Skocz do zawartości

Ciężkie brzmienie


dzimi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@piratos, niestety muszę przyznać Ci rację. Brzmi jak Death Magnetic vol.2. Lars wali jednostajnie w tą perkusję jak galopujący koń.

Z innej beczki - Five Finger Death Punch, mega energetyzująca muzyka, przykładowy klip, a polecam wszystkie.
 

 

@ZdzisławBeton, Twój avatar rusza głową w rytm tego klipa co wrzuciłeś. :lol:

Edytowane przez Horus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To może coś na wyrzucenie z siebie emocji. Utwór z gatunku depressive black metal. Dla mnie najlepszy moment zaczyna się od 8:20 i od 9:10 ten skrzek do końca.

 

Thy Light - Wanderer Of Solitude

 

 

 

 

Summoning - Land Of The Dead

 

 

 

 

Chcecie usłyszeć najmroczniejszy głos wszech czasów? Oto on!

 

Morbid Angel - God Of Emptiness

 

 

 

 

A poniżej klimatyczna melodia.

 

In Flames - Moonshield

 

 

 

 

Wszystkimi kompozycjami oprócz tej pierwszej zachwycałem się 10 lat temu. Czasami do nich wracam...

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Metallica - Hardwired...To Self-Destruct

Nowa płyta, teledyski dostępne dla wszystkich piosenek, tak więc mamy możliwość odsłuchania za darmo całej płyty. Początkowo pierwszy kawałek nie przypadł mi do gustu, jednak po kilkukrotnym odsłuchaniu... jest dobrze :) Płyta zbiera dobre recenzje, mi się podoba, polecam. Ale większość teledysków ni ch.... mi nie podchodzi i nie podejdzie. :angry:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.