Skocz do zawartości

Na czym polega sekret "bad-boyów"


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem podzielić się z Wami niektórymi moimi przemyśleniami o tym, w jaki sposób współczesna kultura niszczy nas i nasze relacje.

 

Na czym więc - w mojej opinii - polega sekret "bad-boyów" i dlaczego są bardziej pożądani przez kobiety.

 

1. Dominacja.

Od dziecka nam się wpaja, że dominacja oznacza wykorzystywanie drugiej osoby, działanie na jej szkodę. Dlatego każdy mężczyzna, który ma nad sobą kontrolę, blokuje w sobie instynkt dominacji. Współcześnie, w naszej kulturze, nie blokują jej tylko ci, którzy mają nad sobą tak małą kontrolę, że nie potrafią, albo ci, którzy mają całkowicie w dupie los drugiej osoby.

Jednak jako że dominacja jest tzw. cechą alpha, czyli ważniejszą od wielu pozostałych, kobiety wolą bandytę lub psychopatę, zamiast mężczyzny, który nie wykazuje zdrowych, zgodnych z jego instynktem, zachowań - zablokowanych wskutek kultury.

 

2. Dotyk.

Kultura i media nauczyły nas, żebyśmy każdy dotyk kojarzyli z seksem. Wyjątkiem od tego skojarzenia mogą być matki dotykające swoich dzieci, oraz ludzie dotykający zwierzęta - np. psy i koty. Dlatego człowiek, który chce szanować kobietę, a w szczególności - trzymać się chrześcijańskiej moralności - będzie unikał z nią jakiegokolwiek dotyku, tak jak unika dotyku ze swoimi męskimi przyjaciółmi/kolegami. Z przyjacielem-mężczyzną, da się stworzyć dość silną więź pomimo braku dotyku, bo intelektualnie jesteśmy sobie aż tak bliscy. Tak silna intelektualna więź między kobietą a mężczyzną to fikcja. Trzeba więc oprzeć tę więź na czym innym - np. na dotyku.

 

Dlatego nawet kobieta, która przywiązuje dużą wagę do wpojonych jej chrześcijańskich zasad, z obawami ale wybierze erotomana, zamiast mężczyzny, z którym nie może nawiązać więzi opartej na dotyku.

 

Mężczyzna, który nie dotyka, robi wrażenie chorego (bo jego zachowanie jest sprzeczne z naturą) i trudno się dziwić, że jest odrzucany.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie bad-boya rozbudza w kobiecie masę emocji w pełnym spektrum: od euforycznych uniesień po szalonych głupotach do wściekłości i depresji gdy jest gnojona. Na dodatek wszystko to przeplata się z sobą co chwila. Plus załącza u kobiety to słynne 'już ja go zmienię', 'już ja sprawię, że będzie pełzał za mną na kolanach żebrząc o miłość' itd.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus załącza u kobiety to słynne 'już ja go zmienię', 'już ja sprawię, że będzie pełzał za mną na kolanach żebrząc o miłość' itd.

 

To właśnie wyzwanie do sprostania sprawia, że kobiety tak lubią niegrzecznych chłopców. Innymi słowy - lubią gonić króliczka, ale nie daj Boże żeby ten króliczek dał się złapać. Wtedy jest po ptokach. Padaka i marazm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą znam jedną inteligentną babkę, która uwielbiała badboyów.

Takich typowych kolesi-klocków w czarnych skórach pomykających czarnymi beemkami.

Do czasu oczywiście. Pani strzeliły lata, zawinęła się wokół miłego kolesia, naprawdę ciepłego sympatycznego faceta i ciach.

Małżeństwo, dwuletni synek, mieszkanko na długoletni kredyt etc.

 

Badboystwo - owszem, ale do pewnego wieku :) Potem jedna z drugą szukają na gwałt ciepłych, grzecznych facetów z dobrych domów.

