Skocz do zawartości

Witam


Pokorna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dziękuję Panom za naukę. Forum czytam od kilku miesięcy. Szkoda, że nie powstało kilka dobrych lat wcześniej, ale lepiej późno niż wcale. Mojemu synowi jak trochę podrośnie będę kazać obowiązkowo czytać. Edukacji nigdy za wiele.

 

Nareszcie męskie forum gdzie nawołuje, walczy się o to aby mężczyźni dbali o siebie, rozwijali się i przede wszystkim szanowali siebie (nie zmieniajcie regulaminu, kapitalny). Edukujcie młodych, bo to co się dzieje z dzisiejsza młodzieżą to tragedia i jak tak dalej pójdzie to do apokalipsy dojdzie, nie daj Boże jeszcze partenogenezą się to skończy, bo nie będzie miał kto genów przekazać.

 

Pozdrawiam, P.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno właściwe jest by być pokornym. Ale jeśli ktoś zostaje upokorzony, to wtedy w odczuwaniu swojej wartości schodzi do poziomu pokornego człowieka, czy niżej? Nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie, ale gdy słyszę pokora to od razu kojarzy mi się to z upokorzeniem, i jest, to dla mnie obrzydliwe. Dla mnie bycie pokornym wobec kogoś równoznaczne jest z płaszczeniem się, co jest postawą niegodną wolnego człowieka jak mówił prof. Wolniewicz. 

 

Witam : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno właściwe jest by być pokornym. Ale jeśli ktoś zostaje upokorzony, to wtedy w odczuwaniu swojej wartości schodzi do poziomu pokornego człowieka, czy niżej? Nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie, ale gdy słyszę pokora to od razu kojarzy mi się to z upokorzeniem, i jest, to dla mnie obrzydliwe. Dla mnie bycie pokornym wobec kogoś równoznaczne jest z płaszczeniem się, co jest postawą niegodną wolnego człowieka jak mówił prof. Wolniewicz. 

 

Witam : )

 

Nie myl pokory z pokornością ;-)

 

BTW, powitał samicę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.