Skocz do zawartości

Nowy rekrut melduje się!


maxair

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie całą samczą gwardię. Mam 19 lat i - mam nadzieję - trochę życia przed sobą, więc chciałbym doskonalić swó charakter i wiedzę z wiadomego zakresu, możliwie jak najwcześniej. Chociaż dla niektórych mogę być osobą pokroju 'gówniarza co to jeszcze życia nie zna', to jednak jakiś czas temu przeżyłem pierwsze załamanie z powodu płci przeciwnej, chociaż w dużej mierze również przez własną głupotę. Czytając ten felieton Marka (http://www.samczeruno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=397:dlaczego-ci%C4%99-rzuci%C5%82a&Itemid=180) odnosiłem wrażenie, jakbym czytał o sobie. Cieszę się bardzo, że trafiłem na ten tekst, bo to od niego zaczęła się moja przygoda z Samczym Runem, a także decyzja o dołączeniu do tego forum. Obecnie od niedawna jestem w nowym związku i niedawno zauważyłem, że sprawy zaczynają obierać niebezpieczny bieg, niemal bliźniaczy wględem poprzedniej, nieciekawej historii. Tak więc czym prędzej chcąc ratować swoje zdrowie psychiczne, ale także fizyczne - jestem. Mam nadzieję, że będę tutaj mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.