AltMedu. Ten drugi ma ponad 3-krotnie wyższe. ;) Nie mówię, że BigPharma święta, ale sugerując, że AltMed jest taki dobry i z dobrego serca robiony to coś mi tu nie pasuje...

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PanDoktur. 

Wiedziałam, że pisząc o wyksztaceniu popełniam błąd - uderz w stoł itd. Nie taka była moja intencja. Jaka, wyjasniłam mam nadzieję w kolejnym poście. Ograniczam sie jedynie do wyrażenia swojej opini. 

Logiczne argumenty leżą po obu stronach sporu. Nie jest, podkreślę raz jeszcze moja intencja uskutecznianie pingponga za, czy przeciw.

Nie neguje też faktu, że u zarania szczepionkowego wtedy jeszcze nie biznesu, intencje były czyste i dużo dobrego z tego wynikło. Natomiast intencje nam współczesnych, biorąc pod uwagę to co wychodzi z laboratoriów, i w jaki sposób jest poromowane, sa delikatnie mówiąc; szemrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gwin

Dlatego nikt nie namawia tutaj do szczepienia na wszystko. Obecne szczepionki, szczególnie te obowiązkowe, jednak muszą być dobre, bowiem nadal utrzymują w ryzach groźne patogeny. Te przeciwgrypie stosowane profilaktycznie w niewydolnościach serca, zastawkach sercach i wielu innych chorach jednak obniżały śmiertelność - przynajmniej tak wykazano w badaniach :D zatem wprowadzono je do wytycznych w ramach działań profilaktycznych. Zgodzę się, że na pewno nie wszystkie szczepionki są produkowane zgodnie z bezpieczeństwem, ale wyznacz mi dziedzinę życia, w której przestrzegane wszystko jest w 100% i liczy się tylko dobro odbiorcy. Bardziej niż szczepieniami przejmowałbym się tym, co dodają koncerny poczynając od roślin, zwierząt hodowlanych po gotowe produkty.

 

Przez takie promowanie niebezpiecznej i niesłusznej idei, na której czele stoją ruchy antyszczepionkowe dochodzi do takich absurdów, że matki unikają szczepień, a nie widzą niczego złego w odsuwaniu od piersi swojego dzieciątka po kilku dniach po porodzie. Długoterminowo zdecydowanie więcej wad ma brak karmienia mlekiem naturalnym niż odległe skutki szczepionek. No, ale co ja się znam - lepiej gwałcić logikę i wieloletnie badania naukowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.