Skocz do zawartości

Samiczki niech Nas "głowa nie boli"


Lebowska

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Krótko- jestem tu świeża jak poranna bułeczka, w związku z czym założyłam iż grzecznie sobie popatrzę, poczytam.

Bez emocji.

Zamiarem moim było napisać coś istonego, określającego "jakiś" intelekt samiczki. Powiedzieć to i tamto o relacjach damsko- męskich, prawidłowościach i pięknej naturze człowieka. Jako samozwańcza "Lebowska" powinnam tak postąpić, ale... po pobieżnej lekturze wpisów postanawiam "zarzucić " temat lekki i przyjemny. Panie proszę o zrozumienie lub ewentualne wyprowadzenie mnie z błędu.

Jak to jest z tym przysłowiowym "bólem głowy" gdy nie macie ochoty na seks? Czy "to" funkcjonuje tylko w szowinistycznych żartach, czy jest tak naprawdę? Nie jestem ekspertem w tej kwestii, ale nie rozumiem. Być może nie rozumiem, ponieważ podchodzę do sprawy dość pragmatycznie- czasem nie płonę jak ognisko, ale zawsze myślę: " mi też będzie przyjemnie i miło, do roboty!".

Pewnie zaraz dostanę baty od Panów (były już propozycje  gruboziarnistego peelingu zamiast wklepywania kremu wieczorem), ale co tam ;) Podzielicie się swoimi spostrzeżeniami?

Z szacunkiem, Lebowska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

......Zamiarem moim było napisać coś istonego, określającego "jakiś" intelekt samiczki......

 

Niezłe żarciki jak na "zagajenie" :D

 

A w temacie: Kobiety maja złą dietę. Za dużo cukru. U mnie na niskich węglach całkowicie jakiekolwiek bóle głowy zniknęły bezpowrotnie. Poważnie. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe żarciki jak na "zagajenie" :D

 

A w temacie: Kobiety maja złą dietę. Za dużo cukru. U mnie na niskich węglach całkowicie jakiekolwiek bóle głowy zniknęły bezpowrotnie. Poważnie. :D

Błędny trop :P  teraz wszystkie się głodzą, na diecie niskowęglowodanowej. I z cukrami słabo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nareszcie mogę to zrobić. Na górze nie wolno. Miło, że jesteś.

 

Baty to dostaniesz, murowane, zaklepane, nawet w banku takich gwarancji nie dostaniesz.  

 

Co do tematu. Mnie głowa nie boli. Za to ja czasami słyszę ( ale zaznaczam wyraźnie, mężczyzna to nie maszyna i też ma prawo do bólu głowy, równouprawnienie jest),  Ja to chyba w genach mam, nie wiem czy córce przekazałam, jak nie to do głowy wbiję.

 

Jak to miło czytać, "do roboty". To chociaż nas dwie już.

 

Ten temat to raczej na jakieś forum kobiece proponowałabym, nas kobiet tu to promil może, ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędny trop :P  teraz wszystkie się głodzą, na diecie niskowęglowodanowej. I z cukrami słabo..

 

Jasne. Żebyś się nie zdziwiła.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nareszcie mogę to zrobić. Na górze nie wolno. Miło, że jesteś.

 

Baty to dostaniesz, murowane, zaklepane, nawet w banku takich gwarancji nie dostaniesz.  

 

Co do tematu. Mnie głowa nie boli. Za to ja czasami słyszę ( ale zaznaczam wyraźnie, mężczyzna to nie maszyna i też ma prawo do bólu głowy, równouprawnienie jest),  Ja to chyba w genach mam, nie wiem czy córce przekazałam, jak nie to do głowy wbiję.

 

Jak to miło czytać, "do roboty". To chociaż nas dwie już.

 

Ten temat to raczej na jakieś forum kobiece proponowałabym, nas kobiet tu to promil może, ale zawsze coś.

Witaj:)

 

co do tego, że On nie maszyna i "równoupranienie jest" :P zgadzam się.

Co do forów kobiecych- może kiedyś, za duży meksyk jak dla mnie ( PSM i GPS). Miło, że jest ten "Rezerwat"- można sobie pohasać i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i pohasać sobie można. Czasami zejdą do nas Panowie, ale nie wszyscy, aby swej cennej energii nie marnować na nas, jak to kiedyś tu jedna z nas zauważyła.

 

Ci co schodzą to chwała im za to, może pomnik postawimy za chęć jeszcze z nami rozmawiania, bo po tym co tu czytam, dziękować trzeba za to, że chce się im jeszcze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam tak z powodu diety? Aha

Już myślałam, że jestem "biologicznie" normalna :D

 

A czy jesteś "normalna" to nie wiem. CV + zdjęcia sylwetkowe na priv* i ustalimy termin badania :lol: Ale to nie są tanie rzeczy uprzedzam :D

 

* - dotyczy tylko BMI ~ 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki Pan, na pana to trzeba mieć dom i ziemie i trzode.ziemi i swinki mi brakuje.ale moze byc tytuł pół bogu och ach%-)

Nie no nic sie nie dzieje strasznego.jest całkiem fajnie.do zdrówka musze wrócić i bedzie git%-)

 

Młody jesteś i reklamy Avivy Ciebie ominęły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.