Skocz do zawartości

7 grzechów głównych kobiety.


Rekomendowane odpowiedzi

Wszelakie harlekiny.pejsbuczki.trudne sprawy i brazylijskie seriale typu wirujace ladacznice luz klarita i pedofil z sodomy czy inne tam patologie działaja na kobiety.dlaczego?kobiety uwielbiaja halucynować.większośc kobiet NIE MA WŁASNEGO ŻYCIA dlatego ogladaja bzdury z myślą ale by było fajnie gdybym ja tak miała.Mało tego WIEKSZOSC KOBIET NIE MA WŁASNEEGO ZDANIA. są jak choragiewki.cos gdzieś usłyszą cos zobacza i wykorzystuja to jako własny twór intelektualny.Jak ktoś ma jakies ale to czemu kobiety są tak schematyczne w toku rozumowania i w postepowaniu?%-) Dlatego kobiety chodza na ploty i żyją życiem innych. Dlatego kobiety są w interakcjach "czuciowcami" dopiero potem " kinetyzują"

większośc rozmów kobiet przebiega coś w stylu




od 56:17%-)

 

 

Misia się nie układa. To strata czasu :)

tak Olunia racjonalizuj dalej.dobrze wiesz ze to twoja wina.zabawka sie znudziła%-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku to ja tu jestem złą kobietą, teraz dopiero to zauważyłeś. 

 

Po co to się kryć? Niektórych to chyba pociąga nimb występnej kobiety. A często sami halucynują i tworzą projekcje. :D Ci sami też "racjonalizują", żeby się zgadzało :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.