Skocz do zawartości

salutuję


420

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zgromadzonych; krótko o mnie - w połowie drogi pomiędzy drugim a trzecim krzyżykiem, w stałym związku od prawie 6 lat (sam nie wierzę) i - podobnie do większości -  parę siniaków mi życie już nabiło. Zapewne szoruję nogami po dolnej granicy wiekowej zgromadzonych, ale plus jest taki, że lepiej mieć starszych i bardziej doświadczonych w stadzie, niż na odwrót...toteż wstąpiłem w szeregi szanownej braci. Z przeprowadzonego przed rejestracją rekonesansu wynika, że to forum odstaje nieco od większości, co jest oczywiście na plus, mam też nadzieję, że tak pozostanie. Cóż, nie jestem fanem przyłączania się do internetowych społeczności, ale to miejsce wygląda na przyjazne i bezpieczne :) Z bardziej przyziemnych spraw nadmienię, że jestem z zamiłowania muzykiem-chałupnikiem, mieszkam w samym centrum Polski i pomimo drobnych zgrzytów, jestem raczej szczęśliwym człowiekiem. Niepokoi mnie jedynie dział o związkach i waszych traumatycznych przeżyciach :rolleyes: także ten, jeszcze raz cześć.

 

jestem raczej typem obserwatora, więc niekoniecznie będę udzielał się w dyskusjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.