Skocz do zawartości

Czy tylko sterydy działają na kobiety? (wydzielony z "Popularne suplementy i ich naturalne źródła")


Rekomendowane odpowiedzi

http://nattyornot.com/the-corrupt-beginning-of-the-muscle-industry-and-bodybuilding/

 

Polecam przeczytac kazdemu kto uprawia kulturystyke.

 

Jesli checie dojsc do poziomu w którym kobiety Was beda podziwiac za sylwetke to tylko sterydy, zwykla sylwetka bez bomby zbudowana nawet w 2-3 lata dobrych treningów i diety nie jest atrakcyjna dla społeczeństwa, nie ma co sie oszukiwac.

 

Juz lepiej pieniądze które przeznaczacie na suplementy wydać na jedzenie, o wiele wiecej zyskacie, ale limitu genetycznego nie przeskoczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli checie dojsc do poziomu w którym kobiety Was beda podziwiac za sylwetke to tylko sterydy, .....

 

Czy Ty wiesz o czym piszesz? Widziałeś reakcję kobiet na bez sterydowe fajne ciało? Miałeś seks tak w ogóle? Ale z kobietą? Co to za wysyp fantastyki w tematach dzisiaj.....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem o czym pisze ponieważ cwicze od długiego czasu. Widziałem reakcje kobiet na bez sterydowe ciało i widziałem reakcję kobiet na sterydowe ciało ;)

 

PS. Na PM mogę wysłać zdjęcie mojej sylwetki jeśli ktos zamierza stwierdzić ze jestem bajkopisarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurwa... :huh:

 

? Zostałem oskarżony o fantastykę i autor postu miał na myśli że nie mam pojęcia o czym mówie, ale na szczęscie mam i to bardzo duże w tym temacie.  Nie ma sensu wg mnie gadać z kimś kto mówi ze cwiczy a nie wyglada jakby cwiczyl, ot co.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Zostałem oskarżony o fantastykę i autor postu miał na myśli że nie mam pojęcia o czym mówie, ale na szczęscie mam i to bardzo duże w tym temacie.  Nie ma sensu wg mnie gadać z kimś kto mówi ze cwiczy a nie wyglada jakby cwiczyl, ot co.

 

Przetłumacz to na język polski. O kim Ty mówisz i w jakim kontekście? Bo ja o reakcji kobiet na fajnie wyrzeźbione ciało i minimum prezencji która nie zachęca do natychmiastowej ucieczki kobiety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie o Tobie.  "Miałeś seks tak w ogóle?"  "Co to za wysyp fantastyki w tematach dzisiaj....."

 

to nie było kierowane do mnie? ok.

 

Oczywiście, że do Ciebie, ale nie raczyłeś odpowiedzieć. Spuśćmy więc na to zasłonę milczenia. I w błędzie jesteś bracie. Sterydy nie są w żaden sposób decydujące, o możliwości działania na kobiety swoją sylwetką. Powiem więcej, branie sterydów aby WYGLĄDAĆ dla kobiet(!), jest niedorzeczne..... A udzielanie takich rad młodym ludziom, powinno być karalne. Jeszcze sobie ktoś zdrowie zniszczy dla takiej głupoty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem, ale jeśli nie załapałeś to odpowiem wprost. Tak miałem taki seks. Sterydy SĄ decydujące jeśli chcesz przyciągać ciałem kobiety, wiem ze to niedorzeczne, nigdzie nie napisałem ze popieram taką postawe bo uwazam ze jest załosna, ale to nie zmienia faktu ze z sylwetką sławnego Zyzza dla przykładu wyjdziesz z klubu z 3 różnymi kobietami bez starania się, a z sylwetką kogoś kto nawet ćwiczy 2 lata sucho to najczęsciej ledwo widać ze coś cwiczy, niewiele ponad przeciętnie, zależy od jakiego poziomu zaczął. To jest moje zdane na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem, ale jeśli nie załapałeś to odpowiem wprost. Tak miałem taki seks. Sterydy SĄ decydujące jeśli chcesz przyciągać ciałem kobiety, wiem ze to niedorzeczne, nigdzie nie napisałem ze popieram taką postawe bo uwazam ze jest załosna, ale to nie zmienia faktu ze z sylwetką sławnego Zyzza dla przykładu wyjdziesz z klubu z 3 różnymi kobietami bez starania się, a z sylwetką kogoś kto nawet ćwiczy 2 lata sucho to najczęsciej ledwo widać ze coś cwiczy, niewiele ponad przeciętnie, zależy od jakiego poziomu zaczął. To jest moje zdane na ten temat.

