Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
dr Mordechaj B'rzyt-wa

Jak trafiłem na forum - ANKIETA

142 postów w tym temacie

Zachęcam Was drodzy użytkownicy do wypełnienia krótkiej ankiety, która pomoże w budowaniu skutecznej, bezpośredniej taktyki i długofalowej strategii w rozwoju forum.

Jeżeli Waszej odpowiedzi nie ma wśród podanych, to piszcie na PW lub tutaj. Dopiszemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przydałoby się mieć możliwość wyboru kilku a nie jednej odpowiedzi, bo Marek swego czasu reklamował w jakiś sposób forum na każdym z podanych źródeł.

Dzięki temu Admin, mógłby krzyżowo oszacować "profile odbiorców" i co tam ich "kręci" ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3obieg.pl do samczeruno.pl potem ksiązki i ecoego i forum.

Jestem tu chyba od początku jego istnienia.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przy wielokrotnym wyborze może się zrobić burdel jak ktoś wpadnie na pomysł nabijania głosów. Ale argument jest prawilny. Będziem myśleć.

ED: Dodałem 3obieg.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja poprzez Inne. Google. Wynik wyszukiwania wyrzucił mi Samcze Runo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba to jest bardziej złożona kwestia - ja na forum trafiłem też jako awangarda z samczego runa. Natomiast na twórczość Marka (pierwsze było właśnie Samcze Runo) trafiłem z komentarza zamieszczonego na blogu nadopaminie.blogspot.com  <_<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sciągałem ksiazki i w pakiecie/albo miałem w pakiecie/albo no jakos tak ale przez ksiazke "co z tymi kobietami"

Tak jestem leniwym chujem bo jeszcze nie zamówiłem pozostałych ksiazek Marka%-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twórca strony http://nadopaminie.blogspot.com/ polecał wiedzę autora, ale spodziewałem się na Samczym Runie zbereźnych obrazków i dopiero po kilku tygodniach tutaj wszedłem. I co pierwsze zrobiłem na stronie Marka to trafiłem na zbereźny obrazek :(

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

inne - Marek mi powiedział, że będzie taka strona dla świrów :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem jeszcze na 3obieg - ale zastępca szefa chrześcijanin, niemiło się do mnie odezwał, więc postanowiłem zrezygnować z pisania tam. Byłem tez na interii, ale nawet nie pozwalali zareklamować strony, wszystko wycinali, a później moderatorka nie puszczała złośliwie moich tekstów, więc się pożegnałem.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"a później moderatorka nie puszczała złośliwie moich tekstów" fascynujące,ciekawe dla czego%-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mogłes ją podświrować że dla ciebie nie liczy sie wyglad tylko wnętrze%-)

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolega mi podesłał stronkę samcze runo, i tak tu trafiłem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewnej stronie, gdzie ludzie wylewają gorzkie żale ;) ktoś w komentarzach do damsko-męskich tematów notorycznie pisał, aby czytać teksty Marka Kotońskiego. Zainteresowałem się tematem i to była jedna z najlepszych decyzji ostatnimi czasy. :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpierw to trafiłem na felietony na Mens' Health, poszedłem więc na samczeruno.pl i jak zakładane było forum, to od razu wskoczyłem tutaj :) I teraz głownie tutaj się udzielam, felietony czytam zdecydowanie rzadziej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem jeszcze na 3obieg - ale zastępca szefa chrześcijanin, niemiło się do mnie odezwał, więc postanowiłem zrezygnować z pisania tam. Byłem tez na interii, ale nawet nie pozwalali zareklamować strony, wszystko wycinali, a później moderatorka nie puszczała złośliwie moich tekstów, więc się pożegnałem.

A to tylko oznacza, że robisz kawał dobrej roboty :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może by pisać na portalu Lisa "Natemat"? Wie ktoś jak się tam zarejestrować, czy to nie dla każdego miejsce jest?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może by pisać na portalu Lisa "Natemat"? Wie ktoś jak się tam zarejestrować, czy to nie dla każdego miejsce jest?

No, ja nie wiem czy chcesz aby łączono cię z osobą tego pokroju Marek.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zbiorowisko najgorszych, lewackich i poprawnie politycznych odpadów. Odradzam!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To co napisał wroński to raz.
A dwa - pomijając 'format charakterologiczny' tego agit-propowego indywiduum o nazwisku na 'L', to Markowe pisanie w warstwie wartości i idei ma się nijak do lisowych (lisianych?) popłuczyn, przez co pewnikiem niedługo by tam zabawił.

Vinc, nie zapominaj o UB.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Parę lat temu trafiłem na komentarz w pod jakimś artykułem w Onecie pod tytułem "7 grzechów głównych kobiety" lub coś w ten deseń. Tak dobrze się to pokrywało z moimi wnioskami, że sobie to doskonale zapamiętałem. Potem przypadkiem trafiłem na podobny artykuł(na ecoego, już nie pamiętam dokładnie co, może to coś przez wykop było)  w stylu, który dokładnie skojarzyłem z poprzednim i dalej już samo poszło. Potem pojawiło się samczeruno i w końcu braciasamcy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak Damian czytałem Marka na 3obieg (wcześniej był to nowy ekran). Później ecoego i samcze  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach