Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanka na życiowym zakręcie, samotna matka dwójki dzieci też zdecydowała się na pracę w agencji. Od tej chwili i ja odbieram te panie całkiem na luzie. Kilka razy bawiłam się na imprezach z ich udziałem i wiem, że to normalne babki z mocną psychiką. Trzeba taką mieć żeby się odnaleźć w świecie płatnego seksu, nie załamać, nie zakochać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bardziej chyba faceci się zakochują w dziwkach

 

Przychodzi taki co 2 dni z ręcznie robionymi czekoladkami od Blikle i wyznaje miłość całując po stópkach a ona ma się nie dać wciągnąć. Co druga opowiada historię jak to królewicz z bajki miłością pałał, jak dopieszczał, całował, masował plecy i jeszcze dawał za to spory napiwek. A co się działo jak dziewczyna zaczęła z nim rozmawiać "na poważnie" o tej miłości? No bo ona też już odjeżdżała w jego ramionach :) Okazywało się, że on przyszedł po emocje, brać i dawać, za to płacił, ale przecież ma żonę i dzieciaki, pozycję społeczną, nie może się związać z inną kobietą :) dlatego problem dotyczy obu stron, a jak wiadomo kobiety sa bardziej kochliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak..ale chyba jak taka kobieta pracuje już w tym fachu dłużej, gdy oddaje się facetom i nawet już doliczyć się nie może ilu ich było, to system nerwowy zaczyna się do tego przyzwyczajać, emocje słabną...wszystko staje się rutyną i nie wiem czy taka kobieta jest zdolna w ogóle jeszcze do miłości? Właśnie to ciekawe....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z popularnoscia meskich dziwek. :D

O a propo, dzisiaj rozmawiałam w pracy z kolegami na temat męskich dziwek...zastanawiali się dlaczego jest ich mniej niż kobiet...zastanawiające czy..? :P właśnie dlatego, że kobiety są bardziej wyrafinowane, że mogą dać dupy za kase...czyli jednak nie są tak wrażliwe, nieskazitelne..właśnie ta większość :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak..ale chyba jak taka kobieta pracuje już w tym fachu dłużej, gdy oddaje się facetom i nawet już doliczyć się nie może ilu ich było, to system nerwowy zaczyna się do tego przyzwyczajać, emocje słabną...wszystko staje się rutyną i nie wiem czy taka kobieta jest zdolna w ogóle jeszcze do miłości? Właśnie to ciekawe....

Znam tylko jedną historię od A do Z w tej materii, trzymałam za rękę koleżankę, nazwijmy ja Ewa, kiedy dzwoniła do agencji pytać o szczegóły, ponieważ sama straciła mieszkanie, dzieci trafiły do socjalnej piwnicy u dziadków (dziadek dom musiał oddać za długi), to Ewa pomieszkiwała u nas. Znam więc historię z pierwszych ust, wiem kto ją zaczynał, jak Ona ewoluowała i w jakim stanie psychicznym skończyła. Wszystkie dni ze szczegółami mieliśmy streszczane po powrocie Ewy z pracy, więc prawie jak relacja na żywo. Jak jesteście zainteresowani życiem tej agencji od kuchni to w wolnej chwili naskrobię. Był to lokal prowadzony przez ex prostytutkę, która traktowała dziewczyny jak rodzinę.

Stąd, że na odlotach masz 3-4 facetow w wiekszych miastach, a 50-100 kobiet.

Faceci mają jednak ciężej :D Jak bym była dziwką i przyszedłby facet, że aż strach patrzeć, rozkładam nogi, dorzucam nawilżacza i dawaj. A co ma męska dziwka zrobić jak jedyne na co ma ochotę patrząc na paszteta to puszczenie pawia? :D Albo trzeba być jakimś kompletnym erotomanem, albo umieć wejść w inny świat kontrolując swoje reakcje. Jak widać poprzeczki nie są równo postawione :lol:

Aaaaaaaaale jak jakiś mądrze myśli to się robi na Pana. Teraz prosto lecieć na popularności Greya o ile ma się smykałkę do panowania ;) Ci co chcą podupczyć wystawiają ogłoszenia z cenami 30-50 zł/h :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stąd, że na odlotach masz 3-4 facetow w wiekszych miastach, a 50-100 kobiet. 

 

 

Ale to nadal niczego nie dowodzi, może się dobrze ukrywają  ;)

 

Noo i trzeba miec instrument z zelaza a nie z gliny przy takiej profesji  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O a propo, dzisiaj rozmawiałam w pracy z kolegami na temat męskich dziwek...zastanawiali się dlaczego jest ich mniej niż kobiet...zastanawiające czy..? :P właśnie dlatego, że kobiety są bardziej wyrafinowane, że mogą dać dupy za kase...czyli jednak nie są tak wrażliwe, nieskazitelne..właśnie ta większość :D

Myślę, że po prostu kobiety nie potrzebują płacić za seks bo zawsze znajdzie się kilku chętnych a jak facet chce zamoczyć to ma większy problem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kiedys pewne 2 dziewczyny, z ktorymi mialem duet opowiadaly jak mialy takiego jednego klienta, ktory poprosil jedna z nich ktoregos razu, aby zrobila mu kupe na dowolna czesc jego ciala. dziewczyna normalna, nie mogla sie przelamac, to on ja zachecil 2500zl. niestety dalej to nie podzialalo, ale dogadali sie, ze zrobi klocka na papier toaletowy i mu przy nastepnym spotkaniu da. to dogadala sie z kolezanka, ktora miala u nich psa, wziely klocek psa i mu go wreczyla. sama wziela 2k, a kolezance dala 500zl, no bo to w koncu jej pies ;) roznych historii sie nasluchalem, ale ta mi pierwsza na mysl przychodzi, jako ta z dziwacznych ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że odkąd Marek opisał trafnie działanie tzw "legalnych prostytutek" - czyli żon :lol:

zaczęłam przychylniej patrzeć na pracę prostytutek...ba nawet ( co trochę napawa mnie niepokojem :lol::lol:) zaczyna mi się taka praca podobać ;):lol::lol:

pamietaj:dziwka to zawód, kurwa to charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden mój znajomy tak jakby chodził z dziwką (tzn bzykali się bez kasy, tylko dla przyjemności) i nieco poznał ten światek. Panna była ostrą sztuką więc i historie były nieliche. Np. Co trzy miechy co do godziny przybywał do niej jakiś ksiądz, żeby mu nasrała na ryj. Albo debeściak. Pewno dnia dziewoja budzi się po imprezie. W mieszkaniu straszny burdel;) a u niej kac gigant. I nagle zbawienie. Dzwoni jakiś klient, że chce dominacji. No to ona zaprasza. I zaczyna się jazda : koleś pucuje mieszkanie, sprząta wynosi śmieci nago - ona okłada go pejczem i gniecie jaja. Na sam koniec koleżka , który pracował przez 3 godziny i nawet nie zamoczył zapłacił 800zł i wniebowzięty obiecuje, że wróci za tydzień. 

Generalnie - dziękuję bogu za to że interesuje mnie w życiu tylko zwykłe ruchanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden mój znajomy tak jakby chodził z dziwką (tzn bzykali się bez kasy, tylko dla przyjemności) i nieco poznał ten światek. Panna była ostrą sztuką więc i historie były nieliche. Np. Co trzy miechy co do godziny przybywał do niej jakiś ksiądz, żeby mu nasrała na ryj. Albo debeściak. Pewno dnia dziewoja budzi się po imprezie. W mieszkaniu straszny burdel;) a u niej kac gigant. I nagle zbawienie. Dzwoni jakiś klient, że chce dominacji. No to ona zaprasza. I zaczyna się jazda : koleś pucuje mieszkanie, sprząta wynosi śmieci nago - ona okłada go pejczem i gniecie jaja. Na sam koniec koleżka , który pracował przez 3 godziny i nawet nie zamoczył zapłacił 800zł i wniebowzięty obiecuje, że wróci za tydzień. 

Generalnie - dziękuję bogu za to że interesuje mnie w życiu tylko zwykłe ruchanie.

 

hehe dobra historia

lubię hardkorrr  :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.