Skocz do zawartości

Jak trafiłem na forum - ANKIETA


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum trafiłem przez samczeruno.pl, chociaż wcześniej czytałem felietony Marka na Men's Health, z początku nie skojarzyłem że to ten sam autor  :P . Same samczeruno poznałem przez portal Jarka Kefira, chociaż link jego (Kefira) artykułu cytującego felieton z samczegoruna poznałem poprzez bodajże forum netkobiety.pl. Za to pierwszy tekst Marka przeczytałem przed laty w komentarzu na onecie. Dobra, trochę to skomplikowane  :D . Ale de facto na forum trafiłem poprzez samczeruno.pl, więc tą opcję zaznaczyłem w ankiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Marek ja tutaj jestem od Jarka Kefira. Na początku 2014 roku samczeruno i ecoego. Później jak powstało forumko to od razu się zarejestrowałem :P byłem wtedy bez internetu w szczerych polach i zapomniałem hasła i loginu do pierwszego konta. Serio. Jesienią jak wróciłem do kraju założyłem drugie konto. (Zaznaczyłem opcję samczeruno)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Marek mi kiedyś podesłał linka, odpisałem ze czytam i się nieźle usmiałem oraz ,że niedługo dołącze. I tak prawie rok - sorry.

Ale zawsze Ku.......a coś, i nie dołączyłem. Teraz jak czas pozwoli to bedę tu codziennie- tak myslę. W każdym razie postaram się.

Sorry Mr. General ;) . Teraz może za to nadrobię zaległości :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja zaznaczyłem opcję mareczek28 ponieważ kilka lat temu jak byłem na studiach znalazłem przypadkiem te forum. Miałem wtedy okres jak to mawia Kefir "ciemnej nocy ducha" i chyba opatrzność mnie wtedy przygnała tam. Choć jak mówią nie ma przypadków. Później był standard czyli : ecoego, samczeruno i to forum. Również stronę Jarka Kefira poznałem poprzez ecoego. Dzięki Markowi urosłem duchowo (eco ego). Teraz zaniedbałem czytanie zarówno samczego runa jak i ecoego ponieważ częściej czytam to forum- ale koniecznie muszę to nadrobić. No i zakupić książki.

     Co do dalszego rozwoju forum to konieczna jest promocja poprzez linkowanie, wrzucanie tekstów na fora, strony typu "samotny ojciec" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fejsbukowy znajomy, którego poznałem w jednej z grup samorozwojowych założonych przez jednego ze znanych polskich pisarzy motywacyjnych (nie Grzesiak, nie lubię typa, ale nie będę mówił kto bo nie ma sensu) polecił mi "Stosunkowo Dobry". Później przeczytałem zbiór felietonów Marka (nie pamiętam tytułu), później bloga, później trafiłem na forum i czytałem sobie, zazwyczaj po spinach z moją kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Mosze Red odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Kilka lat temu (4 może 5) czytałem felietony Marka na ecoego.pl, ale jakoś tak potem zmieniłem nastawienie do życia, opuściłem gardę i wpadłem w pułapkę drapieżnika (czyt. kobiety). Teraz próbuję się ogarnąć z życiem...
Jakiś miesiąc temu na eioba.pl był wpis "Małżeństwo, czyli kastracja duchowa mężczyzny" od samczeruno.pl.
Skojarzyłem wtedy ecoego.pl i już wiedziałem gdzie się udać! :)
Link po linku i tak znalazłem się na tym znamienitym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Działałem trochę na forum kobiecym "netkobiety.pl". W grudniu 2015 r. jedna z użytkowniczek zamieściła ten link: http://stosunkowodobry.blox.pl/2015/05/Dlaczego-po-slubie-boli-glowa.html

 

 

Stamtąd trafiłem na to forum. Artykuł przeczytałem cały. Trochę mnie zaciekawił, ale w sumie jednym uchem wleciał, drugim wyleciał. Forum na początku nie przypadło mi do gustu, a spędziłem na nim wtedy jakieś 15 minut. Mniej więcej 10 stycznia 2016 r. inna użytkowniczka zamieściła wpis "Czemu po ślubie boli głowa" (one ogólnie mają zakaz zamieszczania linków na swoim forum, oprócz tych z YouTube, więc w tym pierwszym przypadku się szybko załapałem, zanim moderatorki usunęły link). Wtedy znowu zajrzałem na forum, spędziłem kilka godzin przed rejestracją i potem znalazłem się tutaj jako zarejestrowany.

 

 

Co do forum tych kobiet, to muszę przyznać, że panuje tam kultura. Wątków jest multum i jest tam dosyć duży bałagan. Co jeszcze chcę dodać (a myślę, że to ważne), to to, że po kilku miesiącach spędzonych na forum tych kobiet, czułem, że tracę męską energię. Że ubywa mi jaj. Że to raczej nie miejsce dla mnie. Wtedy zajrzałem właśnie tutaj (to był ten drugi raz) i poczułem przypływ ogromnej męskiej energii (bez skojarzeń, oczywiście :-)). I na razie zostanę na dłużej.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.