 

Ćwiczenia kulturystyczne to sposób na życie. Na fajną sylwetkę, siłę, sprawność. Jeżeli interesuję Cię kopnięcie w kalendarz w wieku 22 lat, tak jak Aziz na saunie i zawał serca... Hmmm taaaakkk miał nie wykrytą wadę serca :) Jasne. "Bohaterowie umierają młodo".  Ja to widzę tak: chciałbyś w dwa lata naprać się sterydami i być chodzącym magnesem na baby :) No powiem Ci, plan masz chytry, ale kto by popatrzył co będzie dalej.... Życzę Ci powodzenia, i z czasem zrozumiesz, że clubbing to nie jedyna możliwość wyrywania laseczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty człowiekowi jesteś jakis nienormalny czy po pijaku piszesz? gdzie ja napisałem ze pochwalam takie zachowanie albo że tak chce zrobić? jestem tylko obserwatorem, widzę na co laski lecą i pisze o tym, rzeczywistosci nie zmienisz. Sterydy i alkohol i nosy to szybka droga do śmierci, nie musisz mi o tym mówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci mówię, że patrzysz ale mało widzisz. I masz ledwie zarys tego, na co laski lecą. Twoje słowo przeciw mojemu. I nie sądzę, że Ciebie przekonam. Trzeba czasu i wiedzy by dojrzeć niewidzialne. Szczere życzenia, żeby poukładało Ci się jak najlepiej :)

 

Btw. Jak piszę: "ja to widzę tak", to mam na myśli pewien mój scenariusz widziany z Twojej perspektywy, co nie znaczy że zakładam iż tak się stanie. To tylko hipotetyczna możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co bardziej laski polecą? ja już znam odpowiedz, jesli Ty nie znasz to podziwiam, ignorance is a bliss. i nie, nie obchodzi mnie glos kafeterii gdzie powiedza ze miesnie sa beee i taki zyzz im sie nie podoba, a jakby on stanal kolo nich to by same zdjely majtki, ich matki tez. natury nie oszukasz, a 99,9% kobiet nie odroznia naturala od sterydziarza.

 

http://www.zyzz.com.au/wp-content/uploads/2013/05/Zyzz-in-the-Gym.jpg

 

vs

 

http://cdn2.fotka.pl/a.fotka.pl/091/014/91014029_800_s.jpg

 

Laski lecą na całokształt, status, pieniadze, wygląd, charakter. ale tutaj mówimy w kontekscie suplementów na siłownie, czyli na wygląd zewnetrzny bo nad tym sie glownie pracuje na silowni, no ewentualnie pokonywania barier dyscyplina ale to drugi plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem jakimś super specjalistą, ale nie widzę niczego na obrazku poniżej( mam na myśli sylwetkę) czego nie mógłbyś zrobić bez sterydów. Pierwsza rzecz która się rzuca w oczy, to Aziz ma bardzo niską zawartość tkanki tłuszczowej (myślę że to ok 7%). Druga widoczna rzecz, to dużo mniej się garbi, czyli lepiej umięśnione plecy. I ewidentnie przykłada się też bardziej płatów piersiowych. To tak z grubsza. Więcej niż pewne jest także to, że prawidłowe żywienie jest tu kluczem. I to wszystko składa się na sukces. Owszem, można inaczej i szybciej, łatwiej..... Ale widzisz, On nie żyje i zostały po nim "wdowy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze dolna sylwetka jest możliwa bez sterydów, ale nie jest ona atrakcyjna dla wiekszosci kobiet niestety. a czym jest to spowodowane? aktorzy, faceci na gazetach i na youtube, okladki men's health, wszedzie nasterydowane sylwetki, zwykła schludna sylwetka odchodzi do lamusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tere kurwa fere. Najebałeś sobie, że tylko sterydy i już. Masz tu moje zdjęcie z początku marca. Ćwiczę od listopada. Obecnie mam jeszcze w hoooy tkanki tłuszczowej bo jakieś 17%. Docelowo będzie poniżej 10%. ABS tylko czeka na to pod spodem :) Obecnie ważę 69kg (zrzuciłem 10kg). Od lutego jadę tylko na kreatynie 10g w treningowe. Reszta to prawidłowe żarcie.

