Skocz do zawartości

Bycie "górą" w związku


Rekomendowane odpowiedzi

No własnie, dlatego budować związek trzeba ze zdrowa psychicznie kobieta. Jak odniesiesz sie do tzw wychowania sobie kobiety? Jesli laska spotyka silnego mocnego faceta drży z szacunku i automatycznie dostosowuhe mu sie i ulega jak to kobieta z natury. Dzieki tej uległosci i meskiemu zdecydowaniu mozna sobie wychowac taka niunie? Nie bierzmy pod uwage wybrakowanych wynalazków z dwucyfrowym licznikiem, tylko w miare ogarnieta kobiete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz w jakim popierdolonym swiecie żyjemy.musimy kumać procesy psychologiczne bo niunie sa jebniete w dekiel i jakoby dostosowywac swój model gry na modłe kobiecą.

Wiesz wychowac to mozna dzieci wgrywajac im odpowiedni soft.A wychowanie sobie kobiety to tak jak w wojsku jest dowódca jest żołnierz(może i nie do końca trafny przykład ale jest)Dowódca jednostka na wyższym szczeblu.żołnierz szczebel niżej ale pretendent do stopnia wyzej jak odjebie swoje i zakuma wiecej bazy

i tu sie rodzi pytanie w zasadzie retoryczne.dlaczego kobieta ma drżeć przed facetem?poniewaz ma pewne dysfunkcje mózgowe i potrzebuje prowadzenia,W zasadzie odbiegłem lekko od tematu ale...Gdyby faceci nie prowadzili to pewnie cywilicacja z jaskiń by nie wyszła.no ale mamy 21wiek i lejce sie popierdoliły całkowicie.zamiast poukładanych zwiazków mamy psychodele na kazdym kroku a wartosciowych kobiet jest nie wiele

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo meżczyzna z natury jest; wojowniczy, zdecydowany i ogolnie prowadzi, taka do chuja pana rola zostala mu przyznana. Natury nie oszukamy, dlatego kobiety podswiadomie, jakby instynktownie reagowaly na meska siłe. Niestety żyjemy w takich czasach że wmawia sie że czafne jest białe a białe czarne. Ogolnie to jako faceci nic nie musimy, trzeba tylko odnalesc to co w nas jest. Teraz wśród kobiet promuje sie zachowania męskie i na odwrót. To rodzi patologie i całkowita degenracje związku. Czemu? Bo wyzbylismy sie swoich instynktów. To tak jakby powiedzieć bocianowi żeby pływał a żabie żeby sie wzbiła w powietrze. Taka moja opinia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujme to tak coachingowo" w dotychczasowej swojej zyciowej podróży..."dobra dosyc tego pierdolenia%-)

W zasadzie niczym sie nie róznimy od jaskiniowców.dobra jaskinie zamieniliśmy na jaskinie które sami budujemy.wpierdalamy i tak mieso oraz roslinnosc(z domieszkami syfu)mamy bardziej rozwiniete umysły.narodziły sie jakies tam inne zachcianki i inne duperele zeby samych siebie zaspokoić. W zyciu chodzi tylko o przetrwanie i rozmnażanie.wszystkie inne rzeczy prowadza i tak do przetrwania i rozmnażania. Role sa podzielone bo kurwa trzeba przetrwać.facet kiedyś chodził na polowania.kobita ogarniała jaskinie i dzieciaki.normalny podział ról.logiczne prawda?obecnie zamieniliśmy to na kase za która mozemy kupić szame jaskinie itd(dobra nie wnikajmy w gospodarke ekonomiczna i sytuacje polityczna)teraz sie popierdoliły lejce bo przecież tradycyjny obraz rodziny to zło w chuj.Prostota polega na tym że od czasów jaskiń unowoczesnialiśmy wszystko zeby było łatwiej.szybciej prościej.

Nie mam nic przeciwko temu zeby niunia sie dokładała do zwiazku.bo wkońcu chodzi oto zeby było łatwiej prościej i szybciej i wiecej.no ale jak sie niuni jebia lejce bo po co cos tworzyc jak mozna wpaśc na gotowe no to jest degrengolada, wkońcu ona jest taka zajebista.chuj ze słoma z butów wystaje i jest pasożydem

wszystko jest łatwe w chuj.proces kurwa

Czesc podobasz mi sie.ona na to czesc tez jestes fajny.fajnie mi sie z toba spedza czas.ona na to mi z toba tez jest fajnie.to co robimy krok dalej?jasne

bum...tworzenie czegos razem
no ale jest

Czesc podobasz mi sie.no ty tez jestes fajny(twój kolega tez)fajnie mi sie z tobą spedza czas.no mi z toba też(ale tamten ma lepszy samochód niz ty i wiecej zarabia)to co robimy krok dalej?jasne(pierdolne cie na dziecko wezme alimenty i uciekne do tamtego co juz ma wiecej niz ty)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni Twoj akapit tez sprowadza sie do przetrwania i rozmnazania. Ale zauwazyles wlasnie to" coś" co sprawia że kobieta jest popierdolona i mysli sobie " kuzwa z Henkiem bede miala lepiej" Brak koncentracji i budowania czegoś razem. Wiadomo ze jak sie razem cos buduje i wzajemnie pomaga to i satysfakcja jest z siebie wieksza i przywiązanie do siebie równierz, co owocuje w przyszlosci. Niestety pokolenie wychowane na PEJSbuku i telenowelach ma zbyt mało ogarniety " musk" żeby dojśc do takich wniosków. Wygodnictwo i kładzenie lachy na wszystko...Idziemy na łatwizne i marnujemy to co stworzyli nasi przodkowie. Mamy regres cywilizacyjny zarówno w życiu codziennym i wszelakich związków... " Bo mnie se nie chce"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jest to "przetrwanie i rozmnażanie" pasożydnicze,Społeczeństwo jest poukładane gdy rodzina jest poukładana. Prosty przykład Polska rodzina która trzyma sie razem znajac historie swojej rodziny i przodków a rodzina angielska której w zasadzie nie ma%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglia to syf i robie wszystko aby stad wyjechać...Co do Brytyjskich rodzin to patologia, niby życie na wysokim poziomie ale fałsz, obłuda az ocieka. Ludzie zimni, tacy jakby bez uczuciowi, obojetni i całkowicie zdemoralizowani. Są oczywiscie wyjątki. Zdrowe państwo to zdrowa rodzina a zdrowa rodzina to zdrowe jednostki...Niestety ciągle ktoś próbuje rozpierdolić to wszystko i wywrócić do góry nogami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.