Skocz do zawartości

Jak trafiłem na forum - ANKIETA


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem informacji na jakimś forum towarzyskim i znalazłem wątek zawierający wielkie oburzenie płci pięknej, której nie podobała się forma forum BS oraz ton w jakim utrzymane były wypowiedzi użytkowników. Następnie czytałem Was z ukrycia przez jakiś czas, aż w końcu postanowiłem dołączyć do grona Braci Samców.

Bardzo podoba mi się forma dająca kobietom możliwość wypowiedzi teoretycznie (mogą oszukiwać:)) tylko w określonym miejscu (rezerwat). Wyklucza to typowe dla większości innych, podobnych miejsc bezowocne przeciąganie liny między stronami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Najpierw to była strona albo chujnia.pl albo konkurencyjny blog o tematyce męsko-damskiej. Nie pamiętam dokładnie. Stamtąd trafiłem na samczeruno.pl

 

To było dla mnie coś niesamowitego jeśli chodzi o prezentowaną tam wiedzę. Osobiście ubolewam, że felietony zostały zastąpione audycjami. Ale cóż co robić, albo się dostosować albo spadać do innego źródła wiedzy.

 

W ramach dostosowania trafiłem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z tych blogów o relacjach damsko-męskich dla korpotłuszczy zauważyłem posty użytkownika @Subiektywny który wspomniał o forum i oto jestem. Na początku byłem sceptyczny, ale przejrzałem sobie aktywność użytkownika @długowłosy i to mnie przekonało.

Edytowane przez Soren
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja trafiłem przez forum podrywaj.  Ktoś założył temat w stylu co sądzicie o forum Bracia Samcy ? Mimo nieprzychylnych odpowiedzi w stylu dla własnego zdrowia lepiej tam nie zaglądać, to ja zaglądałem coraz więcej i więcej aż nadszedł czas żeby założyć konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego dnia to było w maju 2016r grzebie sobie w maszynie naprawiam i tak w tle leci mi muzyka spokojna jedna za drugą na you tube W pewnym momencie samo przeskoczyło początku nie załapałem że ktoś tam gada Tak słucham kto to coś tam gada za nowy znachor ale w ferworze pracy tak co jakiś czas wsłuchiwałem się nie myśląc co Ktoś tam gada Jakoś nie miałem czasu go przełączyć I zaczęło mi coś się nie układać w tej maszynie coś źle składam czy co , muszę pomyśleć I tak usiadłem i przyglądam się Jakoś się wsłuchałem co to ktoś gada , tak siedzę  i słucham wsłuchuje się i tak myśli się zaczynają łączyć podobnie z moimi przemyśleniami na ten temat Wstałem podszedłem do kompa patrze niema "mordy" jakieś cztery książki w tle ale Facio gada z sensem Tak mnie to zainteresowało że posłuchałem inną audycje Też ciekawa O i tak to się zaczęło i od tamtej pory chyba żadnej audycji nie przegapiłem a jak czasu nie było to w następnych dniach się odsłuchiwało  A z forum to tak zchodziło się za tydzień za  miesiąc to zapominało się to czasu jakoś brak aż do kwietnia 2017r

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2017 o 00:07, Imali napisał:

Swego czasu trafiłem na wykopie temat o singielkach z korpo

 

Podeslij link znalezc nie moge.

 

 

Ja trafilem poprzez youtube. Dlugo sie nie rejestrowalem bo nie chcialo mi sie wchodzic na forum i czy tac bo nie lubie czytac. Dlatego dobra sprawa te audycje.

 

 

 

Edytowane przez 2073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uwaga, będzie dziwnie ciekawie.

Pobrałem paczkę ,,Złote myśli" z pewnego portalu. Paczka zawierała ponad 1 GB książek. Jedna z nich to darmowa Marka - ,,Co z tymi kobietami?". Przeczytałem w dwa wieczory, chociaż utkwiła w głowie na długo. Dalej, Radio Samiec i ... reszta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.