Skocz do zawartości

Cechy idealnej partnerki


Rekomendowane odpowiedzi

Na co zwracacie największą uwagę? U mnie 50% wygląd albo i więcej bo po oczach i uśmiechu można wyczytać już dużo. Pozostałe cechy: empatia i zrozumienie, opiekuńczość, inteligencja, poczucie humoru i podobne upodobania i przekonania do moich. Ważne żeby była jak najłagodniejsza ale mająca swoje zdanie i charakter. Nie lubię męskich i zimnych kobiet. A Wy? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co zwracacie największą uwagę? U mnie 50% wygląd albo i więcej bo po oczach i uśmiechu można wyczytać już dużo. Pozostałe cechy: empatia i zrozumienie, opiekuńczość, inteligencja, poczucie humoru i podobne upodobania i przekonania do moich. Ważne żeby była jak najłagodniejsza ale mająca swoje zdanie i charakter. Nie lubię męskich i zimnych kobiet. A Wy? :)

 

przy pierwszym spotkaniu zwracam uwage na buzie. jesli jest piekna, to pozniej zwracam uwage na sylwetke, czy jest zgrabna czy tez nie. jesli te kryteria sa spelnione, to zaczynam glebsze poznawanie kobitki. zawsze pojawia sie przy tym lekki stres zwiazany z tym, ze z takim aniolem moze byc cos nie tak :D i sie bede musial znow rozczarowac, co juz mialo kilka razy miejsce  :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to ja w ułamku sekundy wiem czy dziewczyna mi się podoba jako całość, twarz + figura i widzę czy jest dobra, miła i jaką ma samoocenę :D Gorzej z dopasowaniem bo to jednak Polska i poglądy motłochu mi nie odpowiadają a kobiety faktycznie bardziej nasiąkają tym niż mężczyźni,  a jeśli już takie są to ich sposób bycia bardziej nadaje się do tego żeby się z nimi przyjaźnić bo dla mojej podświadomości są jak kumple :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrafię wymienić cech wyglądu które  preferuję. Podobają mi się różne typy kobiet, po prostu wiem to po spojrzeniu na nie. Może to być blondynka z cycami, ruda z cycami a nawet szatynka z cycami. Może być szczupła lub lekko pulchna. Z charakterem jest ciężej, bo sami wiecie jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie jak kobieta jest mila,sympatyczna ....Duzo mozna wywnioskowac po uscisku dloni na samym poczatku znajomosci czy tez zapoznawania sie...Lubie jak ma poczucie humoru i jak jest wierna.Nie cierpie kobiet klotliwych,ktore nie szanuja czyjegos zdania ,przemadrzalych i tepych jak pien...To jesli chodzi o charakter.Lubie jak kobieta ma jakas pasje ,zainteresowania nie chodzi mi o spedzanie 24 h w butiku i salonach pieknosci ale jakas fajna zajawke np fotografia,wspinaczka...Niestety w dzisejszych czasach bardzo trudno znalesc cos takiego , wiekszosc kobiet zyje programami rodem z TV ,glupkowatymi seralami ktore ksztaltuja jej mozgownice ...Spotykalem sie z wieloma kobietami ale chyba tylko dwie w jakis sposob zauroczyly mnie cala soba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.