Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak sam doświadczyłeś, jest to po prostu losowanie :D, raz ok, a raz do bani:) Dlatego nie rozumiem , kiedy ktoś się dziwi gdy mowie, że bylem juz kilka razy u tej samej dziwki :D

 

Ja się nie dziwię. Jakbym spotkał taką o fajnym klimacie + odpowiednia uroda i cena to bez wahania zostałbym stałym klientem. Niestety nigdy nie było aż tak dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale Panowie, ja mam jakieś moralne granice żeby korzystać z tego typu rzeczy...Tak mam i już... :)) Nie wiem czemu, może dlatego że nigdy nie miałem okazji pierdolić się z dziwką...A może tego mi nigdy nie powiedziała :)

 

Każdy bawi się tak jak lubi. Ja poszedłem skuszony opinią kolegi ("tak jak da ci kurwa, tak żadna ci nie da") i od czasu do czasu lubię się w to pobawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale Panowie, ja mam jakieś moralne granice żeby korzystać z tego typu rzeczy...Tak mam i już... :)) Nie wiem czemu, może dlatego że nigdy nie miałem okazji pierdolić się z dziwką...A może tego mi nigdy nie powiedziała :)

Mi nie powiedziała, musiałem się tego od obcych dowiadywać  :D

I od znajomych.

I nawet jeden klient ją chwalił (pozdro Adaś :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy bawi się tak jak lubi. Ja poszedłem skuszony opinią kolegi ("tak jak da ci kurwa, tak żadna ci nie da") i od czasu do czasu lubię się w to pobawić. 

 

Może nie o to mi chodzi jak daje dziwka, bo miałem normalne laski, które ruchały się lepiej niż niejedna dziwka, lecz dobra dziwka da Ci to co jest esencją zwiazku z kobieta  - sex.

Nie ma fochów, trucia dupy, poświecania sie w imie "miłości/zwiazku/wstaw co chcesz". Jedyny minus to walenie w gumie, no ale coś za coś..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Zacząłem korzystać z usług dziewczyn z Roksy jak musiałem zrobić terapię klin klinem po dziewczynie która mnie olała bez słowa wyjaśnienia a ja chodziłem jak zombie przez dwa miechy i nie mogłem o niej zapomnieć. Zazwyczaj było miło, panna jak na zdjęciach przyjmowała w seksownej bieliźnie młoda i pachnąca. Dużo razy ( chyba z 10) byłem u jednej i tej samej bo była bardzo dobra w te klocki (full serwis) i  przed 30.

 

Ogólnie na roksie zdjęcia są autentyczne, raz tylko trafiłem na dziewczynę, która na zdjęciach była z 30kg szczuplejsza niż w realu. Zrobiła wtedy lodzika i narka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SzymekCzarodziej napisał:

  jak musiałem zrobić terapię klin klinem po dziewczynie która mnie olała bez słowa wyjaśnienia a ja chodziłem jak zombie przez dwa miechy i nie mogłem o niej zapomnieć.

Spotkaj się z nią i powiedz, że zachowała się jak świnia i żeby pocałowała Cię w dupę. Napiętnowanie samicy plus sięgnięcie po kolejną to najlepsza metoda terapii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie latać-a wyrównać rachunki, by nie pozostało wrażenie bycia pomiatanym. Właśnie przez machnięcie ręką baby są rozbestwione. Trzeba wskazywać ich wady wprost, zrzucać z wyimaginowanego piedestału cnoty i braku wad.

Rzecz jasna-trzeba to zrobić umiejętnie, niby ''przypadkiem''-pokazując się jednocześnie z nowym ''towarem''.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, AdrianoPeruggio napisał:

Nie latać-a wyrównać rachunki, by nie pozostało wrażenie bycia pomiatanym. Właśnie przez machnięcie ręką baby są rozbestwione. Trzeba wskazywać ich wady wprost, zrzucać z wyimaginowanego piedestału cnoty i braku wad.

Rzecz jasna-trzeba to zrobić umiejętnie, niby ''przypadkiem''-pokazując się jednocześnie z nowym ''towarem''.

W sumie to nie było nic wielkiego spotkaliśmy się chyba z 4 razy, z czego raz sami w mieszkaniu ale seksu nie było mimo że próbowałem zamoczyć :). Powiedziała że "za bardzo się wkręciłem" i narka, telefonów ode mnie już nie odbierała.  Będę się z nią widział w połowie lutego na urodzinach kumpeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AdrianoPeruggio napisał:

ale

 

 No tak...

Bo dopiero zaczynałem swoją przygodę z dziewczynami,  a to była taka 9/10. Niska samoocena i chorobliwa nieśmiałość z mojej strony, więc czułem się jakbym Boga za nogi złapał. Byłem na takim haju hormonalnym że nie ogarniałem rzeczywistości, już mi na szczęście przeszło i mogę to ocenić na trzeźwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja tam popieram instytucje dziwek. Przynajmniej to konkurencja wśród egoistycznych księżniczek.

Aczkolwiek lepsze są te które są dziwkami, a uważają się za księżniczki. Masz dupę za darmo mimo że ma męża, ciecia, ogrodnika, kogokolwiek.
Tym wystarczy sprzedać kilka głodnych kawałków i sie prują jak potłuczone. Oczywiście winny mąż, nie dopieszcza, a ona ma wymówke mu dać dupy.

Nie szanuję, ale takie życie. Pragmatyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zdarzyło się wam żeby dziwka nie dała? Znajomy chłopak 17lat od nas zerwał z dziewczyną czy ona z nim, nie pytałem i chciał się wybrać na takie panie. Zawiozłem do do takiej z roksy, wszedł, po chwili wychodzi mówiąc że o dowód go pytała i wyprosiła. Ta dopiero leci w kulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.