 

I tak przy okazji mam 43 lata a to nie taki potencjał jak 20-latek. Da się ? Da się........

 

DSCF0400darksm.JPG

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69 kg? to ile Ty masz wzrostu 170 cm? wiadomo nie od dzisiaj ze kulturystyka faworyzuje mniejszych wzrostowo, o wiele szybciej widac efekty niz u wyzszego. Ale i tak gratulacje postępu, chociaz ciezko mi uwierzyc ze cwiczysz od listopada i nigdy wczesniej nie cwiczyles i jeszcze w tym wieku, ale to moja opinia :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint, szczerze mowiac gratuluje sylwetki, swoja droga mam podobna aczkolwiek waze ok 80 kg przy wzroscie 181 cm Jak u Ciebie z brzuchem? Traktujesz to jako priorytet czy nie? ja nie mam motywacji do brzucha

174cm. Brzuch robię 2x w tygodniu. 3 ćwiczenia po 3 serie w 10-20 powtórzeniach. Przykładowe to: wznosy prostych nóg na drążku lub na poręczach ewentualnie leząc na ławce, spięcia leżąc na przedramionach, rosyjski twist z hantlą. Nie traktuję tego jako specjalny priorytet. Obecnie mam za wysoki poziom tkanki tłuszczowej żeby było widać to co ja chcę żeby było widać, a jest to pod spodem. I oczywiście muszę poczekać jak się zredukuje skóra, bo to proces dużo wolniejszy niż redukcja tłuszczy. Dlatego dla mnie absolutnym priorytetem jest prawidłowe żarcie i systematyczność ćwiczeń.

 

69 kg? to ile Ty masz wzrostu 170 cm? wiadomo nie od dzisiaj ze kulturystyka faworyzuje mniejszych wzrostowo, o wiele szybciej widac efekty niz u wyzszego. Ale i tak gratulacje postępu, chociaz ciezko mi uwierzyc ze cwiczysz od listopada i nigdy wczesniej nie cwiczyles i jeszcze w tym wieku, ale to moja opinia :) pozdrawiam.

Wzrost i wagę omówiłem powyżej. Ćwiczyłem jakieś 13 lat temu,przez ponad 2 lata, a właściwym było by określenie "chodziłem na siłkę" z przyjacielem. Nie powiem, bo coś tam się zrobiło, ale było to bez planu co chcemy osiągnąć, bez wiedzy jak to zrobić, bez prawidłowego jedzenia a głównym celem było oglądanie się za laskami :) Jak mam oceniać to teraz, to pod względem osiągnięć fizycznych porażka, ale towarzyskich sukcesy :D A co do wzrostu, to przyroda musi jakoś rekompensować niesprawiedliwości w postrzeganiu stereotypów ;) Aczkolwiek ja nigdy nie odczułem niechęci czy dyskryminacji kobiet do mnie z powodu wzrostu.

 

siergiejovsky, żeby nie pitu pitu po próżnicy. Zrób pomiary obwodów. Ustal cel półroczny (np redukcja tkanki tłuszczowej do poziomu xx%), cele roczne (redukcja xx%, przyrost obwodu o x cm), cele 2-letnie i 5-letnie. Ustal swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Zmień sposób odżywiania na nisko-węglowodanowy, żeby zredukować tkankę tłuszczową, a dopiero później budować masę. Użyj dziennika żywieniowego z portalu potreningu.pl (po rejestracji na profilu) żeby się dowiedzieć o składzie i kaloryczności jedzenia. Poczytaj co jeść a czego unikać. Bez problemu w necie znajdziesz informacje o kardio jak i metodach treningowych. Zawsze możesz założyć na tym forum swój dziennik treningowy i zadać konkretne pytania (ale pytania które wynikają z dylematów, a nie z lenistwa w wyszukaniu info). Jeżeli chłopaki wiedzą to pomogą. A jak nie pomogą, to możesz pytać na forum SFD. Tak w skrócie.

 

Cel-motywacja-dyscyplina-realizacja a nie kurwa nekrofilia, wzdychania i pałowanie się nad zdjęciem Aziza ;) Nikt za Ciebie tego nie zrobi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj wzdycha i pałuje nad zdjęciem Aziza? Nie narzekam na swój wygląd, jest bardzo dobry, jednakże nie wrzuce tutaj mojej fotki dla ogólu ponieważ mam charakterystyczny tatuaż a cenie swoją anonimowość na tą chwilę. na PM inna sprawa.

 

Dziękuje za porady, nic nowego mi nie powiedziałes, prowadze dziennik treningowy, wiem jak jest. Aktualnie trenuje metodą obwodową, 3-4 duże serie po 50 powtórzen jednym ciachnieciem rozdzielone na 3-4 ćwiczenia. Szybki i konkretny trening 3 razy w treningu, dorzucam jeszcze jakies cardio zawsze, czasami pobiegam albo polece na boks sie posparować do starego klubu, niedługo zamierzam kupić worek do domu zeby sobie codziennie coś utrwalać.

 

Odbiegliśmy trochę od tematu, ja chciałem poruszyć sprawę jak bardzo świat kulturystyki jest zakłamany, suplementy nic nie dają albo dają tak niewiele ze nie warto tracić na to pieniędzy, lepiej przeznaczyc to na jedzenie ALBO jeśli ktoś naprawde planuje przyszlosc z kulturystyka, chce startowac i cos na tym zarabiac to sterydy jedyna droga. nie popieram czy to dobra droga, morale zostawiam na boku, mowie jak jest Max Siergiejovsky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj wzdycha i pałuje nad zdjęciem Aziza? Nie narzekam na swój wygląd, jest bardzo dobry, jednakże nie wrzuce tutaj mojej fotki dla ogólu ponieważ mam charakterystyczny tatuaż a cenie swoją anonimowość na tą chwilę. na PM inna sprawa.

 

Dziękuje za porady, nic nowego mi nie powiedziałes, prowadze dziennik treningowy, wiem jak jest. Aktualnie trenuje metodą obwodową, 3-4 duże serie po 50 powtórzen jednym ciachnieciem rozdzielone na 3-4 ćwiczenia. Szybki i konkretny trening 3 razy w treningu, dorzucam jeszcze jakies cardio zawsze, czasami pobiegam albo polece na boks sie posparować do starego klubu, niedługo zamierzam kupić worek do domu zeby sobie codziennie coś utrwalać.

 

Odbiegliśmy trochę od tematu, ja chciałem poruszyć sprawę jak bardzo świat kulturystyki jest zakłamany, suplementy nic nie dają albo dają tak niewiele ze nie warto tracić na to pieniędzy, lepiej przeznaczyc to na jedzenie ALBO jeśli ktoś naprawde planuje przyszlosc z kulturystyka, chce startowac i cos na tym zarabiac to sterydy jedyna droga. nie popieram czy to dobra droga, morale zostawiam na boku, mowie jak jest Max Siergiejovsky.

 

Jakby to powiedział mistrz Yoda: Podświadomie fascynuje Cię ciemna strona mocy, bo nie masz wiary w moc światła :) I fakt, odbiegłeś od tematu, bo pierwotnym Twoim stwierdzeniem było (cytuję):

"Jesli checie dojsc do poziomu w którym kobiety Was beda podziwiac za sylwetke to tylko sterydy, zwykla sylwetka bez bomby zbudowana nawet w 2-3 lata dobrych treningów i diety nie jest atrakcyjna dla społeczeństwa, nie ma co sie oszukiwac."

Więc nie mówimy tu o "profesjonalistach ze świata kulturystki". O suplementach nawet nie zaczynam, bo to temat morze.

 

Więc tak jak poprzednio, powtórzę. Oszukuj siebie dalej, Twoja brecha, ale nie oszukuj innych bo to jest nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wiary w moc światła? światło to limit genetyczny którego nie przeskoczyc chocbyś wpierdalał 10 tysięcy kalorii dziennie. Jest limit genetyczny proporcji BF do masy miesniowej ktorego czlowiek nie przeskoczy.

 

Nieprawda jest to dla Ciebie, prawda jest dla mnie i prawda moze byc dla innych ludzi którzy je podzielają, albo może byc nieprawda tak jak dla Ciebie. punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

 

Polecam lekturę innych forum niż kfd i bodybuilding, gdzie na bodybuilding za napisanie słowa steroid jest instant ban, tak samo za kwestionowanie jakichkolwiek suplementów, mozesz sie zapytac czy lepsze jest białko x czy białko y, nic więcej.

 

Polecam gh15 biblia, moze na forum sobie załatw wejsciowke albo jakies zrzuty poczytaj, forum getbig tez jest eleganckie, jest jeszcze pare ale nie bede robil reklamy, kto szuka ten znajdzie.

 

Więcej sie w tym temacie nie wypowiadam, co chciałem powiedziec to powiedziałem. Dobrych przyrostów życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wiary w moc światła? światło to limit genetyczny którego nie przeskoczyc chocbyś wpierdalał 10 tysięcy kalorii dziennie. Jest limit genetyczny proporcji BF do masy miesniowej ktorego czlowiek nie przeskoczy.

 

Nieprawda jest to dla Ciebie, prawda jest dla mnie i prawda moze byc dla innych ludzi którzy je podzielają, albo może byc nieprawda tak jak dla Ciebie. punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

 

Polecam lekturę innych forum niż kfd i bodybuilding, gdzie na bodybuilding za napisanie słowa steroid jest instant ban, tak samo za kwestionowanie jakichkolwiek suplementów, mozesz sie zapytac czy lepsze jest białko x czy białko y, nic więcej.

 

Polecam gh15 biblia, moze na forum sobie załatw wejsciowke albo jakies zrzuty poczytaj, forum getbig tez jest eleganckie, jest jeszcze pare ale nie bede robil reklamy, kto szuka ten znajdzie.

 

Więcej sie w tym temacie nie wypowiadam, co chciałem powiedziec to powiedziałem. Dobrych przyrostów życzę!

 

siergiejovsky, masz duże zdolności w NIE odpowiadaniu na trudne dla Ciebie pytania, a szczególnie na obronę własnych tez. Rozmawiamy tu o zbudowaniu ładnej i funkcjonalnej sylwetki która będzie podobać się kobietom, bo od tego wyszedł temat. Do tego nie są potrzebne żadne sterydy lub pokonywanie granic genetycznych. A choćby nawet dlatego że można to ominąć tym co ja nazywam "zasadą tła" a inni zasadą wyboru w dostępnej puli samców w danym momencie. Jeżeli ustawisz się pomiędzy chłopakami na sterydach, będziesz niewidzialny dla kobiet. Ale jeżeli ustawisz się na tle normalnych nie ćwiczących facetów (a nie czarujmy się że jest to większość populacji) będziesz gwiazdorzył. Wyjątkiem może tu być tylko nieatrakcyjna prezentacja zasobów własnych (psychicznych: niedowartościowanie, strach przed kontaktem, brak pewności siebie itd. oraz fizycznym: niechlujny ubiór, brak elementarnej higieny osobistej itd)

 

Btw. Przyrosty średnio mi się podobają, wolę posturę typu Frank Medrano i on jest moim natchnieniem :)

 

Btw2. Panowie moderzy, wydzielcie proszę z tego wątku temat: "Czy tylko sterydy działają na kobiety?" :D Od #8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.