Skocz do zawartości

Szuflada (przeniesiony z "Darmowy Coaching")


Rekomendowane odpowiedzi

I co z tego ze facet sie zmienia jak w oczach baby był i jest słaby?kolejny dowód tego ze jest słaby to to ze stara sie pokazać swoja zmiane babie która go olała%-)kolejny tok rozumowania kobiety jest taki skoro był słaby i sie niby zmienił i sie stara to dalej jest słaby bo nie stac go na inna babe.a jezeli taka bedzie z takim to wiadomo że tylko po to zeby trzymac lejce w zwiazku%-)

chyba ze lala ma wełbie wbudowany licznik przykładowy.do 25 roku zycia szaleje.wybija ćwiara na liczniku i wyskakuje napis.szukaj chłopa.jest zawodnik który jej nie pociaga ale lata za nią.w jej wełbie idzie kalkulacja tak to on.

historia zna takie przypadki wiek około 40%-)

dziary na łydkach to znak pozdrowień plemienia złote strzały dla wodza kminy%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się tatuaż na górnej części płatu piersiowego, zachodzący na bark i ramię tak do bicepsu. Jakoś inne miejsca ciała mnie nie rajcują. U faceta oczywiście :D

 

A podbijanie do ex po zmianach rodzi jeden problem. Ciężko jej zaufać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziary na łydkach to znak pozdrowień plemienia złote strzały dla wodza kminy%-)

Znaczy "Love Halina" +serduszko ze strzałą to nie efekt sp......ego mózgu a pozdrowienie. Ok. Zakumałem.

Ja z samookaleczeń kiepski jestem więc biją ode mnie pewne braki w tym względzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ona w swoim łbie i tak bedzie miała to co wczesniej wymieniłem

 

etam lowe Halina.zupe helupe%-)

No ale poprawi mu się nastrój, jak On ją porzuci :D

 

Dzizasz, musiałem zakątki internaeta zwiedzić coby rozszyfrować zupe helupe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Kleks

Rozumiem ze wszyscy jestescie zdania ze powroty nie maja sensu. Moze i racja. Z tego co czytalem to statystyki to potwierdzaja.

 

Ps. Staranie to nie dowod slabosci tylko sily. Chyba po to jest sie facetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ps. Staranie to nie dowod slabosci tylko sily. Chyba po to jest sie facetem.

Jestes kobieta.masz swojego byłego za frajera,smiecia,nieudacznika jebana ciamajde i zyciowe zero.

były sie o ciebie stara.

opcja a)myslisz sobie zminił sie dam mu szanse

opcja b)niech spierdala matoł jebany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Kleks

Nie zrozumiales mnie. Nie chodzi mi o staranie w stylu latania na kolanach z kwiatami w zebach. Chodzi mi o staranie poprzez rozwoj osobisty i probe odbudowania zwiazku w sposob dojrzaly na zupelnie nowych warunkach i tylko w okolicznosciach kiedy obie strony tego chca. Z nastawianiem zeby sie starac i nic na sile a jak cos to tam sa drzwi.

 

Nie rozwazyles jeszcze kilku opcji ;)

 

opcja c) pobujam sie jeszcze z miesiac w jego portfelu a potem bye

opcja d) sprawdzmy do ilu rogow wytrzyma

opcja e) zniszcze go bardziej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Kleks

Z kim Ty sie spotykasz ze masz takie poglady?  A moze jestes Sw Mikolaj i znasz wyszstkie niegrzeczne dziwczynki ;)

 

Generalnie nie chce nawet sie sprzeciwiac - wychodzi na to ze dopiero ucze sie zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.