Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu te dyrdymały. Panowie da się żyć bez seksu i prowadzić normalne, szczęśliwe życie. O ile nie jesteś jakimś uchodźcą co ma "sexual emergency" i wyrucha nawet transseksualistę to nic się nie stanie.

To całe gadanie, że da się żyć bez jedzenia a bez seksu nie bo to jest podstawowa potrzeba człowieka to brzmi tak głupio, że dziwię się, że można wypowiedzieć takie słowa i nie zostać przeniesionym do działu "rezerwat". A co do argumentu, że o mądrych rzeczach da się dopiero myśleć gdy chuć zaspokojona to przypominam, że najwięksi matematycy, wynalazcy itd. często seksu w ogóle nie uprawiali. Np. Nikola Tesla umarł jako prawiczek. Newton nigdy nie związał się z kobietą (co w tamtych czasach oznaczało brak seksu) bo cały poświęcił się nauce. Dzisiaj, ci najbystrzejsi pracownicy przemysłu technologicznego i komputerowego to też przeważnie jest jedna wielka stuleja. Z drugiej strony, jeśli chodzi o zwykłych ludzi, to np. prawie połowa dorosłych Japończyków nie uprawia seksu. Zwyczajnie nie są nim zainteresowani.

 

Tak więc fakty przeczą teoriom co poniektórych. Poza tym myślę, że jeśli wasze życie nie miałoby sensu bez seksu to może należy zastanowić się czy idziecie w dobrym kierunku. No chyba, że wasz dzień to nic innego jak zaspokajanie chuci a potem poszukiwanie pożywienia. Wtedy sugeruję przejść na islam i przynajmniej nikt nie będzie się od was spodziewał logicznego myślenia.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, JoeBlue napisał:

Ja zyje doskonale. Zebym jeszcze nie musial pracowac to nic wiecej od zycia bym nie chcial.

Kiedy jajka mi zarzucaja ze sie o nie nie troszcze - wyskakuje gdzies na godzine albo pół i wracam do swoich zainteresowan.

 

 

No to allahu akbar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Shark said:

 

No to allahu akbar.

Prawie trafiles. Bylem na strzelnicy jakkolwiek nie z zamiarem wysadzenia innych i siebie.

Mozna jednak powiedziec ze pukałem wiec post nie jest OT.

Da sie znalezc ze pisalem w wątku o broni na czarny proch.

Powoli jednak dojrzewam do mysli ze moze warto przejsc przez ucho igielne i zrobic pozwolenie na wspolczesna bron.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem kiedyś niecodzienną akcję z prostytutką w roli głównej. Umówiłem się na wyznaczoną godzinę, wstawiłem się pod wybrany adres, pukam do drzwi i otwiera mi gruuuba kobieta, nie ta z ogłoszenia, szczupła szprotka o jędrnych piersiach i okrągłym tyłeczku lecz tłusta, śmierdząca papierosami baba.

Zamurowało mnie. A ona do mnie "no wchodź, nie masz odwagi" no właśnie nie miałem.

Grzecznie powiedziałem, że w ogłoszeniu całkiem inną dziewczynę widziałem no i czuję się oszukany z jej strony.

I wtedy zaczęło się, wściekła się, zaczęła drzeć jadaczkę, że to ja marnuje jej czas, że chamsko się zachowuję

Ja wtedy już spieprzałem schodami w dół, bo to siódme piętro było a czekać na windę nie bardzo mi odpowiadało.

A ta jeszcze wylazła z mieszkania i krzyczy "kurwa koneser się znalazł"

śmiałem się i uciekałem jak dzieciak z sadu podkradający jabłka właścicielowi

Całe szczęście nikogo na klatce nie spotkałem.

Potem jak się umawiałem mówiłem wprost dziewczynie, że jak jest inna niż na zdjęciu to ma mi zwrócić koszty dojazdu

Jedne się od razu rozłączały a inne godziły się na to i było ok.

 

I właśnie w tym miejscu wpadłem na wspaniały pomysł. Kilka dni temu obchodziłem urodziny, wskoczyła mi trójka w "przedzie" i zażyczyłem sobie prezentu od losu.

Życie kawalera wspaniała rzecz. Będąc młodzieniaszkiem poświęcałem swój czas i pieniądze na dziewczyny. Herbatki, pocieszenia, podwózki autem, wypisz wymaluj biały rycerz.

Niech karma wróci. Tyle oddałem, może coś otrzymam.

Z logicznego punktu widzenia cel nie do osiągnięcia. Postanowiłem zadzwonić do 10 kobiet z roksy, przedstawić się kulturalnie, powiedzieć o swoich urodzinach i czy mogę liczyć na darmową usługę.

Mam wolny dzień, a co mi tam.

A więc tak. Na czas doświadczenia jestem Dawid

Miasto Kraków. Otwiera mi się pierwsza strona i wybieram

Jedziemy

 

Nr 1 "małolatka" 19 lat

dryn dryn

-halo

-czesc, jestem Dawid. Mam niecodzienną propozycję.

-słucham

-jestem wysoki, wysportowany, niedawno obchodziłem urodziny

-no i ?

-proszę nie gniewaj się, czy z okazji urodzin mogę liczyć na darmową usługę ?

-no co ty, nie ma gratisów

-ok, dziękuje za poświęcony czas

 

Nr2" Iza" 27 lat

bla bla bla

odpowiedź "nie"

 

Nr3 Nie, 4,5,6,7,8,9,10 NIE, kulturalnie, bez przekleństw.

Wniosek prosty, nic za darmo. Ale pretensji do nikogo nie mam, cena za usługę widoczna, ja to rozumiem.

Czas o tym zapomnieć. Dureń ze mnie. Wystarczy ruszyć się z domu i pogadać z kobietami na ulicy.

"innych niż wszystkie", patrzących na wnętrze, wspierających mężczyzn, mających cele, inteligentnych, wiedzących czego chcą, nie patrzących na grubość portfela głupcze, prawdziwych dam, kobiet sukcesu, wiernych jak pies, stabilnych emocjonalnie

Znajdę czas to eksperyment z urodzinami przeprowadzę w życiu realnym. Ciekawe co z tego będzie.

 

Jasny gwint, to ja w świat paskudnych, lecących na kasę prostytutek uderzam a ta rzeczywista idylla koło nosa mi chodzi

Czas oczyścić umysł. Przy rowerze muszę pogrzebać. Coś nie tak z łańcuchem jest. Po zakupie przy pedałowaniu dźwięczał ładnie "szu szu szu" a teraz lekko pierdzi " gr gr gr"

Idę go oczyścić

zdrowia Bracia

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, IgorWilk said:

1. Wniosek prosty, nic za darmo. Ale pretensji do nikogo nie mam, cena za usługę widoczna, ja to rozumiem.

2. Dureń ze mnie. Wystarczy ruszyć się z domu i pogadać z kobietami na ulicy.

"innych niż wszystkie", patrzących na wnętrze, wspierających mężczyzn, mających cele, inteligentnych, wiedzących czego chcą, nie patrzących na grubość portfela głupcze, prawdziwych dam, kobiet sukcesu, wiernych jak pies, stabilnych emocjonalnie

3. Znajdę czas to eksperyment z urodzinami przeprowadzę w życiu realnym.

4. Ciekawe co z tego będzie.

 

1. Nie poszedles do sklepu zeby ci dali jakis uzywany samochod za darmo z okazji urodzin?

2. Przez szacunek nie zaprzecze. Jednak myslalem ze po trojce z przodu czlowiek mądrzeje.

Co prawda tylko przez chwile tak myslalem. Potem przypomnialem sobie siebie.

Powiem ci cos co cie pocieszy:

Jestes calkiem normalny. Nie glupszy niz ja ani inni w tym wieku.

3. Bede czekal na wyniki.

4. Ja juz wiem co bedzie. Mam wyzsza cyfre z przodu.

Ty zyj swoim zyciem i jesli mozesz - ucz sie na bledach innych, nie na swoich.

To jednak zazwyczaj tak nie dziala. Ci co to umieja siedza w kongresie stanow zjednoczonych albo wyzej.

 

PS:

Prostytutki nie leca na kase.

Prostytutki PRACUJĄ dupą.

Pracujesz za darmo czy mi sie cos pokrecilo?

 

PS2:

Jesli jestes przystojny i uroczy - ogłoś się.

Jest duzo wyposzczonych kobiet, bedziesz robil kase i przy okazji dymal.

Zobaczysz jaka frajda jest dymanie starej ropuchy. Wtedy zrozumiesz prostytutki.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.