Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Brzytwa

Jak trafiłem na forum - ANKIETA

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30.09.2017 o 19:31, eDavid9304 napisał:

Ja napoczątku trafiłem na audycje Marka RadioSamiec na Youtube. Gdzieś jakoś zobaczyłem filmik odnośnik przypadkowo o kobietach podczas gdy oglądałem różne poradniki uwodzenia kobiet adeptów uwodzenia. Przesłuchałem jakieś kilkanaście lub więcej audycji Marka wciągnąłem się gdyż znalazłem słuchałem to co wkońcu naprawdę do mnie trafiało jeszcze zanim zdecydowałem się tu zajrzeć,a potem dołączyć obecnego dnia 30 września 2017 roku.

Cytuję co by nie plagiatować treści.

W moim przypadku było dokładnie tak jak u kolegi.

Poza tym datą dołączenia oczywiście ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zupełnie przypadkiem natrafiłem na audycję na youtube o "Paniach z biblioteki" i tak poleciało. Potem kupiłem 3 książki i 2 nagrania a teraz forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja trafiłem na forum szukając w google definicji "reverse rape" i od razu mi się spodobało :D

Edytowane przez lupusrex

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z youtuba poprzez audycję Radia Samiec "Jak uwięziona Boga w matrixie..." zasubskrybowałem kanał i sobie słucham najczęściej w aucie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trafiłem na forum przypadkiem trafiając na audycję Wodzą. Marek rozpierdolił moje przekonania...i tak już zostałem.

• Dzięki 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znajomy, który mi o Marku wspominał nie raz i z początku niechętnie podchodziłem do jego treści. Po czasie jednak "przetrawiłem" i zaakceptowałem wiele dotąd sprzecznych przekonań z moim starym światopoglądem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie to nie pamiętam chyba poprzez google, Bywałem na wielu forach sam kiedyś jedno miałem. Ja chyba po prostu mam potrzebę udzielania się i wylewania swoich myśli na klawiaturze czy to papierze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja trafiłem tu z kanału Marka na YouTube, gdzie wspominał o forum. Wcześniej jednak odsłuchałem wszystkie audycje, zakupiłem książki i symbolicznie nowy rok 2018 zacząłem od rejestracji na forum :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakimś zupełnym przypadkiem trafiłem na audycję Marka o podżeganiu do nienawiści wobec mężczyzn, nie pamiętam szczegółów, potem kupiłem książki, to zachęciło mnie do zapisania się na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przez przypadek i kobiety.

Namiary na radiosamiec od użytkownika innego forum tematycznego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słuchając na YT audycji z kanału Roosh V. Jeden  z komentujących wspomniał o książce Olega Novoselova "Women : a textbook for men". Sprawdzając czy jest polskie wydanie natrafiłem na link do tematu na tym forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trafiłem tutaj pośrednio dzięki mojemu sąsiadowi, który bezgranicznie zaufał swojej kobiecie i wybudował dom na jej działce... Teraz walczy o swoje i już mocno oberwał, a ja widząc to zacząłem poszukiwać informacji o tym jak manipulują i wykorzystują mężczyzn kobiety. Sam, pomimo młodego wieku mam już sporo do stracenia więc wole się wcześniej przygotować by przynajmniej zminimalizować ryzyko utraty majątku jak i zdrowia psychicznego i fizycznego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trafiłem tu z jutuba a na jutuba trafiłem z ciekawości bo mój żałosny ojciec oglądał jeden filmik i coś wspominał o kolesiu który dobrze mówi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta