Skocz do zawartości

NIESAMOWITE FORUM:)


Eleanor

Rekomendowane odpowiedzi

hmm dawno temu..gdy byłam w związku z moim pierwszym i długoletnim partnerem..to kiedyś jak spaliśmy powiedział mi rano że puszczałam bąki przez sen  :lol::lol:

A tak to nie zdarzyło mi się przy mężczyźnie, chyba jakaś psychiczna blokada powoduje że nie mogę :D nawet jakbym chciała :D

W sklepie nie, chyba nie..nie pamiętam szczerze mówiąc :D

Jeśli facet pierdnął by przy mnie i przeprosił to nie robię z tego problemu, przecież to zupełnie naturalna reakcja fizjologiczna i każdemu może się zdarzyć :D

Ale jeśli zrobiłby taką akcje jak kiedyś chyba na samczymrunie ktoś opowiadał, ze testował w ten sposób dziewczyny, że kazał im wkładać głowę pod kołdrę i wtedy puszczał bąki, to moja reakcja byłaby spontaniczna :D:lol: dostałby w pysk więcej by mnie nie zobaczył :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zajebistość tego forum nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem, po prostu ulepszona wersja komentarzy pod tekstami na samczymrunie :) One zawsze były najciekawszą częścią lektury, tylko trudno było coś znaleźć jak się chcialo komuś pokazać czy coś :P

 

Forum dopiero kilkudniowe, a już ciekawe i na poziomie :D

 

A tak żeby offtopu nie było, jak jestem z kimś w pokoju to zeby sie wypierdzieć uciekam czasem do łazienki, jak jestem na dworzu czy coś to bez oporów całkiem, tylko uważam żeby cichacze były xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami jak sie porzadnie czlowiek naje, zapoda odzywki to jak to sie wszystko przekisi w bebechach to mozna takiego gniota puscic, ze czasami wietrzenie pokoju w zime jest jedynym ratunkiem :P 

kiedys mialem niefajna sytuacje, jak na basenie koles ktory plynal przede mna puscil baka.... chcialem mu naprostowac kregoslup, ale stwierdzilem, jak Sylwia kilka postow wyzej, ze to naturalna reakcja fizjologiczna, kazdemu moze sie zdarzyc. no ale niesmak pozostal... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.