 

Swoją drogą strasznie ciekawy jestem, czy nadal tkwią w niej namiętne ciągoty do badboyowych gumbasów. Heh :) Aż tak blisko z nią

nie żyję, żeby się zapytać, nawet po wsześniejszym nasączeniu jej kolorowymi drinkami z palemką.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą znam jedną inteligentną babkę, która uwielbiała badboyów.

Takich typowych kolesi-klocków w czarnych skórach pomykających czarnymi beemkami.

Do czasu oczywiście. Pani strzeliły lata, zawinęła się wokół miłego kolesia, naprawdę ciepłego sympatycznego faceta i ciach.

Małżeństwo, dwuletni synek, mieszkanko na długoletni kredyt etc.

 

Badboystwo - owszem, ale do pewnego wieku :) Potem jedna z drugą szukają na gwałt ciepłych, grzecznych facetów z dobrych domów.

 

Swoją drogą strasznie ciekawy jestem, czy nadal tkwią w niej namiętne ciągoty do badboyowych gumbasów. Heh :) Aż tak blisko z nią

nie żyję, żeby się zapytać, nawet po wsześniejszym nasączeniu jej kolorowymi drinkami z palemką.

 

S.

rozumiem, że to pytanie retoryczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kobieta chce sie wybawić, jest w jakiś sposób niestabilna, niedojrzała, może zakompleksiona to zawsze wybierze bad boya. Co z tego że później logicznie zrozumie, że do życia nadaje się tylko ciepły chłopiec, jak i tak w podświadomości latami miała wpajaną atrakcyjność bad boyów? To będzie już związek z rozsądku. Ludzie własnych schematów z reguły nie przerabiają. Bad boy daje dużo emocji, ale też dużo oferuje tak naprawdę + próżność kobiety daje jej cele z nim związane. Ciepły ideał jest nikim, ma niewyraźnie zaznaczoną osobowość, więc ta cała miłość jest przeciętna, przyjacielska, nie ma uniesień. Kobieta męczy się stabilnością, nie tak sobie ją wyobraża. Kobiety przecież żyją emocjami, a nie uczuciami, a jak się umie wywoływać wszystkie od negatywnych, by udobruchać sobie kobietę i przeszły w pozytywne, by na koncu ją mocno podniecić to cóż. Ciężko będzie sie jej uwolnić. Poza tym wszystko dopóki będzie jej wygodnie i dopóki będzie szanować, czyli jak najmniej okazywania słabości, bo to już nie bad boy. Słabość to chyba tylko w momencie, gdy wie się że zrobi się spektakularny powrót. Wielką zmianę w sukces i pokazanie jej tego. Będzie dumna. Z siebie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dotykiem to jest tak ze kobity jak sie spotykają to strzelaja sobie buziaka przytulaja sie/obejmują.siedzą obok siebie. co chwile sie szturchaja. dotykają. packaja łapkami i te tam inne

a facet jak sie spotyka z kobietą to jest czesć,choć.spotkanie wyglada tak ze odgradza ich stół krzesła szyba pancerna i te inne tam.ja pierdole dotknac kobiete?a co bedzie jak odgryzie ręke?

Z tą dominacją to prawda.kobieta lubi być prowadzona no bo zeby prowadzic to ona sie do tego nie nadaje/chyba że jej sie lejce popierdoliły ale efekty dobrze znamy. No i ta dominacja nie jest az tak ważna bo wazniejsze jest zdecydowanie i sztywność

A to ze wiekszosc niby bed bojów jest zwykłymi frajerami no to cóż powiedzieć, baby maja spierdolony radarek

i emocje emocje emocje%-)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówicie panowie.

Nawet te niby grzeczne dziewczynki marzą skrycie o takim bad boyu.

Co ciekawe gdy taka zostanie kopnięta w dupę przez takowego to nadal szuka tego samego typu faceta.

A jeśli okaże się normalnym facetem, który jest skłonny do zmian to pani się szybko znudzi bo przecież gdzie podziało się to wyzwanie?

No i w tym momencie wchodzi aspekt wygody/lepszego towaru na horyzoncie.

A facet zdziwiony jak to, przecież się zmieniłem na lepsze a ona mnie nie chce? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.