Skocz do zawartości

Jak trafiłem na forum - ANKIETA


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Podobnie jak kilku powyzej, nigdy nie mialem czasu i wydawalo mi sie bezsensowne tego typu forum, ale po artykule z wypoku (nie chce robic reklamy) mile zaskoczenie, ze mozna z jajem (albo jajami) prowadzic takie forum :)

Edytowane przez Pantofel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zaleciało tutaj reklamą. Aż wstyd się przyznać, trafiłem tutaj z forum NK.pl . Tak, czytałem te dyrdymały pisane przez frustratki i etc. a trafiłem na ślad forum bo była kłótnia z jakimś użytkownikiem o podwójnej tożsamości i etc.. Potem kupiłem książki Marka, polecane na innym męskim forum (MH) a po 2 miesiącach czytania tego forum, założyłem konto.

 

5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek udzielał sie na Wykopie. Polecał książke pamietam ze opis mnie zainteresowął ale były komentarze negatywne i olałem temat. (to był Kanister) Po jakimś czasie z wykopu trafiłem na felieton i kolejny. Kupiłem książki. i tak tafiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.