Skocz do zawartości

Prośba, apel do braci


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ odczuwam obrzydzenie do pisania (mam nadzieję że to minie), a samczeruno.pl musi nieść kaganek oświaty w świat, zwracam się z prośbą o to, by wprawni w piórze bracia napisali dobry felieton, a ja go wstawię na swoją stronę. Nie ukrywam że liczę tu najmocniej na Subiektywnego, którego tekst na wykopie znalazł się na głównej (z moimi komentarzami) http://www.wykop.pl/link/2426681/zanim-zona-cie-zniszczy/   oraz Ryśka, weterana z samczego.

 

Tekst ma dotyczyć tematyki męsko damskiej, i być dobry. Ma edukować i uczyć, ewentualnie bawić. Ze mną coś się dzieje dziwnego, ale idea musi żyć. Kiedy mózg wysiada, zróbcie więc jej oddychanie usta - usta :)

 

Tekst wstawcie tutaj, albo wyślijcie mi na [email protected]

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek, przejrzę bloga. Subiektywny, najlepiej o babach i piniondzach - bo to generuje zainteresowanie i chętnych na forum.

 

(sklejam posty, bo chłopaki dadzą mi bana :) )

Rysiu, to wezmę "Dziwne układy z kobietami" ale zmienię tytuł, usunę uśmieszki itd, mogę? Tekst pójdzie też tradycyjnie na wykop itd, czy mam dać jakąś reklamę Ciebie, bloga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na natchnienie.

@Sneer - jak boska iskra pędząca przez lodowatą otchłań wszechświata stuknie mnie w potylicę - nastukam to i owo.

 

Pieniądze? To może o matactwach systemu pieniężnego opartego na kreowaniu długu? Ale cholera, to poważny temat, 3/4 znudzi się

po trzech minutach lektury.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.