Skocz do zawartości

Czy kobiety lecą na kasę?


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jest powód dla którego ktos z kims jest,tylko najczesciej albo jest to hooyowy powód albo taki po którym wyjawieniu wychodzi sie hooyowo

misiu dlaczego zemna jesteś?

bo masz fajne cycki ładne twarzowe i dobrze sie ruchasz oraz jesteś usłuzna

a ty?

bo masz kase i czuje sie przy tobie bezpieczna oraz dodajesz mi do zajebistości przed kolezankami bo ich faceci to gamonie%-)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedział kiedyś Mario Puzo, kobiety leca na szulery, kurwiarzy i ochlaptosów bo przy miłym gosciu sie nudza. Kobiety tak naprawde nie chcą być szczęsliwe bo to nudne w hoooy.

Edytowane przez Vincent
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole, zobaczcie blog i inne artykuły. To tylko tytuł jednego z nich i raczej sprawa znana dla tutejszych forumowiczów. I nie po to żeby się obrażać na kobiety, ale żeby sobie pewne rzeczy uświadomić Jak do tej pory nikt tutaj nie przedstawiał tego ciekawego wykresu.

 

Po co ta ironia. Sami mądrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedział kiedyś Mario Puzo, kobiety leca na szulery, kurwiarzy i ochlaptosów bo przy miłym gosciu sie nudza. Kobiety tak naprawde nie chcą być szczęsliwe bo to nudne w hoooy.

e tam dobrze ustawiony finansowo koleś grający od czasu do czasu badboya, czyli dający emocje = czyli dający szczęście, to ideał dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W badaniu nie odnotowano przypadku mężczyzny uznającego majętność kobiety za czynnik świadczący o atrakcyjności kobiety jako partnerki."

 

No to mnie nie spotkali podczas tych badań B)  Kobieta bez forsy to kłopot, kobieta z forsą to zysk.

Piąteczka z kasą to siódemeczka itd. Coś sensowniejszego można mieć na boku o ile madam nie trzyma na zbyt krótkiej smyczy, choć warto pamiętać o kobiecej wrażliwości na zapachy.

Będąc z kobietą bez kasy szybko dochodzi się do punktu gdzie ona chce/jej potrzeba albo facet koleżanki ma "a ty co?!?". W dupie mam taki interes.

Baba ma mieć hajs i inwestować w swojego pieszczoszka taka jej mać. A pieszczoszek odwdzięczy się seksem i umiejętnościami praktycznymi. Po odpowiednim szkoleniu będzie nawet po schodach chodzić w poprawny sposób.

 

Poprawne chodzenie po schodach..., to naprawdę trzeba mieć nasrane w głowie. Ale spoko, stópki trzymamy nie więcej niż 2 cm. od krawędzi wewnętrznej schodu, w przypadku schodów z "nadbudówką" biorąc poprawkę na długość nadbudówki uwzględniamy dodatkowy centymetr lub nawet!!! dwa.  :blink:   :P:blink::rolleyes::blink::wacko:  :blink:  :unsure:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba ma mieć hajs i inwestować w swojego pieszczoszka taka jej mać. A pieszczoszek odwdzięczy się seksem i umiejętnościami praktycznymi. Po odpowiednim szkoleniu będzie nawet po schodach chodzić w poprawny sposób.

 

Ba, nawet czasami obiad ugotuje i nie będzie go non stop bolała głowa, jak otrzyma regularny dostęp do babskiej wypłaty i konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobre serduszko też lecą.

Bo to dobre serdeuszko jest zapowiedzią dostępu do dodatkowych męskich ficzerów: środków finansowych, opiekowania się i dbania o kobietę, o dzieci, potencjalna podatność na manipulację i drobne wymuszonka, stopień możliwości przeproszenia misia na łzy po tym jak zapomniała się z jednym czy drugim kolegom. Dobre serduszko u mężczyzny się przydaje kobiecie, oj przydaje ;) Na kit miliony na koncie faceta jak nie można się do nich dobrać ? ;)

 

Ostatnio w mieszanym gronie powiedziałem wprost: w jakimkolwiek związku - oddzielne konta bankowe, oddzielne wpływy, podział wydatków 'na utrzymanie wspólnego lokum' a ekstrawagancje i widzi-mi-się każde finansuje z własnych środków. Jedna z moich ulubienic otowrzyła oczy i powiedziała - a jak to, jak zajdę w ciążę i urodzę to będę wtedy na łasce męża/partnera bo sama będę miała kiepskie przychody? To niesprawiedliwe. I dostała ripostę 'na chłodno' - ryzyko wkalkulowane, każdy z nas codziennie w życiu podejmuje jakieś ryzyko. To jest twoje związane z ciążą i okresem macierzyństwa. I już chyba nie będzie moją 'ulubienicą' bo mnie odlubi ;D

 

Dużo znajomych koleżanek wchodzi czy weszło właśnie w biologiczny czas rozmnażania (okolice 27-33 lat) i poniekąd często przyglądam się zmianom ich zachowania.

 

Dzięki za link do bloga Panowie, jesteście inspiracją i poszerzacie horyzonty ! Salut !

 

polski-salut.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z ta majętną samica to sie zgodze,blog juz czytałem z jakieś pół roku temu.i powiem wprost wszystko działa w 2 strony i facet leci na babe bo ona jest bogata z domu i też baby leca na hajs.

Hajs umnie teraz nie styka.ale jak stykał to...zresza nie wazne czy styka czy stykał i tak bym sie nie zwiazał z lala z niższego określmy to "statusu"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.