Skocz do zawartości

Przełamanie


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie nasze przekonania to nie przyczyna tego jacy jesteśmy obecnie tylko skutek, to jak z cholesterolem, nie jest przyczyna choroby tylko skutkiem innych chorób.


oczywista oczywistość.

 

Chyba zdajesz sobie sprawę, że ktoś kto tak robi jest cały czas zajebany dechami?

 

Jak mogę winić swoje ex, skoro one same nie mają wpływu na to jak się zachowują, bo zachowują się jak automat? Chodzienie po pokoju z takimi myślami co wymieniasz, to gwałt na umiejętności logicznego myślenia.

Jak sobie z tego zdasz sprawę to masz dwie opcje:
- albo zaczynasz szukanie materiału na matkę Twoich dzieci + obiekt seksualny w jednym - i robisz to całkowicie na zimno, jak pierdolony serniczek

- albo stwierdzasz, że masz w to wyjebane, i na seksy umawiasz się przez neta lub zamawiasz kurwę - bo nie tracisz czasu na ten cały cyrk z tańcem godowym i zarywaniem. W ostateczności piwniczysz trzepiąc gruszkę.

 

oczywista oczywistością jest tez to że wyświechtane hasła pokochaj siebie nie zużywaj energii itd to tez kit, bo jak cos jest zjebane to trzeba do tego najlepiej dopisać ideologie zamiast to zmienić.


A o ludzkiej naturze juz nie raz pisałem łopatologicznie,System motywacji kobiety jest taki ze jak jestes z całego motłochu tym najlepszym dla niej to bedzie z tobą(chyba ze ma nasrane wełbie bo zawsze moze miec wiecej,ale o tym tez pisałem wiec ameryki wam nie odkrywam)nie oszukujmy sie my tez najlepsze wybieramy, no co tylko ja taki kurwa wybredny jestem?
 

 

Ziomek, ale gdzie ja piszę teraz o medytacji czy krzyżowaniu?

Czas zaoszczędzony na wyrywanie lasek mogę poświęcić na rozbijanie się po świecie, czy pierdylion innych aktywności niekoniecznie związanych z nawracaniem rybaków w Galilei. A jak mnie przycisną jajca, to w godzinę mam temat załatwiony na telefon.

Cytat na przemyślenie dla pokemona (wiem, że nie lubisz angola jak skurwysyn, ale trudno):
"If it floats, flights, of fucks - it's cheaper to rent."

 

Poza tym obkmiń to:
Jeżeli WSZYSCY nagle poczuliby zew w gaciach i rzucili się na polowanie na fajne dupy, to czy nie świadczy to o zachowaniu stadnym? Jak barany, 1000% populacji ma jeden cel na monitorze - RUCHAĆ, RUCHAĆ, RUCHAĆ. End of fucking story. To jak myślisz kogo łatwiej zmanipulować - jednostkę, co ma w dupie schemat, czy stado zapatrzone w jeden cel?

Co do wyrywania lasek.czy pisałem cos gdzies kiedyś zeby tracic na to czas jak pua?latac tu tam kolekcjonowac numery albo jak Grzechu napisał zeby kase na to przeznaczać?

nie...

Co do pędu stadnego za dupami.czy pisałem o tym zeby latać za nimi jak pies z wywalonym jezorem?

nie...

Marek z całego szacunku nie zripostuje tego co napisałeś.
 

Pikacz, byc moze to brzydko zabrzmi (na zasadzie "a u was murzynow bija!"), ale skoro lale sa takie takie zajebiste, po kiego odmawiac sobie bliskosci z nimi i w ogole ja swiruje z poczuciem bliskosci i jestem no life itd., to czemu Ty nie masz panny na stale tylko sam opisujesz przygody jak to na baletach taka i owaka i ma kilbie we lbie? Dlaczego, skoro prowadzisz taka selekcje i z prawdopodobienstwa wychodzi ze trafisz to gdzie ona jest?


Szanuje Twoje zdanie i Twoj sposob postrzegania swiata, mimo ze rozny od mojego. Twoje przemyslenia sa u mnie na rowni z Markiem, Vincem czy Rexem.

Tak szczerze to sam sie nad tym zastanawiam, od dłuższego czasu żeby brać to co mi sie nawinie (oczywiscie w mych gustach, a bo tu kolczyk a tu to a tu tamto i olewałem,no kurwa jak by nie było mam podstawy by olewac)bo potem bede załował ze mogłem tą a mogłem tamtą.a życie spierdala brutalnie

Fakt faktem jestem wpizdu wybredny, znam tego przyczyny wiecie kurwa przyczyna--->skutek juz to sobie uklepałem wełbie majac z 4/5 lat%-)Pewny typ kobiet działa na mnie a drugi nie działa nawet jak mi na chuju siedzi.tak tak natury sie nie przeskoczy.Gówno prawda.

A jak ktoś próbuje komus wklepać to ze "nie nie trzeba medytować bo sie jest po za wyścigiem.oswiecenie itd"to jest to nic innego jak dopisywanie bajeczki

Wszystko ma swoje poczatki,



 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy latasz za babkami z wywieszony ozorem, czy jako mega wymiataka ustrzelisz babona jak snajper w Sarajewie.

 

EFEKT JEST KURWA TAKI SAM:

KOŃCZYSZ Z BABĄ - CZYTAJ DUŻYM DZIECKIEM, KTÓRE MUSISZ SOBIE WYCHOWAĆ.

A JA TO PIERDOLE, BO NIE MAM PRZYMUSU WYCHOWYWANIA DUŻYCH DZIECI (małych zresztą też nie)

Zakumał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikomu nie probowalem wklepac ze moja droga jest jedyna słuszną drogą. Nadal nie rozumiem takiego podejścia, to ze o tym napisałem znaczy ze kazdy musi tak robic albo poszedł won nie chce z Tobą gadać? I widze ze tez uważasz ze ja gadam o celibacie bo najpewniej nie umiem sobie baby znalezc, konia sie brzydze walic wiec musze sobie bajeczke dopisac zeby sie lepiej poczuc. nie bede zaprzeczał bo i tak to tylko internet, ja wiem swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem jestem wpizdu wybredny, znam tego przyczyny wiecie kurwa przyczyna--->skutek juz to sobie uklepałem wełbie majac z 4/5 lat%-)Pewny typ kobiet działa na mnie a drugi nie działa nawet jak mi na chuju siedzi.tak tak natury sie nie przeskoczy.Gówno prawda.

A jak ktoś próbuje komus wklepać to ze "nie nie trzeba medytować bo sie jest po za wyścigiem.oswiecenie itd"to jest to nic innego jak dopisywanie bajeczki

Wszystko ma swoje poczatki,

 

 

 

Dobór naturalny. Tutaj nic innego nie zostaje jak czysta biologia. Też mam tak, że jak widzę jakiś typ kobiety, to "cieknie mi po nogawce" w przypadku innych (mówię o zdrowej, zadbanej, ogólnie ładnej), to może i całą noc latać ustami między udami a ja zasnę jak dziecię...

 

Spróbuję inaczej, bez złych emocji. Brakuje mi bliskości, lecz związek na chwilę obecną rozpieprzy całą moją pracę nad sobą, bo jeszcze się nie ugruntowało i nie zastygło. Tak jak Ty to mówisz, to nie medytuje a zmieniam podejście do pewnych spraw itd. I teraz jak Ty to widzisz, aby wilk był syty i owca cała? Jak odczuć bliskość, by wszystko nie poszło daleko w ciemny raz? I seks trzeba z tego całkowicie wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tak. Ale wyczuwam tutaj, że silne emocje przez Ciebie przemawiają. Jakaś taka frustracja. Kryzys?

Vincent, pracuje z dużą ilością naraz bab. Po dniu dzisiejszym mam już dosyć. :) Tak , przemawiają przeze mnie emocje, ale moje zdanie co do związków jest stałe i nie podlega kryzysom emocjonalnym. ;)

Tak mało słów, tak wiele treści :D Samych Spartan tu mamy.

Martino - świeżo złamane serce?

Eeee, nie. Serce mam już posklejane. Będzie już 3 lata jak zacząłem. Wkurwiony jestem po dzisiejszym dniu w pracy, a pracuje z duzą ilością naraz bab. I powiem tak: one sprawdzają się najlepiej w kuchni przy sprzątaniu. ;):D Tak samo jak w życiu kombinują też w pracy. Uciążliwe to jest na dłuższą metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweetaśne sa te wasze napakowane emocjami posty,ego sie broni niech łapie zgrzyty

Brzytwa ale nie dopisujesz do tego bajeczki medytacji, pokochania samego siebie, akceptacji i reszty bzdur więc co sie tak stawiasz?
 

siergiejovsky medytuj itd stań sie buddą w swoim życiu(literki sie spierdoliły)

Arox kobiety są świetnymi nauczycielkami powiedza tobie wszystko(a przynajmniej ja trafiałem na dobre okazy)

Rozmawiaj z babami o wszystkim, one wszystko powiedza.jacy faceci sa pipowaci.co spierdalają.czego nie lubia jak je facet bajeruje.potem skonfrontuj to co gadają z życiem i masz obraz tego co działa co nie działa jakie podejście trzeba miec do bab. Latanie za babami nie działa?to nie lataj.dawanie prezentów nie działa to nie dawaj, dzwonienie i pisanie dziennie 100sms nie działa?to nie pisz, nazywanie jej słonkiem słoneczkiem niuniusruniu nie działa?mów jej po imieniu



 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się stawiam, bo moje jest bardziej mojsze niż twojsze! I nikt mi nie powie, że jest inaczej!

Każdy się tą zasadą kieruje i Pika i Brzytwa, przeca nie?

A co tam sobie dopisuję to już mi na bani lata i nikt o tym nie wie. Hue hue hue.

 

Poza tym rozkmiń:
Teraz nie chcę baby, bo po prostu mi się to nie kalkuluje. Za x czasu też pewnie się nie będzie kalkulować (bo raczej kwiat narodu na wiejskiej ustawodawstwa na naszą korzyść nie zmieni, pies ich wszystkich jebał).
Ale za te x lat może zacznę medytować nad niebieskimi migdałami. I teraz powiedz mi kolego jaki jest związek między tymi dwiema rzeczami? No właśnie kurwa - żaden.
Możesz medytować i się wjebać w toksyczny związek? Tak, kurwa możesz. 
Wolność Tomku w swoim domku. Jak nawet hipotetycznie kocham-siebie/czy-tam-akceptuję/czy-tam-huj-wie-co i medytuję to możesz mnie spotkać na ulicy i o tym nie wiedzieć, bo i kurwa jak? To samo jest z ludkami z forum. A i nie wiesz, czy jakiś tam twój kumpel od wódki też sobie w życiu nie zrobił reseta siadając w pół-lotosie? I nigdy się tego nie dowiesz (bo i jak?), ale szacun do niego masz, bo to kozak, bo napierdala 1000kg na klatę, bla, bla, bla.
Są ludki, że im dobrze robi zakatować się na siłce, są ludki, że im dobrze zrobi posłuchać disco polo, a są ludki że im dobrze robi posiedzieć na zadzie i posłuchać pierdolenia strumyczka.
No budowa cepa. Dlatego IMHO nie ma co się spinać, że jakiś kolo sobie coś tam kmini w półprzysiadzie z zamkniętymi oczami, dopóki nie zaczyna Tobie tego wciskać na banię nie?

Jego wybór? No przecież jacha, że jego. Jak chciał tak ma i tak z tego świata zejdzie. Także Panie pokemonie, jak ktoś chce sobie coś tam 'halucynować', to niech sobie do woli 'halucynuuje'. Nie ma co drzeć kota, bo na obiad nie starczy.

To co cały czas pisałem i pisze w tej dyskusji dotyczy logicznej kalkulacji na temat 3 rzeczy:
1- czas
2- pieniądze
3- energia/motywacja/chęć do działania/huj z tym jak to nazwiesz, ale wiadomo o co kaman.

ED: A laska cię z tego opierdoli i w zamian da tylko dupę, bo tylko to ma. Albo bierzesz nówkę-za-gotówkę (świeża lala), albo wypożyczasz używany towar (kurwa). Chyba logiczny deal nie? Ale nie idziesz do kumpla i nie pierdolisz mu wykładu, bo koleś sobie wyhalucynował podczas medytracji, że używana wiertarka jest lepsza, bo on robi tylko szybki remont i w sumie na huj mu wiertarka.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem o co biega i niestety stwierdzam ze bardzo emocjonalnie wielu podchodzi do zwiazkow i bab, no nawet ja tak emocjonalnie nie podchodze do kobiet, co dla mnie jest dziwne. Nie bede stawal po zadnej stronie bo od tego jest to forum aby wyminiac sie pogladami...Niestety widze ze wielu traktuje dyskusje na temat kobiet i zwiazkow bardzo emocjonalnie. Podobno my mamy byc logiczni. W pewnym momencie zeszliscie z glownego tematu i zaczeliscie sie gownem obrzucac, wspolnym mianownikiem? Kobieta i zwiazki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludki, że im dobrze robi zakatować się na siłce, są ludki, że im dobrze zrobi posłuchać disco polo, a są ludki że im dobrze robi posiedzieć na zadzie i posłuchać pierdolenia strumyczka.

No budowa cepa. Dlatego IMHO nie ma co się spinać, że jakiś kolo sobie coś tam kmini w półprzysiadzie z zamkniętymi oczami, dopóki nie zaczyna Tobie tego wciskać na banię nie?

 

Jasne jak słońce Brzytwa. Ale jak widać nie do wszystkich to dociera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety bestialsko torturowali i palili za spiski przeciw królowi? Starą zielarkę, ładną młodą, niepiśmienną dziewczynę z wioski?

 

Nie wiem za co palili. Mogła popełnić jakieś zwykłe przestępstwo, a mogła być to tylko zawiść sąsiadów i fałszywe oskarżenia. Ale akurat za poglądy to ciężko kobietę skazać, bo ona generalnie tych poglądów nie ma.

 

Uważam, że za same poglądy nikt śmiercią nie karał, nie dlatego że jest to niemoralne, czy coś podobnego, lecz dlatego że to się władzy zwyczajnie nie opłaca. Lepiej surowsze kary zachować dla ludzi, którzy bardziej zagrażają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety bestialsko torturowali i palili za spiski przeciw królowi? Starą zielarkę, ładną młodą, niepiśmienną dziewczynę z wioski?

 

Na przykład po to by niedorzeczną skalą okrucieństwa zastraszyć społeczeństwo. Uświadomić że nikt tak naprawdę nie jest bezpieczny, bo można zabić każdego za byle co.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.