Skocz do zawartości

Bandziorno!


BrzydkieSłowo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia!

 

Koń jaki jest każdy widzi! Co tu dużo przedstawiać. Młody, dwudziestodwuletni  samiec, dopiero zdobywający swoje terytorium. Marzyciel, romantyk, artystyczna dusza, a największa wada charakteru to niski wzrost, czyli wypisz wymaluj idealna ofiara. Ale nie! Ja się nie dam! Stanę się megalomańskim egoistą. 

 

A interesuje to się książkami, czytaniem i pisaniem, jazdą autostopem, wolnością. Po jednej nieudanej próbie wracam na studia, tym razem na matematykę, we Łodzi(jak ktoś chce iść w październiku ma piwo to chętnie). No i mam brodę.

 

Miło w końcu znaleźć się na tym najprawdopodobniej najlepszym(i najbardziej owłosionym na klacie) forum w internetach.

 

Sława!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie bracia!

 

Koń jaki jest każdy widzi! Co tu dużo przedstawiać. Młody, dwudziestodwuletni  samiec, dopiero zdobywający swoje terytorium. Marzyciel, romantyk, artystyczna dusza, a największa wada charakteru to niski wzrost, czyli wypisz wymaluj idealna ofiara. Ale nie! Ja się nie dam! Stanę się megalomańskim egoistą. 

 

A interesuje to się książkami, czytaniem i pisaniem, jazdą autostopem, wolnością. Po jednej nieudanej próbie wracam na studia, tym razem na matematykę, we Łodzi(jak ktoś chce iść w październiku ma piwo to chętnie). No i mam brodę.

 

Miło w końcu znaleźć się na tym najprawdopodobniej najlepszym(i najbardziej owłosionym na klacie) forum w internetach.

 

Sława!

Witaj!

Witaj w elicie męskiej części społeczeństwa. Najlepsi z najlepszych.Niechaj plebs pozostanie tam gdzie jego miejsce, a oświeceni samcy, męscy do szpiku kości przybywają dzielnie w nasze kręgi!

 

Ej, studiowałem w Łodzi, czasami tam bywam, więc może kiedyś wyskoczymy na piwo kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.