Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Brzytwa

Jak trafiłem na forum - ANKIETA

Rekomendowane odpowiedzi

Doggie    69

Na forum trafiłem poprzez audycje na Radio Samiec.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bonhart    61

Trafiłem tu szukając w googlach wiedzy o nie-tak-znowu-pięknej płci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mapogo    2

Szukałem informacji na jakimś forum towarzyskim i znalazłem wątek zawierający wielkie oburzenie płci pięknej, której nie podobała się forma forum BS oraz ton w jakim utrzymane były wypowiedzi użytkowników. Następnie czytałem Was z ukrycia przez jakiś czas, aż w końcu postanowiłem dołączyć do grona Braci Samców.

Bardzo podoba mi się forma dająca kobietom możliwość wypowiedzi teoretycznie (mogą oszukiwać:)) tylko w określonym miejscu (rezerwat). Wyklucza to typowe dla większości innych, podobnych miejsc bezowocne przeciąganie liny między stronami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AdamPogadam    229

You tube, strona samczeruno, z innego forum w zasadzie. 

Jeszcze raz wieeelkie dzięki za tyyle wiedzy w jednym miejscu Panowie !!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Łysy    0

Trafiłem przez jakieś wykopalisko na wykop.pl.

Dotyczyło to programu Rozbitkowie i różnicą miedzy budową między kobietami i mężczyznami.

Łysy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Paladyn    36

Najpierw to była strona albo chujnia.pl albo konkurencyjny blog o tematyce męsko-damskiej. Nie pamiętam dokładnie. Stamtąd trafiłem na samczeruno.pl

To było dla mnie coś niesamowitego jeśli chodzi o prezentowaną tam wiedzę. Osobiście ubolewam, że felietony zostały zastąpione audycjami. Ale cóż co robić, albo się dostosować albo spadać do innego źródła wiedzy.

W ramach dostosowania trafiłem na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Soren    2
Napisano (edytowane)

Na jednym z tych blogów o relacjach damsko-męskich dla korpotłuszczy zauważyłem posty użytkownika @Subiektywny który wspomniał o forum i oto jestem. Na początku byłem sceptyczny, ale przejrzałem sobie aktywność użytkownika @długowłosy i to mnie przekonało.

Edytowane przez Soren
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ramzes    37

Na forum trafiłem z polecenia. Kolega po jednej z naszych rozmów powiedział na odchodne "zajrzyj na samcze runo" :) No i zajrzałem ale najpierw przez 5 lat robiłem różne głupotki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Idealny    3

Z dwa lata temu ktos spamował na portalu chujnia.pl polecając książki Marka Kotońskiego. Potem przez samczeruno szybko trafiłem tutaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
qpa    8

ja trafiłem przez forum podrywaj.  Ktoś założył temat w stylu co sądzicie o forum Bracia Samcy ? Mimo nieprzychylnych odpowiedzi w stylu dla własnego zdrowia lepiej tam nie zaglądać, to ja zaglądałem coraz więcej i więcej aż nadszedł czas żeby założyć konto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MG-42    33

Pewnego dnia to było w maju 2016r grzebie sobie w maszynie naprawiam i tak w tle leci mi muzyka spokojna jedna za drugą na you tube W pewnym momencie samo przeskoczyło początku nie załapałem że ktoś tam gada Tak słucham kto to coś tam gada za nowy znachor ale w ferworze pracy tak co jakiś czas wsłuchiwałem się nie myśląc co Ktoś tam gada Jakoś nie miałem czasu go przełączyć I zaczęło mi coś się nie układać w tej maszynie coś źle składam czy co , muszę pomyśleć I tak usiadłem i przyglądam się Jakoś się wsłuchałem co to ktoś gada , tak siedzę  i słucham wsłuchuje się i tak myśli się zaczynają łączyć podobnie z moimi przemyśleniami na ten temat Wstałem podszedłem do kompa patrze niema "mordy" jakieś cztery książki w tle ale Facio gada z sensem Tak mnie to zainteresowało że posłuchałem inną audycje Też ciekawa O i tak to się zaczęło i od tamtej pory chyba żadnej audycji nie przegapiłem a jak czasu nie było to w następnych dniach się odsłuchiwało  A z forum to tak zchodziło się za tydzień za  miesiąc to zapominało się to czasu jakoś brak aż do kwietnia 2017r

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Radamantys    0

Trafiłem tu przypadkiem szukając informacji o Ukrainkach polujących na łatwe obywatelstwo i lepszy status społeczny. Odpowiedzi na postawione sobie pytania znalazłem i postanowiłem założyć konto i zobaczyć cóż za społeczność udało Wam się stworzyć. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
man8552642    0

z jakies 2-3 tygodnie temu trafiłem przez przypadek na radio samiec przesłuchałem kilkanaście audycji no i niedawno postanowiłem się zarejestrować na forum :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zenon    0

Na YouTube kilka tygodni temu trafiłem na audycje radia samiec. Wczoraj postanowiłem się zarejestrować na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Imali    58

Swego czasu trafiłem na wykopie temat o singielkach z korpo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2073    12
Napisano (edytowane)
Dnia 20.06.2017 o 00:07, Imali napisał:

Swego czasu trafiłem na wykopie temat o singielkach z korpo

Podeslij link znalezc nie moge.

Ja trafilem poprzez youtube. Dlugo sie nie rejestrowalem bo nie chcialo mi sie wchodzic na forum i czy tac bo nie lubie czytac. Dlatego dobra sprawa te audycje.

Edytowane przez 2073

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rexer    51

Jak wielu wcześniej, trafiłem tutaj z kanału Radio Samiec :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwaga, będzie dziwnie ciekawie.

Pobrałem paczkę ,,Złote myśli" z pewnego portalu. Paczka zawierała ponad 1 GB książek. Jedna z nich to darmowa Marka - ,,Co z tymi kobietami?". Przeczytałem w dwa wieczory, chociaż utkwiła w głowie na długo. Dalej, Radio Samiec i ... reszta. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SterlinG    0

Pierwszy mój kontakt z twórczością Marka miał miejsce na forum Men's & Health-prowadził tam swojego bloga o ile dobrze pamiętam. Później zacząłem czytać wpisy na Samczym runie i tak trafiłem tutaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jakoś przesłuchałem audycje z automatu na yt i stwierdziłem, całkiem nieźle się słucha i do dziś mam przesłuchane około połowę kanału na :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gatrant    8

Cholera wie, zawsze Was kojarzyłem, macie fejm na dzielni. Jednak z rejestracją przemogłem się teraz. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta